Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

24 минуты назад, kondotier сказал:

 

Мы не поняли друг друга

Я тебя понял!  

Надеюсь, вопросов с установкой Равновесия-2 больше нет?  

Ja cię rozumiem!  

Mam nadzieję, że problemów z instalacją Równowagi-2 już nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Fagot Пока у меня установки не будет. Может кто то другой попытается. Hо лично для мена боле полезный бы был только распаковщик в место установщика. Мне кажется, тебе такой сделать, тяжело не будет.

TŁUMACZENIE:

Na razie moda stawiał nie będę. Może ktoś inny się zdecyduje. Ale osobiście dla mnie bardziej przydatnym byłby tylko wypakowacz, w miejsce instalatora. Wydaje mi się, że Tobie zrobić taki, trudno nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 минут назад, kondotier сказал:

Может кто то другой попытается. Hо лично для мена боле полезный бы был только распаковщик в место

Я же сказал (выше) - это и есть распаковщик! 

Скачай - проверь! 

 

Powiedziałem (powyżej) - to jest unpacker!  Pobierz - sprawdź! 

 

Распакуешь, посмотришь, затем скачай файлы для перевода (в "шапке" темы). 

Когда закончите перевод, сообщите мне. Я запакую.  

Rozpakujesz, spojrzysz, a następnie pobierz pliki do tłumaczenia (w "czapce" tematu).  Po zakończeniu tłumaczenia, daj mi znać. Ja запакую.

Edytowane przez Fаgot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PODBICIE TEMATU.

Znalazłem chwilę czasu, pobrałem i zainstalowałem moda. Wg. mnie, nie jest to tylko wypakowacz, ale bardzo prosty instalator. Tyle dobrze, że wyświetlił się czystą grażdanką, więc bez klikania "z pamięci", mogłem przystąpić do stawiania. Na zrzutach pokazuję kolejność stawiania. Katalog dla moda zrobiłem wcześniej.

Widok po jego uruchomieniu.                                  Wybranie katalogu.                                                Katalog na ścieżce, można instalować.   

Start.thumb.jpg.5d4f5edd12d6306c0b8c8affbd9d2e5b.jpg439673736_Wybr.thumb.jpg.a9f5cb993c4267326adfd3d7c91e04fd.jpgKatalog.thumb.jpg.148f9c655c791d19c2c9fca5fda6a5e3.jpg

Po zainstalowaniu, zrobiłem skrót pulpitowy od "!START GAME.bat", za radą Fagot-a dodałem -nointro i -noprefetch. Uruchomiłem moda. Zaskoczeniem był bardzo ubogi hud i jego wskazania. A raczej ich brak. Zdrowie i energia widoczne dopiero po otwarciu inwentarza.

            Inwentarz                                                                                          Handel

ss_administrator_12-12-19_14-23-17_(l01_escape).thumb.jpg.391e9968aeefd2898096c1af58657611.jpgss_administrator_12-12-19_14-45-56_(l01_escape).thumb.jpg.b2ada1b40f282b1b71e303da51ae09e8.jpg

Pogadałem z Sidorem i Wilkiem, "zwiedziłem" piwnice, strychy i inne zakamarki kociarni. Poszedłem "w bój".

ss_administrator_12-12-19_15-05-53_(l01_escape).thumb.jpg.4348271fac6bee4225c15ac2934ea8b4.jpgss_administrator_12-12-19_15-07-25_(l01_escape).thumb.jpg.80f3bbc4684da964d6a1f09cc35dc5b2.jpg

I tu zaczęły się problemy z wczytywaniem zapisów. Kiedy próbuję wczytać poprzedni zapis, mam wylot z takim logiem:

Expression    : fatal error
Function      : CInifile::r_section
File          : E:\stalker\patch_1_0004\xrCore\Xr_ini.cpp
Line          : 342
Description   : <no expression>
Arguments     : Can't open section 'inv_ruck'

Obojętnie, czy wczytuję na grze, czy po jej zamknięciu.

@Fagot    Можешь подсказать причину этого вылета? Обязательный пач добавлен, других не ставил.

 Tłumaczenie: Możesz podpowiedzieć przyczynę tego wylotu? Patch obowiązkowy dodany, pozostałych nie dodawałem.

Na razie trudno coś powiedzieć. Zaczęło się tak jak w podstawce, ale jest kilka zmian graficznych, wymagających innych rozwiązań wchodzenia na strychy, bo GB jest miernym skoczkiem.

Patch obowiązkowy dodaje do moda gamedatę, więc chyba będzie można pocziterzyć, o ile ktoś posiada oddzielnie potrzebne pliki.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kondotier

SFX to samorozpakowujące się archiwum winrara.  Jak coś pakujesz też możesz sobie takie wybierać.

Do otwierania tego nie potrzeba mieć nawet programu na dysku.

 

Bardzo fajny ten kompas, taki inny.

Szkoda, że nie ma reszty huda w jakiejś takiej stylistyce. Nieźle by to wyglądało.

 

Google translate

"SFX - самораспаковывающийся архив winrar. Если вы что-то упакуете, вы также можете выбрать это.

Вам даже не нужна дисковая программа, чтобы открыть ее.
Очень хороший этот компас, такой разный.

Жаль, что в таком стиле нет отдыха Худа. Это выглядело бы хорошо."
 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tom3kb Jak zwał, tak zwał, ale od razu można moda postawić. W ścieżce instalacji możemy miejsce instalacji wpisać ręcznie. A ponoć sam też potrafi zrobić katalog.

Widząc na poradnikowym filmiku inny, lepszy HUD z minimapą i pokazujący amunicję, zdrowie, dokonałem zmian i dostałem HUD nowy, ale tylko z minimapą. Zrobiłem zrzuty ekranu, ale zapisały mi się z rozszerzeniem .tga Są z nimi problemy z oglądaniem.

ssq_administrator_12-12-19_17-32-00_(l01_escape).tga

Powtórka gry, dwa pierwsze zapisy do wczytania, kolejny gdy w inwentarzu znalazły się znaleziska, wylot jak poprzednio.

Musiałby to jeszcze ktoś sprawdzić, ale chyba ta "nielegalna" podstawka coś miesza.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

В 13.12.2019 в 01:35, kondotier сказал:

Можешь подсказать причину этого вылета?

Adm-RAL что-то с рюкзаками делал. Спрошу у него. 

Пока доступа к компьютеру у меня нет, нахожусь на работе, поэтому не могу посмотреть, что там... 

To Adm-RAL zrobił coś z plecakami. Zapytam go.  Dopóki nie mam dostępu do komputera, jestem w pracy, więc nie mogę zobaczyć, co tam jest... 

 

Если тебе не нравится такой худ, убери из папки mods файл R2_Hud_mod.xdb0 . 

Уверен, что и вылет исчезнет. 

Jeśli nie podoba Ci się ten kaptur  hud, usuń plik r2_hud_mod.xdb0 z folderu mods .  Jestem pewien, że odlot wylot też zniknie.

Edytowane przez Fаgot
  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Fagot    Файл  r2_hud_mod.xdb0 был устранены, писал об этом выше, получил худ но только с миникартой. Начал совсем новую игру. Нет в нёй худа кaсающего вооружения, как это вино на ролике, как изменять. С нем тоже вылетаю. И зачем снимки деланные F12 имеют в названии расширение  .tga ? Не возможно ними пользоваться.

И ещё такое. Получается, когда в игре войду в меню, после поворота, является неподвижный призрачный тень предыдущего экрана. Исчезает после перегрузки.

TŁUMACZENIE:  Plik r2_hud_mod.xdb0 był usunięty, pisałem o tym wyżej, otrzymałem HUD tylko z minimapą. Zacząłem całkiem nową grę. Nie mam hudu dotyczącego uzbrojenia, jaki widać na filmiku o zmianach. Z nim też mam wylot. I dlaczego zrzuty ekranu robione F12 mają w nazwie rozszerzenie .tga? Nie można z nich skorzystać.

I jeszcze coś. Zdarza się, że kiedy podczas gry wejdę do menu, po powrocie, pojawia się nieruchomy przejrzysty cień poprzedniego ekranu. Znika po przeładowaniu.

@tom3kb  Mod jest od razu z podstawką, tak że przy stawianiu nie mamy na to wpływu. Bierzemy go z całym dobrodziejstwem "inwentarza".

Ma trzy patche, z czego tylko jeden obowiązkowy, bo usuwa bugi, a dwa pozostałe są na życzenie. Jeden pozwala na zmianę właściwości artefaktów, a drugi zmienia świat strefy, wprowadzając za wyjątkiem Kordonu, ciągłe słabe promieniowanie na wszystkich lokacjach. Tym mocniejsze, im bliżej elektrowni. Taki minirealizm. I coś tam jeszcze. To jak napisał Fagot, strefa widziana jego oczyma.

W katalogu addon mamy pliki pozwalające na zmianę wyglądu strefy i HUDa. Ja w pobranym od razu miałem "letnią", a mogę zmienić na AA. Przenosząc tam ten plik o którym pisze Fagot, dostajemy inny HUD na ekranie. Zamiast kompasu mamy minimapę.

Ten fragment moda który przeszedłem, to klasyczna podstawka. Zauważalne są tylko zmiany teksturowe. Zrzutów ekranu nie wstawię, bo się mi zapisały z jakimś dziwnym rozszerzeniem.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 часа назад, kondotier сказал:

Нет в нёй худа кaсающего вооружения, как это вино на ролике

Увы, никак... Это старое видео. Впоследствии соавтор (ed_rez) оставил только миникарту.  В своём личном патче я вообще худ убрал (можно включить,нажав +) :020: Нет ничего, кроме оружия. Мне так нравится, ибо позволяет лучше погрузиться в игру, как в реальность. 

Niestety, nie ma mowy... To stare nagranie. Następnie współautor (ed_rez) pozostawił tylko minimartę.  W mojej osobistej łatce generalnie usunąłem (można włączyć naciskając +) nie ma nic poza bronią. Tak mi się podoba, bo pozwala lepiej zanurzyć się w grze, tak jak w rzeczywistości. 

 

2 часа назад, kondotier сказал:

снимки деланные F12 имеют в названии расширение  .tga

Открой файл start game.bat (правая кнопка мыши->изменить) и удали оттуда .tga . 

Otwórz plik start game.bat (prawy przycisk myszy- > Edytuj) i usuń stamtąd .tga .

 

2 часа назад, kondotier сказал:

когда в игре войду в меню, после поворота, является неподвижный призрачный тень предыдущего экрана

Не очень понимаю, о чём ты... Можешь снять видео?  

Nie wiem, o czym mówisz... Możesz nakręcić film?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Fagot  Поздравляю. Открыл и есть только такое: start bin\xr_3da.exe -ss_tga -smap2048 .  Удалить толко tga , -ss_tga  или что?

Видео не смогу сделать, но как тебе удастся открыть эту снимку, так увидишь раньше дома, призрачную решетку из бункера Сидора.

ssq_administrator_12-12-19_17-32-00_(l01_escape).tga

Я знаю, ты худ мода сделал по своим правилам, но в результате того, мод может не будет нравиться.
Можешь дать правку на такой с ролика?

TŁUMACZENIE.

Pozdrawiam. Otworzyłem i było tylko coś takiego: start bin\xr_3da.exe -ss_tga -smap2048 . Usunąć tylko tga, -ss_tga lub co?

Video nie umiem robić, ale jak Ci się uda otworzyć to zdjęcie, to przed domem zobaczysz przejrzystą kratę z bunkra Sidora.

Wiem, że hud w modzie zrobiłeś wg. swoich zasad, ale w rezultacie tego mod może się nie spodobać. Możesz dać fiksa na taki jak na filmiku?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 минут назад, kondotier сказал:

-ss_tga

Удали это. Не смог сразу точно написать, т.к. писал по-памяти. 

Usuń to. Nie mogłem od razu napisać dokładnie, ponieważ pisałem w pamięci. 

 

38 минут назад, kondotier сказал:

Можешь дать правку на такой с ролика?

Буду дома - сделаю. 

Będę w domu, zrobię to.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Fagot Спасибо. А что будет с вылетом? Новый худ его исправить?

Я нашёл  хорошую снимку с призраком. 

ss_administrator_12-12-19_17-30-01_(l01_escape).thumb.jpg.4d09afb9c7b4050edef90875e8b2f015.jpgss_administrator_12-12-19_17-32-00_(l01_escape).thumb.jpg.1ee34ca92e3042a070c0280f150e696b.jpg

Tłumaczenie: Dziękuję, A co będzie z wylotem? Nowy HUD go naprawi?

Znalazłem dobry zrzut z cieniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kondotier, вот оригинальный худ из Р-2. 

Насчёт вылета - разбираюсь. Пока скачай "мутацию артефактов" - с этим патчем вылета нет. Да и игра станет интереснее немного... 

oto oryginalny hud z R-2. 

Jeśli chodzi o wyjazd wylot , to się tym zajmę. Na razie pobierz "mutację artefaktów" - z tą łatką odlotu wylotu nie ma. Tak, a gra będzie trochę bardziej interesująca...

 

19 godzin temu, kondotier napisał:

Я нашёл  хорошую снимку с призраком.

Такое вижу впервые. Надо будет у Adm_RAL-а поинтересоваться... 

Nigdy wcześniej tego nie widziałem. Trzeba będzie u Adm_RAL-a zapytać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Fagot

Спасибо. Буду разбираться.

Хорошо было бы, этот худ вставить в #1, с точном описанием, как его добавит в мод. А в будущем, сразу поместит в папке ADDONS .
Но мне кажется, что эти проблемы возникают с незаконной лицензии. Чтоб наши переводчики учли мода, лучше бы он без лицензии был создан в виде gamedata, сразу с добавленной мутацией артефактов.

TŁUMACZENIE:

Dziękuję. Będę działał.

Dobrze by było, aby ten HUD wstawić do #1 , z precyzyjnym opisaniem jak go dodać do moda. A w przyszłości, od razu umieszczać w katalogu ADDONS.

Mnie się jednak wydaje, że te problemy wynikają z nielegalnej podstawki. Aby nasi tłumacze wzięli mod pod uwagę, lepiej aby on był bez tej podstawki, wykonany w postaci gamedaty, z od razu dodaną mutacją artefaktów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, kondotier napisał:

 

@kondotier , ссылку на старый худ поместил в "шапку" темы. 

link do starego Hooda HUDa umieściłem w" czapce " tematu. 

 

6 godzin temu, kondotier napisał:

в виде gamedata

Зараковывать в архивы была не моя идея, и сделано это для быстродействия. 

Zarekwirowanie Spakowanie do archiwów nie było moim pomysłem i zrobiono to dla szybkości. 

 

А у переводчиков какие проблемы? Какая им разница, лицензия или нет? Их дело фалы перевести. Я дал необходимые файлы. После перевода запакую и дам ссылку в "шапке"... 

A tłumacze mają jakieś problemy? Co ich to obchodzi, czy mają licencję, czy nie? Ich sprawa fala tłumaczyć. Dałem potrzebne akta. Po przeniesieniu zapakuję i podam link w "czapce".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Fagot  Эти файлы которые ты дал, это маловато. Переводчиком ещё будут нужны некоторые папки из gameplay и script  . Иначе описание броников, винтовок и других вещей не будет переведено. И так будет должно им эти папки добавлять в gamedata.  На польской лицензий, такого не будет.

Включил в мод пока только мутацию артефактов, а с ней тоже побольше худа. Но не действует мне фонарик.
Посмотрю, как будет с этим файлом худ.

TŁUMACZENIE: Te pliki które dałeś, to trochę za mało. Tłumaczom jeszcze będą potrzebne niektóre katalogi z gameplaya i script. Inaczej opisy pancerzy, broni i innych przedmiotów nie będą przetłumaczone. Na polskiej podstawce tego nie będzie.

Wkleiłem do moda na razie tylko mutację artefaktów, a z nią także trochę więcej HUDa. Ale nie działa mi latarka. Zobaczę, jak będzie z tym plikiem dla HUDa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 минуту назад, kondotier сказал:

Переводчиком ещё будут нужны некоторые папки из gameplay и script 

Некоторые файлы из gameplay и из scripts, где есть русский текст, я дал. Папок там нет.  

Niektóre pliki z gameplay i ze skryptów, w których jest rosyjski tekst, dałem. Nie ma tam żadnych akt. 

 

25 минут назад, kondotier сказал:

Иначе описание броников, винтовок и других вещей не будет переведен

Всё файлы, со всеми описаниями я дал для перевода! 

Если вдруг, в процессе работы, выяснится, что я забыл какой-то файл, не проблема - скину. 

Wszystkie pliki, ze wszystkimi opisami dałem do tłumaczenia! Jeśli nagle, w trakcie pracy, okaże się, że zapomniałem jakiegoś pliku, nie ma problemu-skinn. 

 

29 минут назад, kondotier сказал:

не действует мне фонарик

Не понял, он вообще не горит? Или не нравится, что тусклый? 

Czy on się w ogóle nie pali? Lub nie podoba, że nudne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Fagot

С файлами для перевода, будете разбираться в месте переводчиками.


Добавил файл худа. Значительных изменений в сравнении с худом од пача на улучшение артефактов, не заметил.

Фонарик не только слабоват, но не всегда даться включит. После перезагрузки, вновь действует, но до времени.


И появилась серозная проблема. Никак не могу изменит теперь яркости. Изменяю настройки, применяю и когда возвращаюсь в игу, не вижу наследства изменении. Возвращаюсь к настройкам, а там предыдущие.

ss_administrator_12-14-19_15-43-17_(l01_escape).thumb.jpg.ffd17647cdc2a03cd8325c5de4777253.jpgss_administrator_12-14-19_15-43-37_(l01_escape).thumb.jpg.cf3b535b2ff480a317d05df459ce36f5.jpg

Ну и как прежде, после поворота с настройки, ест призрак. Хотя не всегда, но бывает.

ss_administrator_12-14-19_15-52-55_(l01_escape).thumb.jpg.04209306cdb1d2ee0e82942d05466724.jpg

 

TŁUMACZENIE:

Z plikami do tłumaczenia, będziesz się uzgadniał z tłumaczami.

Dodałem plik HUDa. Wyraźnych różnic w porównaniu z hudem z patcha na ulepszanie artefaktów nie zauważyłem.

Latarka nie tylko słabiutka, lecz nie zawsze daje się włączyć. Po przeładowaniu znowu działa, ale do czasu.

I pojawił się poważniejszy problem. W żaden sposób nie mogę zmienić jasności. Zmieniam nastawy, zatwierdzam, wchodzę do gry i nie widzę skutków zmiany. Wracam do nastaw, a tam są poprzednie.

zdjĘcia

I tak jak było, po wyjściu z ustawień, jest zjawa. Choć nie zawsze, ale bywa.

zdjęcie

ДОБАВЛЕНО:
После разговора с Сидоровичем о грузовике смерти, когда соглашаюсь его проверит, мод вылетает. Повторил разговор несколько раза и всегда вылет. Извини, но на так кроткую игру, проблем столько, чтоб модом дальше не заниматься.

DODANO:

Po rozmowie z Sidorowiczem o trupiarce, kiedy zgadzam się ją sprawdzić, mod wylatuje. Powtórzyłem rozmowę kilka razy i zawsze wyleciałem. Wybacz, ale jak na tak krótką grę, jest tyle problemów, żeby modem dalej się nie zajmować.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 часов назад, kondotier сказал:

Фонарик не только слабоват, но не всегда даться включит

Удивительно. Слабоват - это да, но чтобы не включался, такое впервые... 

 

 

11 часов назад, kondotier сказал:

Никак не могу изменит теперь яркости

Это исправлю, знаю в чём дело. 

Мой патч не устанавливал? 

Naprawię to, wiem o co chodzi.

 Moja łatka nie została zainstalowana? 

 

11 часов назад, kondotier сказал:

После разговора с Сидоровичем о грузовике смерти, когда соглашаюсь его проверит, мод вылетает

Забыл предупредить: 

" Важно!

Если вылетает при начале кат-сцены, обновляем библиотеки С++, DirectX.
Названия файлов, отвечающих за кат-сцены:
1kordon.xrdemo, 2svalka.xrdemo, 3vost_prip.xrdemo, 4mg.xrdemo, 5stanciya.xrdemo, 6bar_duel.xrdemo
Они должны быть обязательно  в папке сохранений!  " 

Zapomniałem ostrzec:

Ważne!

 Jeśli zawiesi się na początku przerywnika, aktualizujemy biblioteki C ++, DirectX.
 Nazwy plików odpowiedzialnych za przerywniki:
 1kordon.xrdemo, 2svalka.xrdemo, 3vost_prip.xrdemo, 4mg.xrdemo, 5stanciya.xrdemo, 6bar_duel.xrdemo.
 Muszą znajdować się w folderze zapisu!

11 часов назад, kondotier сказал:

но на так кроткую игру, проблем столько, чтоб модом дальше не заниматься.

Так я же не заставляю... :020: 

У меня, да и у многих игроков подобных проблем нет и не было...

Więc nie zmuszam ...

 Ja i wielu graczy nie mam takich problemów i nie miałem

Edytowane przez Fаgot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Fagot

Библиотеки  С++ и DirectХ у меня комплектные. Иначе, как бы мог играть в другие моды?
Нет, этого личного изменения не ставил. Если без него мод может неправильно действовать, надо раньше предупредит, или с разу мод сделать с нём.
Этих файлов устраняющих вылет  у меня нет.

Braki.thumb.jpg.4c3180714a841ade7b462a9801135016.jpg

От куда мне было знать, что они нужны? И от куда их взят? Не должны быть в папке сохранок, сразу со скаченом модом?
Б скачанном мной моде крупные дыры. И кaк играть удобно? Починишь мод как надо, подумаем.

И ещё такое. Кажется, что кроме меня, никто в мода играть не будет, пока его техническая справность не получи положительной оценки. Установка мода слишком сложная незнающим русского. Эти перемещения фалов между модом а папкой c файлами для подмены.

TŁUMACZENIE.

Biblioteki VC++ i DirectX mam kompletne. Inaczej, nie mógłbym grać w inne mody.

Nie , tych osobistych zmian nie dodawałem. Jeśli bez nich mod może działać wadliwie, trzeba wcześniej uprzedzić, albo od razu moda zrobić z nimi.

Tych plików usuwających wylot, u mnie nie ma.

Zrzut

Skąd miałem wiedzieć, że są niezbędne? I skąd je wziąć? Nie powinny być w katalogu zapisów, od razu z pobranym modem? W pobranym przeze mnie modzie są duże luki. To jak mogę grac bezproblemowo? Naprawisz moda jak należy, pomyślimy.

I jeszcze to. Wydaje się, że oprócz mnie nikt w moda grał nie będzie, dopóki jego techniczna sprawność nie dostanie pozytywnej oceny. Stawianie moda jest trochę za skomplikowane dla nie znających rosyjskiego. Te przenoszenia plików pomiędzy modem a katalogiem plików do podmiany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 час назад, kondotier сказал:

от куда их взят? Не должны быть в папке сохранок, сразу со скаченом модом?

Они устанавливаются автоматически, вместе с модом. Находятся в папке с сохранениями - savedgames. На твоём скриншоте она есть, но ты в неё не зашёл.  

Są instalowane automatycznie wraz z modem.  Znajdują się w folderze z zapisanymi - zapisanymi grami.  Tak jest na twoim zrzucie ekranu, ale go nie wprowadziłeś. 

 

Изредка в моде зарускаются видео-ролики, и на некоторых компьютерах иногда бывают вылеты без лога. Чаще всего на слабых компьютерах... Если вылет присутствует даже при наличии указанных файлов в savedgames, то достаточно снизить настройки графики, вылета не будет, а после видео опять поднять настройки. Вылет этот невозможно устранить на 1.0004, а тем не менее ролики нужны. Хорошо, что вылет этот  редко у кого бывает . Тебе "повезло"... ) 

Czasami klipy wideo stają się modne, a na niektórych komputerach czasami występują awarie bez dziennika.  Najczęściej na wolnych komputerach ... Jeśli występuje awaria, nawet jeśli określone pliki znajdują się w zapisanych grach, wystarczy obniżyć ustawienia grafiki, nie będzie odlotu, a po filmie ponownie podnieś ustawienia.  Tej awarii nie można wyeliminować przy 1.0004, ale mimo to rolki są potrzebne.  Dobrze, że ten lot rzadko zdarza się każdemu.  Jesteś „szczęśliwy” ...)

Edytowane przez Fаgot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Fagot

Железо у меня как следует.
Но в папке  у меня нет этих файлов.

image.thumb.jpeg.c39c7f7d0eaa5e96905e154eeaa60aee.jpeg

Возможно, что я их удалил в месте с папкой, когда начинал новую игру. Файлы значительные для мода в неё установит, это очень странная идея.  И никакого предупреждения, что они конечно нужны. Раньше удаления папки, я бы их себе где то сохранил.

Можешь дать на сайта папку с ними? Иначе нужно будет мода ставить с нова.

TŁUMACZENIE:

Komputer mam jak należy.

Ale w katalogu u mnie nie ma tych plików.

ZDJĘCIE

Możliwe, że ich usunąłem razem z katalogiem, kiedy zaczynałem nową grę. Pliki mające znaczenie dla moda umieścić w nim, to bardzo dziwaczny pomysł. I żadnego powiadomienia, że są koniecznie potrzebne. Wcześniej od usunięcia katalogu, gdzieś bym sobie ich zabezpieczył.

Możesz wstawić na forum katalog z nimi? Inaczej trzeba będzie moda stawiać od nowa.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PODBICIE TEMATU.

Uporałem się w końcu i z ostatnim wylotem. Po prostu, rozpakowałem moda i do katalogu savedgames w grze, dodałem te pliki które nieświadomie usunąłem. Mod ruszył, zobaczyłem filmik i zrobiłem dotyczące go zadanie. Poszedłem na wysypisko, zrobiłem uratowanie Jurika i zadania dla Biesa. Trzeba było wracać do Sidora, bo nazbierało się złomu, którego miejscowi nie chcieli kupić. Główny wątek fabuły to ten z podstawki. Ale już pojawiło mi się zadanie na odszukanie przedstawiciela Równowagi. Mimo, że nie dodałem tego dodatku na stałą radiację, na wysypisku ciągle mnie gnębiła. Dobrze że trupki miały antyrady. Finansowa bieda i choć u sidora pojawiły się potrzebne rzeczy, to jak na razie mogę o nich tylko pomarzyć.

Reasumując. Znając to, za co ja zapłaciłem frycowe, niektórzy z naszych graczy mogliby się tym modem zabawić. Ja jeszcze zrobię zadania na Agro i spróbuję odnaleźć tego z Równowagi. Zdam relację.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.