Skocz do zawartości

Parę problemów :)


Ignachinio

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

@tybet64 Coś mi świta, że art Upadły Anioł jest w schowku z wojennym fotoalbumem Kuzniecowa na CEA-1.

A art Korona to jak nie w schowkach Kolekcjonera, to w schowkach Tubylca. Jest jeszcze parę schowków z rzadkimi atrami np. ten Resident Evila w rurze na Jupiterze albo bonusowy schowek po odkryciu tajemnicy wysp na CEA-2 ale to dość późno w grze są dostępne. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po uporaniu się z wyspami powinieneś mieć w pda info z jednego z dekoderów o bonusowych schowkach na CEA-2. Jest ich kilka, a w ostatnim plecaku znajdziesz kilkanaście unikatowych artów i Korona też tam powinna być. 

Albo po zrobieniu linii dotyczącej Cieni, po znalezieniu Gwiazdy Proroka Resident powie Ci o swoim schowku w rurze, też wypchany artami. 

No i jeszcze podczas schowków z archiwum wideo, w schowku stukniętego profesorka bodajże w X8 też znajdziesz wypchany schowek.

W którymś z nich na pewno znajdziesz Koronę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
W dniu 23.09.2019 o 21:38, Pure napisał:

Dekoratora? Detektor chyba jest tez na wymiane w ofertach handlarzy, sprawdź w pda. Na nowe lokacje można iść raz. Potem już nie ma czego tam szukać. Zresztą tych lokacji jest może ze 4. No ale myślę że już na nich byłeś, bo troche już grasz w tego moda.

Detektor na pewno ma Sacharow(przynajmniej u mnie).

17 minut temu, tybet64 napisał:

Detektor na pewno ma Sacharow(przynajmniej u mnie).

Kolejny raz zacząłem grać w TO i niestety zapomniałem kto daje info o Niewidzialnych schowkach.To raz. Po drugie uzbierałem wszystko dla Borowa (mp5 i reszta) a on nie chce odebrać.Trzeci problem z sarkofagiem- nie było przy monolicie teleportów i kamuflującego egzo.Gram już piąty raz i jescze nie miałem z tym problemów-teraz są.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie.

18 godzin temu, tybet64 napisał:

Detektor na pewno ma Sacharow(przynajmniej u mnie).

Kolejny raz zacząłem grać w TO i niestety zapomniałem kto daje info o Niewidzialnych schowkach.To raz. Po drugie uzbierałem wszystko dla Borowa (mp5 i reszta) a on nie chce odebrać.Trzeci problem z sarkofagiem- nie było przy monolicie teleportów i kamuflującego egzo.Gram już piąty raz i jescze nie miałem z tym problemów-teraz są.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tybet64 Wykonuj zadania Kutwy. Po wykonaniu kilku zadań opowie Ci o niewidzialnych schowkach.

Co do zamówienia Borowa to nie pomogę, nie pamiętam warunków jakie trzeba przy tym spełnić.

Aby przy Spełniaczu pojawiły się teleporty i egzo maskujące to tak jak wspomniał @boberm musisz wykonać zadanie Łukasza na mózgi kontrolerów. Do mózgów trzeba jeszcze dorzucić chyba 300 tysi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
W dniu 23.09.2021 o 20:13, tybet64 napisał:

Dzięki za podpowiedź, spróbuję z innymi. Z Zacharem też mam ten problem. Próbowałem z wszystkimi (chyba)  Saigami i też nic.

Zachar potrzebuje 

-10 gps-ów

-10 saig ( nie pamiętam czy 100% sprawnych)

-150 czekanów

-200 strzałek

-300 srutu

-500 kartaczy

Sprawdz czy masz wszystko we własciwych ilościach

 A w kwestii Lubera : PDA załatwiłeś , jajo przyniosłeś i jego muzyczne pierdołki też? A kopyta i wódę?

 

  • Za szczególną pomoc 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, tybet64 napisał:

 I (chyba) kolejne powinny być bałałajki ale po przyniesieniu gitar już nic nie chciał. Które jaja mam przynieść? Kopyta dzika?

Potrzeby lubera 

- PDA

-jajo arachnidów z Mrocznego Parowu

- komplet fleszek muzycznych plus MP Player

- harmonijka , lub gitara , lub bałałąjka ( do wyboru ) 

- 6 lub 8 butelek wódy plus taka sama ilośc kopyt  do zrobienia nalewki:-) 

Koniec chciejstwa Lubera -  kolejności nie pamietam.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dobrze pamiętam to nalewka jest dla Propera(czy jakoś tak).Chociaż z tym PDA może coś nie tak być bo ja go kupiłem od jakiegoś bandosa i nawet jak go oddałem to cały czas miałem znacznik na tego bandytę. Dopiero jak go mutanty ukatrupiły to zniknął.

Edytowane przez tybet64
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, tybet64 napisał:

Jeśli dobrze pamiętam to nalewka jest dla Propera(czy jakoś tak).Chociaż z tym PDA może coś nie tak być bo ja go kupiłem od jakiegoś bandosa i nawet jak go oddałem to cały czas miałem znacznik na tego bandytę. Dopiero jak go mutanty ukatrupiły to zniknął.

Prapor potrzebuje do nalewki  bodajże  oczka miesacza . 

Jak zlecenie Lubera na PDA zostało "zamkniete",  winieneś je miec w zadaniach zakończonych . Jako nagrode dostac winieneś receptę na "Duszę z elektry".

Za muzyczne zbiory - winieneś dostac perka "meloman" plus jakieś fanty

Za jajo arachnidów - recepta plus rubinowy artefakt - nie pamietam juz jaki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.