Jump to content

Recommended Posts

• Replies 417
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Tytuł Oryginalny: Old Good S.T.A.L.K.E.R. Remastered Platforma: Cień Czarnobyla ( Repack - Wersja Samodzielna ) Data Premiery: 20.08.2019r Autor: KRodin Adaptacja spolszczenia OGSE do moda

Handlarz Monolitu Kod od pułapki na Radarze Nagroda od Sacharowa za rękę zombi-kamikadze Barman zleca zadanie na zabicie swojego dawnego przyjaciela - to nie mógł być Szrama

Dogoniłem @smoxa i ukończyłem moda. Ostatnia rozmowa, ucieczka i freeplay.  @Szczepan9205 Myślę, że było naprawdę warto. Nowy silnik zrobił swoje, dzięki czemu mod odżył.  @kamil190 Dzięki.

Posted Images

@Zwinny Oj kłania się umiejętność czytania plików tekstowych zawartych w paczce ze spolszczeniem :unsure:

Punkt 8 w pliku opisującym funkcje konfiguratora brzmi: 

"8. Dynamiczny HUD - włączony/ wyłączony ( Dynamiczny HUD to m.in widok maski przeciwgazowej lub hełmu z widoku pierwszoosobowego po założeniu wcześniej wymienionych w menu ekwipunku, a także inne efekty wizualne);"

Więc odpowiadając na Twój "problem" - musisz wyłączyć tą opcję to nie będziesz mieć widoku przez maskę.

• Dodatnia 2
  • Dzięki ! 1
  • 2 weeks later...
5 godzin temu, tom3kb napisał:

@Sabre3PL ale co ma steam do tego moda jak on jest samodzielny? Nie instalujesz go na grę tylko oddzielnie bo gra+mod w jednym.

Ja wiem, rozumiem tylko można zrobić tak że usuwa się pliki Cienia Czarnobyla i po prostu wrzuca się moda w to miejsce, tylko że steam potrzebuje X3_DA.exe z folderu bin i własnie dlatego pytam się czy można jakoś uruchomić OGSR z naliczaniem czasu.

49 minut temu, Sabre3PL napisał:

i własnie dlatego pytam się czy można jakoś uruchomić OGSR z naliczaniem czasu.

Coś mi świta, że takie sztuki to z jakimiś modami (Lost Alpha?) to @Agrael robił? Jeśli to on to jak zajrzy to może podpowie.

Teraz, tom3kb napisał:

Coś mi świta, że takie sztuki to z jakimiś modami (Lost Alpha?) to @Agrael robił? Jeśli to on to jak zajrzy to może podpowie.

Tak, ja też tak zrobiłem z Lost Alpha tylko tam jest normalny zwykły Exe który jest ze steam i to nie problem podmienić pliki bo jest tam folder bin i XR_3DA czy jakoś tak a przy OGSR jest bin_x64 i xrengine.exe... nie wiem może ktoś coś wie, poczekam na odpowiedź bo fajnie byłoby zagrać z naliczaniem czasu i overlayem

Widzę, że nie tylko ja lubię, gdy gra nalicza godziny. 

Owszem, trochę się bawiłem w stawianie modów na steamie. Zazwyczaj robiłem to w taki sposób, że usuwałem całą zawartość folderu na steam i potem wrzucałem tam repack ( wyjątkiem była Lost Alpha, bo posiadała instalator ).

1 godzinę temu, Sabre3PL napisał:

a przy OGSR jest bin_x64 i xrengine.exe...

Właśnie dlatego nie chciało mi się kombinować z OGSR na steamie. Hm.. A spróbuj po wrzuceniu wszystkiego na steam w elemencie docelowym xrengine.exe dopisać na końcu -steam

1 godzinę temu, Agrael napisał:

Widzę, że nie tylko ja lubię, gdy gra nalicza godziny. 

Owszem, trochę się bawiłem w stawianie modów na steamie. Zazwyczaj robiłem to w taki sposób, że usuwałem całą zawartość folderu na steam i potem wrzucałem tam repack ( wyjątkiem była Lost Alpha, bo posiadała instalator ).

Właśnie dlatego nie chciało mi się kombinować z OGSR na steamie. Hm.. A spróbuj po wrzuceniu wszystkiego na steam w elemencie docelowym xrengine.exe dopisać na końcu -steam

Tak też sprawdzałem, nie wiem może coś źle zrobiłem ale mi tak nie zadziałało. Teraz zrobiłem coś smiesznego, przecież Zew Prypeci ma w sobie xrengine.exe, a bin_x64 mozna zamienić tak samo jak bins w Lost Alphie, to zamieniłem bin_x64 na bin i tadaaa, OGSR działa z steam overlayem ale jako Zew Prypeci na steam, lepsze to niz nic :D

• Dodatnia 3
  • 2 weeks later...