Skocz do zawartości

Alternatywa 1.3.2


Rekomendowane odpowiedzi

DaarMoo - ja gram na rosyjskiej instalacji i z niej brałem repaka - od brat904.

Żadnego spolszczenia nie dawałem i mogę zacząć grę w 3 porach roku do wyboru - lato, jesień, zima, wybrałem zimę a te inne pierdoły to omijam bo nie wiem do czego i co to jest. - np. uliczny render?

Edytowane przez vidkunsen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tom3kb , folder z plikami instalacyjnymi moda ma polski znak. Usunąłem go, ale to nic nie daje. 

@vidkunsen w pierwszym podejściu pobrałem torrenta, ale efekt taki jak z Googla. Repacka można pobrać tylko po rejestracji na stronie.

Edytowane przez DaarMoo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DaarMoo - dobra, od początku.

Wlazłem tutaj: http://synthira.ru/load/s_t_a_l_k_e_r/ten_chernobylja_mody/remake_alternativa_ogse_2020_pc_repack_by_brat904/19-1-0-8335

Pobrałem to: https://drive.google.com/file/d/1ZIA0u1ein5_CvVLS3FRicxGE-APAIYLu/edit

i to: https://drive.google.com/file/d/1M3VbF_0bYzk8wwEVE4kxdX7zKwJ9jRf5/view

7 zip, pliki w tym instal, pokazałem gdzie ma się wyłożyć i a to dałem fiksa, odpaliłem, ekran z opcjami w tym z porami roku i gram.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tom3kb to co proponujesz - zrobiłem. Bez skutku.

@kondotier - rzeczywiście nazwę moda po ściągnięciu miałem w grażdance. 

Teraz ściągam z Google Drive @vidkunsena. Zobaczymy. 

Zastanawia mnie tylko wielkość moda. Z Google Drive @kamil190 ma 7,3 GB, w torrencie i Yandexie - tyle samo , w torrencie Brat904 - 9,9 GB.

Nic to. Ściągnę to zobaczymy.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Stalker Alternatywa Hardcore Addon:

Link do pobrania addona: [KLIK]

Instalacja:
1. Pobrać i zainstalować z of. strony mod Alternatywa 1.3.2. Link: [KLIK]
Do instalacji trzeba pobrać wszystkie archiwa: Alternativa 1, Alternativa 2, Alternativa 3, Alternativa 4, Alternativa 5 i rozpakować je w jeden folder, aby wszystkie pliki znajdowały się w jednym folderze.
2. Instalacja dodatku. Z folderu "Аддон" wszystkie foldery, a dokładnie: bin_x64, gamedata, userdata_alternativa, fsgame.ltx, gamedata.dbc, gamedata.dbd skopiować w folder z wcześnie zainstalowanym modem z punktu 1. Jeśli będzie potrzebna zamiana plików - trzeba się zgodzić.
3. Włączać addon z folder bin_x64 ze skrótu XrEngine.exe.

 

Patch z 22.07:
- poprawiony wylot w jaskini
- U PKM i PKP Taśma teraz 200 nabojów, zamiast 250 nabojów, aby zapobiec wylotowi przy przeładowywaniu magazynka (bo przy 247 skrypty nie wytrzymują). U miniguna jest i 500 nabojów, czyli tak jak poprzednio, ponieważ jego pudełka nie są do ponownego włożenia nabojów (Pudełka z amunicją można kupić u handlarzy).

Patch zawiera wszystkie poprzednie poprawki.

Link do pobrania patcha: [KLIK]

 

Wideo:

Spoiler

 

 

  • Dodatnia 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem filmik. No i kolejny symulator zamiast moda. Te pomysły na usunięcie informacji o stanie GB, to poronione pomysły. Przecież w życiu normalnym, odczuwałby zranienia, krwawienie, głód, zmęczenie. Wiedziałby ile kulek ma w magazynku.

A sama Alternatywa, to mod wielce niedoskonały i pokonanie jej bagów i niedoróbek i tak jest już mocnym hardkorem.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.