Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

@kondotier Dzięki. Czyli zostały mi dwie fotografie - Dzicz i Radar. Czytałem twój ostatni post na 4 stronie, ale ja także niczego nie znalazłem.. 

Kojarzysz może gdzie znaleźć schowek Winrara ? 
Zapłaciłem 25000 za schowek i był on nieopodal przejścia z MW do Baru, ale Winrar nas wykiwał. Teraz dał namiar na schowek, który jest na Jantarze. Przy wejściu do X16:

Spoiler

20200214184105_1.jpg


-----

@kondotier Na 5 stronie znalazłem twój post odnośnie tego schowka. To był mój jedyny punkt zaczepienia, bo żadnego filmiku nie znalazłem na Youtube. 
Długo się mordowałem i gdy już miałem sobie odpuścić To.. 

Spoiler

20200214203137_1.jpg

Trzeba podejść od prawej strony, a następnie odchylamy się znów w prawo. Jest minimetr szczeliny przez którą możemy sięgnąć plecak. 
20200214203510_1.jpg

Zawartość schowka ... ( Daję w spoiler, bo może nie każdy chciałby wiedzieć, co w nim jest ) 

Spoiler

20200214203515_1.jpg


 

 

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Agrael  Brawo z tym schowkiem na Jantarze. Ile ja się nagimnastykowałem, a na punk "G" nie natrafiłem.

A co dotyczy tej kartki. Naprowadzenie jak pamiętam jest " niedaleko ogniska przy barakowozie z najemnikami". A może to nie ten barakowóz? Można by poszukać koło tych pozostałych. Przy przewiązce i przy torowisku. U mnie polska wersja moda czeka w kolejce, bo na razie chcę skończyć Równowagę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kondotier Nie mogę znaleźć. 
Szukałem naprawdę długo i niczego nie znalazłem. 
Postanowiłem zapytać się na forum AMK TEAM. Nie wiem czy mnie dobrze zrozumieli, ale Outfater mi odpisał:

" возле костра железная будка, в глубоком присяде пошарить прицелом под дверью. " 

Zrozumiałem, że chodzi o kabinę w pobliżu ogniska, ale wszystkie przeszukałem i nic. 

Chyba chwilowo sobie odpuszczę tą fotografię. Pójdę na Generatory - mam tam co robić. 

A swoją drogą to Outfater zachował się bardzo w porządku. Pozwolił mi nawet pisać po Polsku na forum. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Agrael

Z opisu szukania, wcześniej powinien być SMS od Psychola i ma być zakupiony u barmana komplet remontowy. A szukanie koło budki, w głębokim przysiadzie koło drzwi.

I jest jeszcze druga, kolo teleportu. Tylko którego?

Daj mi na PW zapis na dziczy przy tym barakowozie. Sprawdzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kondotier 
A może mu się pomyliło z kartkami pisarza ?
Bo pamiętam, że SMS od Psychola miałem po zakupie rekompletu, ale on dawał info. na temat właśnie kartki. I ją znalazłem. Była pod tym małym barakowozem, co stoi obok strąconego śmigłowca. 


Trzymaj, Może tobie się poszczęści: 
c1.dds

c1.sav

Albo ktoś inny sobie skorzysta w przyszłości. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Agrael - Może, bo ja też odpowiadając Ci, miałem na myśli kartkę twórczości, której szukałem - z tego co napisałeś - w złym miejscu.

Na zdjęcie miał dać naprowadzenie stalker z baru, będący tam od pierwszego wejścia. Miałeś takie?

DODANO:

Zdjęcie znalezione, patrz zrzuty. Jeśli sam nie znajdziesz dam Ci zapis, o ile nie jesteś z grą już dalej.

ss_administrator_02-15-20_20-11-59_(l06_rostok).thumb.jpg.871922608bbf10ccd9143e7b39cc0401.jpgss_administrator_02-15-20_20-12-14_(l06_rostok).thumb.jpg.691bf3d4e0f78e6af8bd1368c207bf01.jpg

Czy zadania z Pieczarą masz zrobione do końca? Nie trzeba już tam więcej włazić? Pytam, bo nie chce mi się na swojej grze lecieć od początku.

 

 

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kondotier
Właśnie nie mogę sobie przypomnieć, który to NPC dawał naprowadzenie. W poradniku pisze, że był on od samego początku w Barze. 

@poloolo1234 Raz podpowiedziałeś mi z zadaniem na zebranie artefaktów w zamian za broń. Szukałeś może zdjęć Szarego Fotografa ? 


------ 
Nieźle :) Cenne znalezisko - będzie dla potomnych. 

Tak. Wszystkie zadania w Pieczarze wykonane. Czerwony Las, Limańsk oraz Legowisko także. 

Mam dużo sejwów. W razie czego poszukam i wyślę ci zaraz po wykonaniu zadań w Pieczarze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:lol2: To jest tak, jak się robi kilka rzeczy na raz :redface: . Przepraszam :018: .

No to sugesta napisania i zaproszenia Outfatera na nasze forum, przechodzi na Ciebie :wink:

@AgraelTo był Twój najdalszy aktywny zapis? Mogę z niego skorzystać. Tylko w plecaku nie widzę reszty zdjęć już znalezionych. Gdzie je masz, jakie schowki masz porobione i gdzie. Jakoś się połapię, co dalej robić.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzę zapisy i wyślę ci jeszcze dzisiaj albo jutro PW. Zobaczysz, który ci najbardziej odpowiada. 

Tak. Ten zapis, który ci wysłałem to był najbardziej aktualny. A zdjęcia w plecaku są: 20200215210907_1.jpg
Ogólnie to mam wszystkie zdjęcia prócz właśnie tej z Dziczy, której szukaliśmy i Radaru. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Agrael  jeśli to najbardziej aktualny zapis, to przy nim pozostanę, nie musisz nic innego wysyłać. Chyba, że Równowaga jeszcze mnie potrzyma na tyle, że zdążysz Arlekino do tatusia odprowadzić.

A tę drugą zgubioną kartkę, co ma być przy teleporcie znalazłeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kondotier Właśnie chciałem się wybierać na Generatory, ale po wzięciu zdjęcia z Dziczy, który znalazłeś dostałem takiego SMS'a. 20200215211636_1.jpg
Czyli wyprawa na Radar. 

Tak. Mam tą kartkę. Ogólnie to do odnalezienia z kartek Pisarza zostały tylko dwie. Te na Bagnach. Coś czuję, że będą z nimi kłopoty. 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Agrael  Zaraz po znalezieniu zdjęcia, wyszedłem z moda, więc nie wiem czy taki SMS przyszedł. Ale sprawa zdjęć jest na ukończeniu. Znajdziesz, trzeba będzie gnać do Sidora, bo ponoć czeka dobra nagroda.

Tak "dla potomnych". Przy którym teleporcie ( jak możesz, to ze zrzutem ) była ta druga kartka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kondotier Właśnie nie mogę sobie przypomnieć, bo dość dawno temu ją zabrałem, a screenów nie robiłem. Trzeba by było spojrzeć na filmiki Syrrius. 

Udało mi się zakończyć wątek Szarego Fotografa. Ciekawy zwrot akcji na końcu:

Spoiler

Ostatni schowek Fotografa na Radarze. W porównaniu do pozostałych ten bardzo łatwo znaleźć:20200216110159_1.jpg
Po zebraniu ostatniego zdjęcia dostajemy taką oto wskazówkę: 
20200216110243_1.jpg
Udałem się do Prypeci. W jednym z domów są skrzynki na listy:20200216112546_1.jpg
Przy skrzynkach jest niewidoczny teleport:
20200216112549_1.jpg

Po wejściu w teleport dowiemy się wszystkiego o losie Fotografa. Nie będę zdradzał więcej szczegółów :) 

Przejdę się jeszcze do Sidora z ciekawości. Może będzie miał jakiś dialog w sprawie zakończenia wątku Fotografa. 

 

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podbicie Tematu:

Niby zaraz koniec, ale jest jeszcze co robić. 
Odnalazłem ostatni schowek Farciarza. Znajduje się on na Bagnach:

Spoiler

Nie znalazłem filmiku z lokalizacją schowka na Generatorach, ale udało mi się go samodzielnie odszukać:20200216141900_1.jpg

20200216141855_1.jpg

Następny schowek jest w Prypeci - Dom Kultury. W miejscu, gdzie przebywał Charon i Mnich, a dokładniej to za kratą i w dolnej szafeczce. 
Ostatni znajduje się na Bagnach. Most Tuzla. 

Sam artefakt ma bardzo dobre właściwości ochronne - same pozytywne. Dodatkowo możemy opchnąć za niezłą sumkę wszystkie kartki Farciarza. 

Jestem raczej najdalej w grze ze wszystkich aktualnie grających więc mam problem z jednym zadaniem. 
Po oddaniu maszyny do pisania Arlekinowi przychodzi SMS od Szerszenia. Prosi nas o odnalezienie jego brata o przezwisku Trzmiel. 

Poszedłem do Baru i do Pana Marcepana. Daje info, że Trzmiel poszedł ma MW. Tam odnajdujemy w gospodarstwie Pawlika ( Za info. chce artu Kamienna Krew ). Mówi nam, że Trzmiel poszedł na Radar i zrobił schowek prawdopodobnie obok ogniska. Znalazłem:

Spoiler

20200218124509_1.jpg20200218124516_1.jpg

Ze znalezionych notatek w plecaku wynika, że Trzmiel udał się do Prypeci. Niestety nie wiem, co dalej robić a tym bardziej gdzie szukać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kondotier Byłem w Prypeci i Nic. Tzn.. na pewno Coś tam jest, ale ja niczego powiązanego z tym zadaniem nie znalazłem. Jedyne, co wiem to to, że Trzmiel lubił robić schowki blisko ognisk. Zawsze to jakiś trop. Problem polega na tym, że tych ognisk jest sporo. 

@DaarMoo Chodzi o część zdjęcia. Pepsi właśnie daje namiar. Proszę: Od 17:15

Spoiler

 

 

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Agrael  Wiem, że tego Trzmiela szukałem i chyba znalazłem. Ale niektóre zadania są przez moda przytrzymywane, jak nie zrobisz równoległych. Oprócz Arlekina na Generatorach dają zadania także inni NPCe. Są one ze sobą powiązane. Sporo u mnie się ruszyło, jak Arlekin zjawił się u Timochy.

 

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cez137 A pobrałeś i zainstalowałeś ? Graj - reszta przyjdzie z czasem. 

Jak zdobędziesz śpiwór i do tego czasu mod cię nie pokona to będziesz miał szansę go ukończyć. Po prostu przywykniesz do tego, że często jesteś zdany sam na siebie. 

Schowki w tym modzie są największym wyzwaniem. Pobierz sobie mini poradnik z pierwszej strony - przydatny.

Outfater niema zbyt wiele wspólnego z czystym Deja Vu. Tak więc.. Czeka cię długa i ciężka przeprawa, ale niech cię to nie zniechęca. 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cez137 W #1 jest mój opis początku moda. Poczytaj, aby zrozumieć o co biega. I zapomnij, co było w poprzednim Dejavu. Pamiętanie gdzie co w nim było, o tyle ułatwi ci tu grę, że w tych miejscach nie należy szukać.

Masz też dwa odsyłacze. Wyższy do filmików z fabułą moda, niższy z filmikami pokazującymi miejsca znajdowania się kwestowych przedmiotów.

A co dotyczy zegarka, to w temacie grający dali zrzuty ekranu z pokazaniem nowego miejsca. A co dotyczy późniejszych poszukiwań, jest tez po kilka odpowiedzi gdzie są.

Przypomnę Ci tylko, że jak dojdziesz do poszukiwania schowków Knuta, to się z szukaniem nie śpiesz, aż do momentu gdy schowków każe Ci szukać Woronin. Też jest to opisane i są zrzuty ekranu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.