Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

@Zwinny  A nie dodawałeś jakiegoś pakietu sprzętowego? Bo ja z OGSR też widoku przez maski też nie miałem. Wstawiłem sporo zrzutów, więc możesz to sprawdzić. 

I jeszcze jedno pytanie, dla rozwiania wątpliwości. Nie grasz przypadkiem w OGSE, bo chyba w nim takie coś było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Zwinny Oj kłania się umiejętność czytania plików tekstowych zawartych w paczce ze spolszczeniem :unsure:

Punkt 8 w pliku opisującym funkcje konfiguratora brzmi: 

"8. Dynamiczny HUD - włączony/ wyłączony ( Dynamiczny HUD to m.in widok maski przeciwgazowej lub hełmu z widoku pierwszoosobowego po założeniu wcześniej wymienionych w menu ekwipunku, a także inne efekty wizualne);"

Więc odpowiadając na Twój "problem" - musisz wyłączyć tą opcję to nie będziesz mieć widoku przez maskę.

  • Dodatnia 2
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
5 godzin temu, tom3kb napisał:

@Sabre3PL ale co ma steam do tego moda jak on jest samodzielny? Nie instalujesz go na grę tylko oddzielnie bo gra+mod w jednym.

Ja wiem, rozumiem tylko można zrobić tak że usuwa się pliki Cienia Czarnobyla i po prostu wrzuca się moda w to miejsce, tylko że steam potrzebuje X3_DA.exe z folderu bin i własnie dlatego pytam się czy można jakoś uruchomić OGSR z naliczaniem czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, tom3kb napisał:

Coś mi świta, że takie sztuki to z jakimiś modami (Lost Alpha?) to @Agrael robił? Jeśli to on to jak zajrzy to może podpowie.

Tak, ja też tak zrobiłem z Lost Alpha tylko tam jest normalny zwykły Exe który jest ze steam i to nie problem podmienić pliki bo jest tam folder bin i XR_3DA czy jakoś tak a przy OGSR jest bin_x64 i xrengine.exe... nie wiem może ktoś coś wie, poczekam na odpowiedź bo fajnie byłoby zagrać z naliczaniem czasu i overlayem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że nie tylko ja lubię, gdy gra nalicza godziny. 

Owszem, trochę się bawiłem w stawianie modów na steamie. Zazwyczaj robiłem to w taki sposób, że usuwałem całą zawartość folderu na steam i potem wrzucałem tam repack ( wyjątkiem była Lost Alpha, bo posiadała instalator ).

1 godzinę temu, Sabre3PL napisał:

a przy OGSR jest bin_x64 i xrengine.exe...

Właśnie dlatego nie chciało mi się kombinować z OGSR na steamie. Hm.. A spróbuj po wrzuceniu wszystkiego na steam w elemencie docelowym xrengine.exe dopisać na końcu -steam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Agrael napisał:

Widzę, że nie tylko ja lubię, gdy gra nalicza godziny. 

Owszem, trochę się bawiłem w stawianie modów na steamie. Zazwyczaj robiłem to w taki sposób, że usuwałem całą zawartość folderu na steam i potem wrzucałem tam repack ( wyjątkiem była Lost Alpha, bo posiadała instalator ).

Właśnie dlatego nie chciało mi się kombinować z OGSR na steamie. Hm.. A spróbuj po wrzuceniu wszystkiego na steam w elemencie docelowym xrengine.exe dopisać na końcu -steam

Tak też sprawdzałem, nie wiem może coś źle zrobiłem ale mi tak nie zadziałało. Teraz zrobiłem coś smiesznego, przecież Zew Prypeci ma w sobie xrengine.exe, a bin_x64 mozna zamienić tak samo jak bins w Lost Alphie, to zamieniłem bin_x64 na bin i tadaaa, OGSR działa z steam overlayem ale jako Zew Prypeci na steam, lepsze to niz nic :D

  • Dodatnia 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Panowie? orientujecie się może czy ta wersja OGSR różni się czymś od tej? https://www.moddb.com/mods/ogsr-mod-repack-from-serega-lus-with-english-patch/downloads/repack-by-sl-stalker-ogsr-mod-ck-english-patch Porównywałem i mają te same wersje moda i silnika ale może posiada on jakieś inne mody czy coś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

@deerstalker

Na ModDB pisze, że nieoficjalna wersja 1.0.10 zawiera w sobie kilka poprawek i eliminuje awarie, a więc spolszczenie chyba powinno być kompatybilne. 

Moim zdaniem każdy powinien zacząć od przejścia podstawowej wersji Cienia Czarnobyla, a dopiero potem zabierać się za mody. Akurat OGSR znacząco rozszerza podstawkę. 

  • Super 1
  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

@tom3kb  Ten odsyłacz do paczki z oprogramowaniem który jest w "Linki do pobrania", sugeruję dać tam jako pierwszy z informacją o obowiązku instalacji wszystkich trzech opcji z niej, jeśli gracz nie zainstalował ich wcześniej. No i czy to jest taka paczka jaką wstawiłem w Powrocie Szramy?

I sądzę, że @Wojtas989 powinien zainstalować całość, bo info jakie dostał, jest sygnalizacją tylko pierwszego znalezionego braku. Później wyskoczą mu następne. A jak wgra całość, będzie miał spokój raz na zawsze,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.