Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Chwila chwila. Wiem, że fanowskie mody robią fani za darmo i poświęcają swój czas, nie dziwie się, że nie ma dubbingu. Nie przeczytałeś ze zrozumieniem chyba "gościu", mi chodziło tylko o to, że nic nie jest u mnie spolszczone, a to była zwykła pomyłka, bo nie wszedłem w interakcje z tym gościem na początku gry, a on mi nawijał po rosyjsku i myślałem, że nie ma w ogóle polskiego tekstu. Także następnym razem czytaj ze zrozumieniem 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Wojtas989 napisał:

bo nie wszedłem w interakcje z tym gościem na początku gry, a on mi nawijał po rosyjsku i myślałem, że nie ma w ogóle polskiego tekstu.

Niecierpliwy jesteś ;) Zanim pogadałeś to już zdążyłeś na forum napisać, że coś jest chyba nie tak. :)

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Wojtas989  Jeśli nie masz doświadczenia z modami, a chcesz sobie przypomnieć stalkerkę, to nie wybrałeś najlepiej.

Mogę Ci zaproponować innego moda, który zawiera w sobie scenariusze z wszystkich trzech podstawek. To Dejavu Outfater-addon. Albo jego starszą wersję  Dejavu.

Możesz też rozpocząć od zestawu modów Zaurua. Są w wersjach pierwotnych, ale niektóre zostały "unowocześnione".

Sądzę, że już niedługo pojawi się spolszczenie do Powrotu Szramy 2.

A jak chcesz podpowiedzi o innych modach, to poszukaj szukajką wpisów na forum, gdzie już inni początkujący prosili o taką podpowiedź.

I pamiętaj - nasi tłumacze robią spolszczenia za friko, kosztem własnego czasu, mozolnej pracy i innych wyrzeczeń. Tłumaczenie modów to nie tłumaczenie książki. Wiem coś na ten temat, bo nie jeden przetłumaczyłem i w tłumaczeniu niejednego brałem udział.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@The oofed one w read me nie widzę tam jakichś zmian, jest napisane, że to reupload z jakimiś "poprawkami" dla tych co mieli wyloty?

Brak konkretów.

Ja bym jednak pobierał wersję dla której spolszczenie było dostosowane żeby nie było niespodzianek, że przejdziesz pół moda i potem crash bo jednak coś tam ktoś zmienił :)

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Zaktualizowany plik spolszczenia z parametrami strojów do najnowszej wersji moda

string_table_outfit.xml

 

 

 

Linki do najnowszej wersji moda (1.0.11)

Google Drive:https://drive.google.com/drive/folders/1irGXQ5P4hCxlTrW-Y1Lo1LVbVpWeQB2M?usp=sharing

Yandex:https://disk.yandex.ru/d/UdWrQpPXwHMzEQ?w=1 

Spolszczenie do starej wersji powinno działać

Dla tych co mają błąd z d3d11.dll

https://disk.yandex.ru/d/5fmFKJqCUaCv8w

Edytowane przez The oofed one
Naprawa błędów w pliku
  • Dodatnia 2
  • Dzięki! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Mam dziwny powtarzalny bug. Czasem gram cały dzień i nic a czasem 2-3 razy wciągu gry. Mod się w pewnym momencie zwiesza do tego stopnia że nie mogę nic absolutnie zrobić (zawiesza mi system) i dopiero alt+ctrl+del po czym wylogowanie z systemu pomaga

W logach nie mam nic. Tym dziwniejsze że nie dzieje się to na żadnej innej wersji stalkera ani na innych grach. Na pewno nie jest to wina kompa - na tym lapitoku na full detalach zapitala GTA VI czy V

 

Czy ktoś miał taki problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@scigacz1975 Według tego co pisał mi autor Złotej Kuli + OGSR to te zacinki są losowe, a winien jest silnik OGSR - takie same rzeczy działy mi się w ZK+OGSR, ale autorowi udało się jakoś to naprawić, aczkolwiek jak tego dokonał to nie mam pojęcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, scigacz1975 napisał:

Mam dziwny powtarzalny bug. Czasem gram cały dzień i nic a czasem 2-3 razy wciągu gry. Mod się w pewnym momencie zwiesza do tego stopnia że nie mogę nic absolutnie zrobić (zawiesza mi system) i dopiero alt+ctrl+del po czym wylogowanie z systemu pomaga

W logach nie mam nic. Tym dziwniejsze że nie dzieje się to na żadnej innej wersji stalkera ani na innych grach. Na pewno nie jest to wina kompa - na tym lapitoku na full detalach zapitala GTA VI czy V

 

Czy ktoś miał taki problem?

Ja miałem dokładnie taki problem tylko z jednym rodzajem plików do Stalkera - .ogm. Czyli np. animowane głównemu itd. Zawieszki, wieczne kopiowanie lub usuwanie plików, jakby PC nagle się 'zatkał' itd. Komp się zachowuje jakby miał wirusa, wywalenie danego pliku .ogm zawsze pomagało. Windows 10. Nie wiem skąd to się wzięło. 

Edytowane przez FairFight
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po dojściu na Agroprom chce wykonać zadanie z poszukiwaniem skrytki striełoka w podziemiach. Gadam z kretem, ten mi wskazuje zejście do podziemi. Szyb jest normalnie obok mnie a ja nie mogę tam zejść... klikam "f"  na drabince i nic się nie dzieje. WIe ktoś może o co może chodzić :D ? Tak poza tym to modzik mi się bardzo podoba, lubię ten podkręcony poziom trudności

992594231_Beztytuu.thumb.jpg.793e8581046d1afc432d956359a093bc.jpg

Edytowane przez Wolin12
wklejam fotę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zagrywa się w tego moda od jakiegoś czasu, uważam, że jest genialny. Tak powinien wyglądać Stalker :)

Mam do was pytanie o zadanie z amunicją dla Kreta. 2 skrzynki znalazłem w tunelach pod fabryką, 1 skrzynkę w szybie umieszczonym na jednej ze ster śmieci. Nijak nie mogę znaleźć czwartej, czy coś przeoczyłem? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kikul Jako, że nie znam detalicznie OGSE, to tylko potencjalnie:

1. Sidorowicz : - na początku, przed Wilkiem, albo po doktorze na Agro ( save przed handlem, jak nie ma to load )

2. Dopisać Sidorowi, czy tam innemu sprzedawcy ( fraza как добавить оружие торговцу сталкер i trochę internetu )

3. Spawner.

4. Znajdzie się zaraz " rozdrażniony" takimi radami spec od ogse i " wyprostuje"

To tak na szybko. Pozdrawiam

po edycji coś mi się kojarzy, że dopisywanie handlarzom to opisywał na tym forum @Junx w jakimś tutorialu ( albo coś zbliżonego )

 

Edytowane przez qlkin
  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, kikul napisał:

gdzie można znaleźć unikalną grozę na amunicje 5.45?

Jak mnie pamięć nie myli w podstawce miał ją gruby (Sidorowicz), nie wiem jak z tym modzie, ale próbuj metodę "save-load", aż do skutku. Jak nie ma to trudno, od razu piszę, że w Cieniu nie bawiłem się edycję plików :P 

  • Dodatnia 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.