Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 27.09.2019 o 21:49, kondotier napisał:

dzięki idę próbować

 

nie ma go tam

i albo od nowa albo  nie wiem 

czy może ktoś rzucić okiem na sava ?

srubokret11.dds srubokret11.sav

 

zacząłem od nowa  i śrubokręt jest 

dziękuję za pomoc 

 

głupie pytanie ale nie mam nesesera dla Sidora na Agro ...

czy to błąd czy nie umiem znaleźć ?

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej znalazłem ... alarm nie ptrzebny 

ale mam problem  z Szachy dla Czyraka w schowku ich nie ma wczytywałem kilka razy zadanie i klops 

jakieś pomysły  

jak bandycie w bazie wojaków ? dobre... znalazłem ma neseser idę do baru ale chciałem jeszcze Czyraka  załatwić 

z szachami  dla Czyraka  ale schowka brak  sprawdzałem z poradnikiem ale nie ma 

Edytowane przez kubastalker123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kubastalker123  O tej wielkości udźwigu 115kg musisz zawsze pamiętać gdy zaczynasz rozmowę z kwestowym NPCem i to co ponad miarę odkładać do schowka. Na Kordonie będziesz mieć jeszcze jednego z propozycją dobrej broni  za duperele. Przy nim i na kolejnych lokacjach, a szczególnie w Rostoku, trzeba przy oferencie postawić plecak i w nim składować to co już znalazłeś, a przy wymianie na broń, plecak jak znalazł na sprzęt dający nadwagę. Bo nawet jak podejdziesz mając mniej niż 115kg, to zabierając części na wymianę możesz to przekroczyć i zamiast broni dostać w pysk. I jak masz nadwagę, do poboczni NPCe też zadań nie dają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kubastalker123  Zapomnij o rozwiązaniach jakie były w podstawkach. A jeśli grałeś w poprzednie Dejavu, o nich też. Tu wszystko jest zmienione. Szukanie jest o tyle prostsze, że jak pamiętasz gdzie było w podstawce, to tam nie szukaj. Szukaj w innych pobliskich pomieszczaniach, na szafach, w klatkach, na skrzyniach. Czasem wystarczy tylko podskoczyć, aby zobaczyć. W ostatnim zdaniu jest zawarta podpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie grałem w podstawowego  moda i dlatego trochę się motam idę szukać 

/ a w którym  pomieszczeni najbardziej mam patrzeć /

zauważyłem  że czasami przedmioty znikają - trzeba najechać kursorem aby się pojawił  -tak miałem z termosem dla Zielarza

może to jest powód że nie mogę znaleźć  

 

się wyjaśniło 

to jest kartka  profesora - znazłem - mam schowek wracam do Zielarza bo tak informuje sms a on do mnie strzela - co robić 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kubastalker123  Grałem kilka razy i nigdy nie miałem problemu z Zielarzem. Nie miałeś jakiejś strzelaniny na farmie po wzięciu zadania i go czasem nie naruszyłeś? Jeśli nie, to jedyne wyjście grę powtórzyć z zapisu jeszcze na tej lokacji, z której wchodziłeś do DM. Każdy zapis już w DM, może być obciążony błędem. Wiesz gdzie i co leży, to szybko pójdzie.

Tylko uważaj, aby żaden zielony snork grasujący w bagienku goniąc za tobą ( może, ale nie musi ) nie wpadł w anomalię. Te snorki są kwestowe.

A jeśli czytałeś wypowiedzi wcześniej grających, to ta wersja tak różni się od poprzedniczek, że jest to absolutnie nowy mod, tylko korzystający z lokacji swoich poprzedniczek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

snorka kwestowego ubiłem przypadkowo 

faktycznie chcieli mi zrobic Janosika na farmie no to wystrzelałem wtedy wszystkich,  muszę się wrócic - daleko ... ale trudno damy rady 

 

 

Posumowanie. 

Janosikowe możemy płacic jak nie ma jeszcze Zielarza. Gdy sie pojawi nie strzelamy w jego obecnosci bo sie na nas pogniewa.... 

idę dalej,

Ale trzeba przyznać że mod jest doskonały, Cały czas mam mało amunicji jak sobie cos uzbieram to pojawia się 6 bandziorów i zanim ich ubije to już nie mam zapasu amuncji. 

Idę z Doliny na Wysypisko jestem dwa kroki od przejścia - luz i spokój - już nic nie może mi się stać a tu 3 dziki 2 psy i stalker odszedł do Walhalli.  

   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kubastalker123  Ja ją znalazłem w tunelu z elektrami na Dziczy. Pomiędzy kontenerem a ciężarówką przy samej ścianie. Jest tam albo elektra, albo chemiczna. Trzeba zejść na ziemię, bo inaczej niewidoczna. Zlewa się z teksturą podłoża.

A lokacji po nazwie szukaj na otwartej i maks. zmniejszonej mapie w PDA, najeżdżając na lokacje kursorem, a wtedy wyświetla się jej nazwa. Legowisko w różnych modach ma różne nazwy.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1

Ma być plecak z artem  kryształowiec  na Radarze w wagoniku na kółkach na na przejściu do tunelu.

Zlecenie daje na MW człowiek z bazy nie pamiętam imienia.  Nie znalazłem tego plecaka. 

2

gdzie szukać cygar dla  Kuchty na MW - przeszukałem wszystkie domy szczególnie obok trupa bandyty i nic. Ta ma związek z artem łza kontrolera. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.