Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Jak wygląda u was sytuacja z użyciem apteczki ?
Zauważyłem, że u mnie GG po jej użyciu traci zdrowie. Wcześniej nie miałem takiego problemu ( jestem w Dolinie Mroku ). 
Gram na poziomie trudności " Mistrz ", ale wątpię, aby było to tym właśnie spowodowane, bo wcześniej pasek ze zdrowiem normalnie się odnawiał. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tom3kb Problem rozwiązany. Tak to jest jak człowiek czasami nie pomyśli.
@Szczepan9205 opisał wszystkie opcje konfiguratora. Wystarczy odhaczyć jedną z nich:

"  Efekty uboczne leków - włączone/wyłączone (jeśli włączymy tą opcję to będziemy musieli np. co kilka użyć apteczki napić się wody by odnowić jej właściwości leczące tzn. jeśli użyjemy kilku apteczek pod rząd to do organizmu GG dostaną się toksyny, przez co czas leczenia się wydłuży. 
Wypicie butelki lub dwóch wody mineralnej usunie toksyny i skróci czas leczenia do domyślnego). Stosowanie antyradów zabiera nam trochę punktów życia, tak samo wódka itd.; "


 

  • Dodatnia 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kanon1022 Jeśli masz zainstalowane spolszczenie, które wstawiłem pierwszego dnia jak wyszło i nie zainstalowałeś fixa finalnego to nie instaluj go - da się przejść i bez niego grę od początku do końca.

Ale Fix finalny na pewno zmienia i naprawia jakieś rzeczy - co dokładnie nie wiem bo nie szukałem listy zmian więc Ci nie powiem :P Zapisy(przynajmniej mnie) działały z wersji bez fixa na wersji z fixem, także jak go ściągniesz i zainstalujesz to raczej nie będziesz musiał zaczynać gry od nowa tylko po wrzuceniu fixa, musiał byś z zakładki Linki do pobrania pobrać spolszczenie bo od dnia premiery robiłem jeszcze drobne poprawki i w tej zakładce jest link do najnowszej wersji, ale ona działa tylko z fixem finalnym - jak wrzucisz sam fix, a nowej wersji spolszczenia nie to będzie Ci gra wylatywać do pulpitu i analogicznie jak nie wrzucisz fixa a wrzucisz najnowszą wersję spolszczenia to też będzie się mod wysypywał ;) Mam nadzieję, że wszystko w miarę jasno wytłumaczyłem :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@smox i @Anatolij To są właśnie 2 rzeczy, których nie dałem rady wyeliminować, w pliku niby jest wpisane poprawnie tak jak @smox napisał, ale gra twardo wyświetla nie tak jak powinna, z kolei ta kwestia, której zrzut wstawiłeś @Anatolij raz działa raz nie, u mnie się wyświetlała jak zadziałała jako "Mam coś takiego/Mam takie coś" ale mimo, że w plikach tekstowych jest przetłumaczone na polski i gra powinna czytać z pliku z gamedata to i tak nie czyta - nie mam pojęcia dlaczego, a kwestią skryptu to nie jest bo przejrzałem wszystkie pliki skryptów w poszukiwaniu tej linijki tekstu i znalazłem ją jedynie w pliku tekstowym, gdzie była przetłumaczona na polski.

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mała aktualizacja w temacie - do posta nr.1 w linkach do pobrania dodany został mały mini-patch stworzony przez @smox. Naprawia on poniższe błędy wskazane przez @smox i @Anatolij jeśli kogoś denerwują ;)

ss_jarek_09-28-20_14-10-04_(l01_escape).jpg.6ca94fc9e21da6c534ffb20ace25fc02.jpg

Oraz

ss_piotr_09-28-20_14-12-02_(l08_yantar).jpg.8cc551ab6d61f24cc14c68572b0fae69.jpg

Ściągnięte archiwum wystarczy wypakować i podmienić pliki mini-patcha z tymi znajdującymi się w katalogu gry i to wszystko.

  • Dodatnia 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , mam mały problem nie mogę wykonać zadania sidora na najemników na kordonie ponieważ nie mam w inwentarzu mikrofonu kierunkowego.

Nie wiem czy nie było go już po wzięciu zadania czy go gdzieś straciłem , można go sobie jakoś dodać do inwentarza czy trzeba wczytywać wcześniejszy zapis , posunąłem się w fabule już dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, kanon1022 napisał:

@smox ale jak pisałem nie mam tego mikrofonu w inwentarzu.

To co z nim zrobiłeś? Może wsadziłeś do jakiegoś schowka, albo sprzedałeś? Poszukaj. 

Najlepszą opcją byłby spawner, albo dopisanie tego mikrofonu jako nagrody za wykonanie jakiegoś zadania. Ja niestety nie potrafię tego zrobić. 

Może ktoś kumaty w tych sprawach dałby radę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kanon1022 To jest akurat bardzo dziwne - w sensie ta akcja z mikrofonem, mnie Sidor go normalnie dał przy wzięciu zadania, poszedłem, podsłuchałem najmoli i oddałem zadanie.

No chyba, że finalny fix coś popsuł bo ja to zadanie robiłem na modzie bez fixa, ale mam jeszcze na dysku OGSR z fixem właśnie na podobne przypadki jak Twój - by coś przetestować itd. to mogę sprawdzić czy u mnie wszystko pójdzie normalnie czy autorzy coś popsuli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@smox Aaa czyli nie muszę :D 

No tak bo według dialogów itd to jest mikrofon/antena kierunkowa. Choć dziwne, że w spawnerze jest nazwany "antena", w wersji bez fixa gdzie jeszcze wbudowany spawner działał to nazywał się chyba "mikrofon" kierunkowy. No ale mniejsza, problem solved :P 

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.