Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

@hadam Rzucę jutro okiem na to zadanie z akumulatorem dla Wkręta, ale jak ja przechodziłem OGSR to normalnie mi się zaliczyło po oddaniu mu aku. Dziwne, że u Ciebie się nie zaliczyło.

Ale poza tym to tak, wyloty bez loga to częsty przypadek w tym modzie przez to, że autor/autorzy porzucili rozwój moda w pewnym momencie i pozostawili go w takiej formie jaką możemy na dzień dzisiejszy ograć i niestety zabierając się za ogrywanie go każdy musi się liczyć z tym, że czasami się wysypie do pulpitu bez konkretnego loga :P Taki to już chyba urok porzuconych modów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@hadam Właśnie dlatego napisałem, że to dziwne, że nie masz linii dialogowej z Wkrętem, u mnie była choć fakt - ogrywałem OGSR bez zainstalowanego finalnego fix'a, ale wątpię by to miało jakiś wpływ na rozgrywkę, bo przeglądałem pliki fix'a i zmieniały głównie tekstury i parę linijek w dialogach.

Może jakiś skrypt Ci nie zadziałał, ja przykładowo kiedy miałem prowadzić wojskowego z Martwego Miasta( Miasteczka-32) na Kordon to jak poszedłem przez Jantar to zaliczałem non-stop wylot bo na wejściu spawnował się Kontroler, ale jak poszedłem przez Magazyny Wojskowe->Dolinę Mroku->Wysypisko i dopiero na Kordon to wszystko się zgrało i doprowadziłem go na miejsce bez wylotów. Więc obstawiam, że w Twoim przypadku nawalił jakiś skrypt, tak jak w moim przypadku gdy próbowałem pójść na łatwiznę i iść przez Jantar, żeby dotrzeć do przewodnika, który by mnie przeniósł na Kordon.

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kanon1022 Z "anomalnym silnikiem" nie chodzi o samochód...Nawet w PDA masz jego obrazek no to po obrazku chyba dojdziesz do tego gdzie go znaleźć. A dwa jak już go znajdziesz to musisz go uruchomić, nie trzeba dużo główkować, musisz tylko pomyśleć czego "silnik" potrzebuje do tego, aby zadziałać używając do tego ciekawej mechaniki w tym modzie ;) 

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@smox
U mnie tak to wygląda: 

ss_daniel_10-01-20_21-54-23_(l05_bar).jpg
U mnie ładnie się wszystko wyświetla. Przy każdym odbiorze nagrody za zlecenie tak masz czy tylko dwa takie przypadki się trafiły ? 

Swoją drogą, polecam wybierać się na dłuższe przechadzki po Zonie z detektorem w dłoni: 
ss_daniel_10-01-20_22-00-43_(l01_escape).jpg
Detektor jednak robi swoje. 

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Agrael napisał:

U mnie ładnie się wszystko wyświetla. Przy każdym odbiorze nagrody za zlecenie tak masz czy tylko dwa takie przypadki się trafiły ? 

@Agrael, miałem do tej pory 2 przypadki, że nagroda była 0 rubli. Za resztę zadań nagrody do wyboru były.

Podoba mi się sprawa z wymiennymi magazynkami:) Przykładowo używamy broni z magazynkiem na 30 naboi i znajdujemy broń tego samego kalibru z magazynkiem na 40 naboi. Zamieniamy je i już mamy w naszej broni 40 naboi:)

ss_jarek_10-02-20_06-30-01_(l05_bar).thumb.jpg.aa69a70724a2182027659009e55bc1f1.jpg

@Szczepan9205 -

ss_jarek_10-02-20_07-17-35_(l04_darkvalley).thumb.jpg.0e865819003fc2afdf5542e8118d917c.jpg

  • Dodatnia 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@smox Dzięki za namiar gdzie tego szukać :D Już poprawione, zobaczymy czy coś jeszcze wyjdzie w trakcie waszych gameplay'ów to się poprawi w razie czego.

Ten patent z magazynkami też jest całkiem fajny bo można sobie zmodyfikować noszoną przez nas broń na wiele sposobów przez właśnie większy lub mniejszy magazynek, celowników też jest trochę do wyboru. Fajna rzecz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tego zamkniętego schowka w Dolinie Mroku, to mam pytanie -

Spoiler

Czy ma on jakiś związek z grupą Miecha? Bo ja przy wykonywaniu zadania z lodówką uratowałem drugiego nowicjusza, czyli odstrzeliłem bandziora - a gdzieś widziałem, że on chyba daje potem jakieś zadanie. Czy przypadkiem nie zamknąłem sobie całej odnogi fabularnej?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@smox no celowniki fajna sprawa, a mi się jeszcze podoba, że w niektórych broniach można przełączać się na muszkę i szczerbinkę.

Walczysz na dalszy dystans używasz optyki, wyskakuje ci zza ściany ktoś blisko, korzystasz z normalnych przyrządów. Np:

Zawsze mi tego brakowało w stalkerze.

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tom3kb   Nie problem. Szybko się ponownie za niego nie wezmę, ale zapamiętam. Ważne, że jest sygnalizacja takiej możliwości. Jako praktykowi w strzelaniu z optyką, zawsze mi takiej możliwości brakowało. Jeszcze czekam na drylinga, lub nadlufkę z różnymi lufami.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.