Skocz do zawartości

Posłaniec Dzika


Rekomendowane odpowiedzi

Dzik daje zadanie na znalezienie swojego człowieka. Ma się on chować w krzakach, bojąc się stalkerów z fermy. Mamy ich też załatwić. Stalkerzy zlikwidowani, a NPCa znaleźć nie mogę. Pamiętam, że był on w tej południowo wschodniej części lokacji. Jest ona oczyszczona z wszelkiej "żywnosti" , chodzą spokojnie po niej inni NPCe, a tego potrzebnego nie mam. W filmikach nie znalazłem tego zadania. Ktoś podpowie, gdzie go teraz schowali?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można go wziąć obok strzelania do butelek.

Na zachód od farmy jest przecież koniec lokacji. I żadnego znacznika nie mam.

DODANO.  Sprawa rozwiązana. Brak znacznika spowodował u mnie przebłysk. Po wzięciu tego zadania, bez zapisu przeszedłem do innego dialogu i się z niego wycofałem poprze Esc, więc mod poprzedniego zadania nie zapamiętał.

Wróciłem grą do Borowa i drugi raz wziąłem zadnie. NPC siedział w zaznaczeniu, ale tak jak pamiętałem, na wschód od farmy. Ponieważ wszystko poczyszczone, to teraz łatwiej będzie go przeprowadzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

@kondotier przypadkiem znalazłem ten temat i mam pytanie, może jeszcze pamiętasz, jakiś czas temu pisałem o tym zadaniu w temacie opka, problem u mnie pojawiał się gdy owy człowiek był już tuż przy bramie bazy bandytów, czyli praktycznie na terenie bazy, w pewnym momencie wyskakuje 5 stalkerow obozujących do tej pory na północ od bazy przy ognisku, wśród nich lis, bies, messer czy jak mu tam, i jeszcze dwóch i robią dym na stacji paliw atakując bandytów, do tego pojawia się fala mutantów, człowiek mi ginie i automatycznie zadanie się nie zalicza, i mam 2 pytania, jak poradziłeś sobie z tymi stalkerami? I drugie po co oni atakują bandytów? Bo może jest w tym jakaś głębsza polityka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cez137 Niestety, ale wszystko co związane z OP wymiotłem z głowy. No i mój wpis kończy się stwierdzeniem, że go dopiero poprowadzę.

A atak stalkerów na bandytów, to przecież normalka w każdym modzie. Mody jedyny wyjątek robią dla GB, aby mógł u nich zadanie wykonać.

O ten problem musisz zapytać zwolenników OP, bo jak wiesz, ja go z grywalnych modów wyłączyłem. Sado-maso mnie nie bawi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kondotier a no tak, zapomniałem że kiedyś pisałeś o tym że mało grałeś w opki, a co do tych konfrontacji stalkerzy bandyci no niby racja że te dwie frakcje nigdy nie darzyły się sympatią no ale to wygląda tak jakby tak właśnie miało być, po drugie oni cały czas tam siedzieli przy tym ognisku, cały początek moda tam siedzieli i raptem wyskakują bo coś tam? Ehh nie chce mi się w to wierzyć, to musi o czymś świadczyć, no nieważne, na razie zostawiłem to zadanie i lecę z fabułą dalej, dobrze że dali tą nieśmiertelność bo bym się nerwowo wykończył

@tom3kb no jest to jakiś pomysł, spróbuję w ten sposób jak będę to robił 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.