Skocz do zawartości

Muzyka u Sidora


Rekomendowane odpowiedzi

Łohohohołohohoh... Ściągnij wypakowywacza plików, wypakuj i poszperaj, musisz znaleźć w którejś z gamedat folder "sound", pomógłbym Ci bardziej, ale SoC wyleciał ode mnie z komputera jakieś 3 miechy temu.

Edit: Ktoś wspominał, że chciałby arenę w CS. To wejdźcie w


unpacked/sounds/ambient/arena

i przesłuchajcie. Może chłopaki z GSC, dają nam w tym wypadku wolną rękę, do zrobienia areny? :-P Ale, zastanawia mnie też folder x18...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edit: Ktoś wspominał, że chciałby arenę w CS. To wejdźcie w

Kod:

unpacked/sounds/ambient/arena

i przesłuchajcie. Może chłopaki z GSC, dają nam w tym wypadku wolną rękę, do zrobienia areny? :-P Ale, zastanawia mnie też folder x18...

Nie mam areny w sounds/ambient, albo coś źle szukam :-/

P.S.

Dzięki Filippo za linki. Muzyka jest tak klimatyczna, zwłaszcza gitarowa, że poczułem się jak przy ognisku w Zonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Cytat
Nie do końca się zgodzę, mogłaby być trochę bardziej dynamiczna, co oczywiście nie oznacza, że jest zła. Po prostu jest jak Volkswagen - robi swoje i nie psuje rozgrywki.

Właśnie według mnie ta muzyka oddaje klimat chociaż ciekawe jak by w stalkerze jakieś techno było:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno nie ma czegoś takiego w Cieniu Czarnobyla, chyba że grałeś z jakimś modem lub chodzi Ci o funkcję EAX, ale i tam nie zaobserwowałem muzyki w stylu techno.

on nie sprecyzował o jakiego stalkera mu chodzi, choć jest to temat o SoC...

a jeśli to temat na życzenia :-D to ja chcę muzę z bazy stalkerów w agropromie, leci w radiu przy pojmanych renegatach, z daleka słychać flet a z bliska metal...rock...heavy metal...(h*j to wie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.