Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Kiedy tak bardziej zaczyna się ta linia fabularna Równowagi? Bo ja na razie znalazłem teczkę koło trupiarki, potem po jednym typie z tej frakcji na Wysypisku i Agropromie i dali po jednym pierdołowatym zadanku i to na razie tyle, a teraz wychodzę z X18. Gra się nawet ok ale jak tych nowych zadań ma być tyle co kot napłakał to mi się nie za bardzo widzi grać po raz kolejny w czystą fabułę Cienia  Czarnobyla. ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tom3kb Jeśli dobrze mi się zdaje to fabuła Równowagi wchodzi po tym jak porozmawiasz z Przewodnikiem i oddasz Iwancowowi 3 Kule Ogniste (tego samego stopnia muszą być) - wtedy idziesz do Doliny Mroku i gadasz z gościem, który siedzi w budynku na przeciwko bazy Bandytów (Liocha Pop się zwie bodajże), dostajesz od niego krótkie zadanko po wykonaniu którego on Cię odsyła do Kabla w Barze i chyba wtedy zaczyna się ta fabuła, ale dopóki nie porozmawiasz z Przewodnikiem i nie ogarniesz gościowi z Powinności 3 Kul Ognistych to Liocha nie będzie chciał z Tobą gadać, a do tego momentu fabuła jest standardowa.

  • Dodatnia 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym razem chyba naprawdę utknąłem. Podczas rozmowy z Lonią Elektronik w Martwym Mieście mam wylot bez loga. 

W Barze możemy Kablowi oddać PDA Biesa i Chorążego:

  • PDA Biesa
Spoiler

ss_daniel_09-04-21_14-39-19_(l05_bar).jpg

Chodzi o Wsch. Prypeć i pomnik Przyjaźni Narodów. Schowek znalazłem, ale był pusty. Fagot na StalkerMod pisał, że może się to zdarzyć. 

  • PDA Chorążego
Spoiler

ss_daniel_09-04-21_14-39-28_(l05_bar).jpg

Ze schowkiem Chorążego może być gorzej. Trochę tych domów w mieście się znajduje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Agrael napisał:

Podczas rozmowy z Lonią Elektronik w Martwym Mieście mam wylot bez loga. 

To mój błąd, przepraszam za kłopot. W trakcie testów robiąc poprawkę, postawiłem znak za dużo i nie sprawdziłem tego w grze. Osoby, które są w trakcie gry, powinny po uaktualnieniu podmienić całe spolszczenie lub w config/gameplay plik dialogs_bar.xml.

  • Super 2
  • Dodatnia 1
  • Dzięki! 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@prozmus84 Przed rozmową z Krugłowem likwidujesz wszystkich najemników i mutanty. Warto również wyczyścić drogę nad Jantar za tunelem. Może ostali się jacyś najemnicy podczas eskorty Krugłowa ? 

Ktoś z was natknął się na takie '' mutanty ? :) 

ss_daniel_09-05-21_23-28-34_(l07_military).jpg ss_daniel_09-05-21_10-44-26_(l07_military).jpg

W końcu jakieś stworzenie, które nie chce nas pożreć. 

  • Dodatnia 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@gawron Drobne urozmaicenie, ale wyszło moim zdaniem na plus. Zawsze mi brakowało zwykłych zwierząt w Zonie - nie są agresywne, a więc warto zostawić przy życiu. 

@DaarMoo Nie szukałem tego schowka. W każdym razie gratki :) 

Potrzebuję podpowiedzi. Chodzi o porzucony plecak w wiosce pijawek: 

Spoiler

ss_daniel_09-08-21_17-00-33_(l07_military).jpg

Przeszukałem każdy możliwy strych, ale schowka nie znalazłem :dry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Agrael napisał:

Zawsze mi brakowało zwykłych zwierząt w Zonie - nie są agresywne, a więc warto zostawić przy życiu. 

Bez potrzeby najlepiej do niczego nie strzelać. Nie miałbym nic przeciwko temu, żeby na jakiejś lokacji drogę przebiegły mi sarny, a na innej kicały zające. Tylko wszystko z umiarem tak jak lisy w R-2.

3 godziny temu, ed_rez napisał:

Miejsce pojawienia się plecaka jest losowe - 3 miejsca.

To by się zgadzało, mnie plecak trafił się na strychu jednego z domów.

Spoiler

sch.jpg

 

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Agrael Faktycznie, z nią jest solidny problem, ale tylko jak się ją chce zlikwidować w miejscu jak na zrzucie. Znalazłem na nią sposób. W prawo od tego miejsca ze zrzutu, na sąsiedniej uliczce jest plac zabaw ze zjeżdżalnią. Uciekłem tam i na zjeżdżalni mnie nie sięgała. I z niej się z nią rozprawiłem. Nie pamiętam, czy była zabijalną cały czas, czy musiałem zeskakiwać aby się stała widzialną.

Tu są zrzuty miejsca gdzie ją załatwiłem.

https://stalkerteam.pl/topic/13370-równowaga-2/?do=findComment&comment=159355

 

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kondotier Ta pijawka po przyjęciu paru kul znikała i po chwili znów atakowała. Można było zrobić tak jak pisałeś - albo skorzystać z pobliskiego placu zabaw, albo schodków z wejściem do budynku. 

Spoiler

ss_daniel_09-10-21_21-26-32_(pripyat).jpg


Hm.. Po pojawieniu się na M. Wojskowych dostałem takiego oto smsa:

Spoiler

ss_daniel_09-10-21_21-29-19_(l07_military).jpg

Pustelnik bagienny ? :063: Przeszukałem całą lokację, ale takiego NPC nie znalazłem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja @Agrael męczę się drugi dzień z prozaicznym problemem. Brakuje mi 3 rąk zombiaków. Przeleciałem Zonę wszerz i wzdłuż + laboratoria po dwa razy i nic. Nie ma zombiaków. A jak pojawi się jakiś to bez ręki. Z resztą u mnie powierzchniowe zombi nie miały rąk. Tylko podziemne dlatego więc buszowałem po labach. Ale w nich pusto, nie ma dosłownie nikogo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@DaarMoo. Też miałem problem z rękami zombi. Brakujące ręce uzbierałem w zakładzie na Jantarze, a konkretnie w hali zaraz na prawo od bramy. Najpierw wybiłem wszystkie zombi i wychodząc z terenu zakładu, zrobiłem zapis. Po ponownym wczytaniu usłyszałem bełkot zombiaka, załatwiłem go i miałem kolejną rękę. Znowu zapis w tym samym miejscu, wczytanie i znowu spawn zombiaka. Nie każdy mutant miał rękę do zabrania, ale powtarzając ten zabieg do skutku, uzbierałem brakujące ręce.

Jeśli żadne starania i triki nie pomogą, pozostaje poprosić, któregoś z handlarzy. Po podmianie poniższego pliku Barman wykłada na ladę ręce zombi.

trade_barman.ltx

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@DaarMoo Jest z tymi rękami problem, ale przez autora moda zamierzony. Grając, też nie mogłem ich nazbierać za jednym posiedzeniem. Zapytałem Fagota, co jest przyczyną, to mi odpowiedział, że nie może być za łatwo i za szybko. Na Jantarze zombki były bez rączek, musiałem biegać na Radar do lasu. Tam już było o wiele więcej tych z rękami. Ale aby tak było, musiałem wrócić na Jantar i wejść ponownie. Wczytywanie zapisu dawało niewiele. Po takim powrocie i na Jantarze trafiali się tacy z rączkami.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ss_daniel_09-11-21_13-59-17_(pripyat).jpg
Mod zaliczony. 

Trochę mi się przy nim zeszło, ale było warto. W zasadzie to nową fabułę i samą frakcję Równowaga oraz jej pogląd na Zonę poznajemy po ukończeniu znanej wszystkim historii z podstawki. Oczywiście już na samym początku gry znajdujemy w trupiarce dziwne dokumenty, a niedługo później otrzymamy nowe zadania, ale więcej szczegółów czeka na nas po CEA. Podobało mi się zbieranie starych i raczej mało interesujących dokumentów, ale z biegiem czasu wszystko staje się jasne. Dostaliśmy dwa zakończenia, z czego jedno jest trochę mniej wesołe. 

Niestety w R-2 zdarzają się sporadyczne wyloty i resetowanie się ustawień ( później problem zniknął ). Trzeba także nieco pobiegać, co może niektórych nudzić, ale chyba największą upierdliwością było ciułanie kasy - łącznie 40 000 rubli. Grałem na najwyższym poziomie trudności i w sumie jestem zadowolony. Podziękowania dla @ed_rez i Fagot za moda, a @gawronowi spolszczenie :) 

  • Dodatnia 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Agrael   :brawo:

Ja ze swojej strony mogę dodać, że gdy grałem przy pomocy autora moda, to gdy doszedłem do zakończenia, zapytałem dlaczego jest takie jakieś "niedokończone". Dostałem odpowiedź, że planowane jest zrobienie albo drugiej części, albo choćby przedłużenie fabuły tego moda. Ale jak widać, widocznie Fagotowi przeszła ochota na dotrzymanie słowa.

@ed_rez   Kогда я играл,  @Fagot мне сказал, что будет продолжение мода. Будь любезный и скажи, кто нибудь занимался  этим продолжением?

                   ( Kiedy ja grałem, @Fagot mi powiedział, że będzie przedłużenie moda. Bądź miły i powiedz, czy ktoś zajmował się tym przedłużeniem? )

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.