Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Файлы .xrdemo (для тех,кто нечаянно удалил).  Plik .xrdemo (dla tych, którzy przypadkowo usunęli).

Яркий фонарик (распаковать в папку mods). Jasna latarka (rozpakuj do folderu mods).

 

В 15.12.2019 в 02:06, kondotier сказал:

W żaden sposób nie mogę zmienić jasności.

Правка (распаковать в mods, с заменой).  Edycja (rozpakuj w mods, z wymianą).

 

Если возникнут сложности с установкой, смотрите видео в "шапке" темы, под спойлером "ссылки". 

W przypadku problemów z instalacją obejrzyj wideo w „nagłówku” tematu, pod spoilerem „link”.

Edytowane przez Fаgot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Fagot От имении всех будущих игроков - СПАСИБО.
Скажи ещё. В сравнении с лицензией, ты ввел в файлы  actor.ltx и system.ltx какое нибудь изменяя? Как сам их добавлю, не будут испортить?
Ну и, догадался причины выступающих у меня временно призрачных добавлении предыдущих текстур?

TŁUMACZENIE:

W imieniu wszystkich przyszłych graczy - DZIĘKUJĘ.

Powiedz jeszcze. W porównaniu z podstawką, wprowadziłeś jakieś zmiany w plikach actor.ltx i system.ltx? Jak sam je dodam, nie będą psuć moda?

No i, czy domyśliłeś się przyczyny występujących u mnie co jakiś czas, przezroczystych dodatków poprzednich tekstur?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 час назад, kondotier сказал:

actor.ltx i system.ltx

Да, там много изменений.  

Tak, jest wiele zmian. 

Цитата

Jak sam je dodam, nie będą psuć moda?

Будут проблемы с игрой, 100% ! И вылеты, скорее всего... 

Będą problemy z grą, 100%!  I odjazdy, najprawdopodobniej ...

 

1 час назад, kondotier сказал:

czy domyśliłeś się przyczyny występujących u mnie co jakiś czas, przezroczystych dodatków poprzednich tekstur?

Даже ничего придумать на этот счёт не могу. Мод Р-2 на многих сайтах, и в него уже играло множество людей. Ни у кого такого не было. Adm_RAL тоже не знает в чём дело. Говорит, что таких изменений в графике, чтобы они могли вызвать подобную проблему, не делал. 

Насколько я понял, это только один раз, в начале игры, а после перезагрузки пропадает и больше не появляется? 

Nie mogę nawet o tym myśleć.  R-2 mod na wielu stronach i wiele osób już w to grało.  Nikt tego nie miał.  Adm_RAL również nie wie o co chodzi. Mówi, że nie wprowadził takich zmian w harmonogramie, aby mogły spowodować podobny problem. 

 Jak rozumiem, to tylko raz, na początku gry, а znika po ponownym uruchomieniu i już się nie pojawia?

Edytowane przez Fаgot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Fagot

С этими призраками, по другому. Когда начинаю игу, всё в порядке. Но когда вхожу в меню, на пример для седлания сохранения или изменения чего нибудь, по возврате к игре - не всегда - мод запоминает сцену предыдущую выходу.
А теперь личная просьба. Дай мне в личку эти два файла. Легче мне будет познакомится с модом, немножко читерять.

Tłumaczenie.

Z tymi duchami, trochę inaczej. Kiedy zaczynam grę, wszystko jest w porządku. Ale kiedy wychodzę do menu, n.p. zrobić zapis albo inne zmiany, po powrocie do gry, mod zapamiętuje obraz sprzed wyjścia.

Ostatnie zdanie nieistotne do tłumaczenia.

ДОБАВЛЕНО:
Изменил файл для яркости и ничто не изменилось. Заметил во время синхронизации, что с её начала яркость изменена, а в самом ей конце возвращается к предыдущей.

Не поиграю в этот мод, в таким его виде. Была проблема с входом на Агропром. Вылетел с таком логом.

Expression    : fatal error
Function      : CScriptEngine::lua_error
File          : E:\stalker\patch_1_0004\xr_3da\xrGame\script_engine.cpp
Line          : 73
Description   : <no expression>
Arguments     : LUA error: ...ody\rÓwnowaga\gamedata\scripts\agroprom_tasks.script:73: attempt to index field 'actor' (a nil value)


Когда уже получилось, а на заводе пригодилось погибнуть, с этого места вылетаю с таким логом, на всех сохранениях.

Expression    : fatal error
Function      : CBlender_default_aref::Compile
File          : E:\stalker\patch_1_0004\xr_3da\xrRender_R1\Blender_default_aref.cpp
Line          : 75
Description   : <no expression>
Arguments     : Not enought textures for shader, base tex: prop\prop_bed1a

885552545_Beztytuu.thumb.jpg.76ac2b25461c8d0c899ebb62c9c27351.jpg

 

И зачем, если я не добавлял твоего личного патча, у меня уже от Свалки выступает постоянная радиация. С инвентаря устранил все артефакты радиационные, а не успеваю принимать противорадиационных препаратов и аптечек.

Tłumaczenie:

Plik pozwalający zmieniać jasność dodałem i nic się nie zmieniło. zauważyłem podczas synchronizacji, że na jej początku jasnośc zostaje zmieniona, lecz pod sam koniec wraca do poprzedniej.

Nie pogram v moda w taki stanie. Miałem problemy z wejściem na Agro. Wyleciałem z takim logiem.

LOG

Kiedy już wszedłem i zdarzyło mi się zginąć, to od tego miejsca wylatuję z takim logiem na na wszystkich poprzednich zapisach.

LOG

I dlaczego, jeśli nie dodawałem twojego osobistego patcha, mam już od Wysypiska stale podwyższoną radiację. Wyłożyłem z inwentarza wszystkie artefakty radiacyjne, a i tak nie nadążam z przyjmowaniem preparatów radiacyjnych i apteczek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

В 19.12.2019 в 00:04, kondotier сказал:

личная просьба. Дай мне в личку эти два файла

Дам, чуть позднее. Сейчас нет возможности. 

Только уговор - лично для тебя и всё, никому не давать, потому что получается, что я сам ломаю то, что делал. Увеличишь прыжок, скорость бега, выносливость, течение времени и т п. - часть мода Р-2 выбрасывается на помойку. В моде всё продумано и не только одним мной, и всё находится в единой концепции. Изменение параметров "актора" влияют негативно на ту самую концепцию... 

А также, изредка могут возникнуть проблемы с прохождением, например, если ты увеличишь скорость бега... 

П.С. : это поначалу кажется, что ГГ медленно бегает, быстрее устаёт... Так сперва и должно быть. Вспомни начало игры - откуда, при каких обстоятельствах появляется Меченый? 

Чем дольше играешь, тем будет проще, т.к. появятся новые артефакты и броники.  

Не рекомендую править характеристики ГГ, но если ты иначе не можешь, ладно, скину файлы... 

 

Dam, trochę później.  Teraz nie ma mowy.

 Tylko umowa jest dla ciebie osobiście i to nikomu nie dajesz, bo okazuje się, że ja sam łamie to, co zrobiłem.  Zwiększ skok, prędkość biegu, wytrzymałość, upływ czasu itp. - część moda R-2 wyrzucana jest do kosza.  W modzie wszystko jest przemyślane i nie tylko przeze mnie, a wszystko jest w jednej koncepcji.  Zmiana parametrów „aktora” negatywnie wpływa na samą koncepcję ...

 A także czasami mogą wystąpić problemy z podaniem, na przykład, jeśli zwiększysz prędkość biegu ...

 P.S.  : na początku wydaje się, że GG działa powoli, męczy się szybciej ... Tak powinno być na początku.  Pamiętasz początek gry - gdzie, w jakich okolicznościach pojawia się Tagged?
 Im dłużej grasz, tym łatwiej będzie.  pojawią się nowe artefakty i brąz.

 Nie polecam edytowania cech GG, ale jeśli nie możesz zrobić inaczej, dobrze, upuszczę pliki ... 

 

В 19.12.2019 в 00:04, kondotier сказал:

Изменил файл для яркости и ничто не изменилось

Странно... Ладно, при первой возможности посмотрю, может чего не доглядел... 

 

Dziwne ... Okej, przy pierwszej okazji zobaczę, może nie wyglądałem .. 

 

В 19.12.2019 в 00:04, kondotier сказал:

textures for shader, base tex: prop\prop_bed1a

Вопрос: ты играешь на статическом освещении или на динамическом? 

Тут вылезла такая штука: эта графическая версия Р-2 не совместима со "статикой". 

Adm-RAL сказал, что этот вылет может быть только на статическом освещении. 

Моя вина - сразу не информировал, извиняюсь. Сейчас добавлю информацию в "шапку" темы . 

Я, к сожалению, не имею возможности лично протестировать эту версию мода, т.к. он слишком требователен к ресурсам компьютера, а у меня - "дрова"! "Калькулятор", а не компьютер... ) 

Но тот, кто делал этот репак, а также другие люди, которые в него играли - они тестировали и прошли мод до конца... 

 

 

Pytanie: Czy grasz w statycznym lub dynamicznym oświetleniu?

 Potem pojawiło się coś takiego: ta graficzna wersja R-2 nie jest kompatybilna z „statyką”.

 Adm-RAL powiedział, że ta katastrofa może nastąpić tylko przy oświetleniu statycznym.

 Moja wina - nie od razu poinformowałem, przepraszam.  Teraz dodam informacje do nagłówka tematu. 

Niestety nie mam okazji osobiście przetestować tej wersji modu, ponieważ  jest zbyt wymagający od zasobów komputerowych, a ja mam „drewno opałowe”!  „Kalkulator”, nie komputer ...)

 Ale ten, który dokonał tego przepakowania, a także inni ludzie, którzy w to grali - przetestowali i przeszli przez mod do końca ...

Edytowane przez Fаgot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Fagot

CYT: "Только уговор - лично для тебя и всё"

Ведь это очевидно. По этому, я просил не откровенно, но в личку.

T: Przecież to jest oczywiste. Dlatego prosiłem nie otwarcie, ale na PW.

Знаю, авторы хотят, чтоб играть по их закону. Но кому захочется, добреется к этим файлам.

T: Wiem, autorzy chcą aby grać według ich zasad. Ale jak ktoś zechce, to dobierze się do tych plików.


Уже написал, железо имею для игры на полном динамическим и так начал играть. Статическое, это проверка после вылетов на Агропроме.

T: Już pisałem, komputer mam do gry na pełnej dynamice. Statyczne, to sprawdzenie po wylotach na Agropromie.


И как с этой радиацией? Зачем выступает, как пача не ставил?

T: A jak z tym promieniowaniem? Dlaczego występuje, jeśli patcha nie dodałem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.12.2019 o 12:28, kondotier napisał:

: A jak z tym promieniowaniem? Dlaczego występuje, jeśli patcha nie dodałem?

Исправлю.  Вероятно, это случайно попало в общий патч. Последнее время я наполнял его, а также свой личный патч, одновременно, поэтому возможно ошибся - правка, которая должна была быть только для меня, появилась для всех... 

На Свалке появляется представитель Равновесия - Саня Заяц.  У него есть задание для игрока (квест), выполни его , и награда будет весьма кстати (касаемо радиации)... 

 

Naprawię to.  Prawdopodobnie przypadkowo wpadło to w ogólną łatkę.  Ostatnim razem, kiedy go wypełniłem, a także moją osobistą łatkę, więc może się pomyliłem - edycja, która miała być tylko dla mnie, pojawiła się dla wszystkich ...

 Na składowisku + pojawia się przedstawiciel Balance Równowagi, Sania Zając   .  Ma zadanie dla gracza (kwest), wykonaj je, a nagroda będzie bardzo przydatna (w odniesieniu do promieniowania) ...

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

В 22.12.2019 в 17:00, Fаgot сказал:

Okej, przy pierwszej okazji zobaczę, może nie wyglądałem

 

В 22.12.2019 в 21:28, kondotier сказал:

A jak z tym promieniowaniem?

Ссылка (Link).

 

В 22.12.2019 в 21:28, kondotier сказал:

Статическое, это проверка после вылетов на Агропроме.

Играй на полном динамическом освещении. 

Graj w pełnym dynamicznym oświetleniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Спасибо.

Нескоро буду играть. Раньше нужно окончит перевод другого мода.

Какая может быть причина вылетов на Агропроме? Тяжело будет после погибнутя начинать с начала локации.

TŁUMACZENIE.

Dziękuję.

Nie szybko będę grał. Wcześniej trzeba zakończyć tłumaczenie innego moda.

Jaka może być przyczyna wylotów na Agropromie? Trudno będzie po każdym zginięciu, zaczynać od początku lokacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 часов назад, kondotier сказал:

Jaka może być przyczyna wylotów na Agropromie?

Забавный вылет, особенно учитывая то, что строка 73 в скрипте agroprom_tasks, на которую ссылается лог, пустая. На этой строке нет вообще ничего. Что и как исправлять - не понятно... 

Я этого вылета не припоминаю у других игроков, да и заданий на той локации давным-давно не делалось, все старые, проверенные. Поэтому надеюсь, что это был единичный сбой... 

Zabawna awaria, szczególnie biorąc pod uwagę, że wiersz 73 w skrypcie agroprom_tasks, do którego odwołuje się dziennik, jest pusty.  Na tej linii nie ma nic.  Co i jak naprawić nie jest jasne ...

 Nie przypominam sobie odejścia od innych graczy, a zadania w tym miejscu nie były dawno wykonane, wszystkie stare zostały sprawdzone.  Dlatego mam nadzieję, że była to pojedyncza awaria ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Как буду играть, раньше добавлю этот измененый фикс дла артов и проверю входом со Свалки. Или совсем новой игрой. Пожывем, увидим.
Это не первый мод, с которым есть такая проблема.

TŁUMACZENIE.

Kiedy będę grał, najpierw dodam ten poprawiony fiks na artefakty i sprawdzę wchodząc z Wysypiska, albo zaczynając całkiem nową grę.

To nie jest pierwszy mod, z którym jest taki problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Fagot  Спасибо. Tеперь занимаюсь ИСТОКом, слишком позже проверю новую версию. Извини. Меже кто другой, проверить её раньше.

TŁUMACZENIE:

Dziękuję. Teraz zajęty jestem Źródłem, za jakiś czas sprawdzę nową wersję. Przepraszam. Może ktoś inny sprawdzi ją wcześniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Fagot

Пока ты ответил, успел поиграть немножко. У же добрел в бар и отдал бармену документы из Агропрома.
Том разом в подземке свет был правильной.

Zanim mi odpowiedziałeś, zdążyłem trochę pograć.Już dotarłem do baru i oddałem Barmanowi dokumenty z Agropromu.

Tym razem światło w podziemiach było prawidłowe.

ss_administrator_01-16-20_20-22-03_(l03u_agr_underground).thumb.jpg.322fd35ee45da3d1634b13fe77eb8f90.jpgss_administrator_01-16-20_20-43-13_(l03u_agr_underground).thumb.jpg.2be2cc848e23b67b2828dfb4272b3dc5.jpg

Но эти призраки выступают в дальнейшим, когда войду в меню или сброшу мод на линейку. Устраняет призрака только перезагрузка. Ты должен передумать, откуда они берусь.

Ale te zjawy dalej występują, jak wejdę w menu, albo zrzucę mod na listwę. Zlikwidować zjawę można tylko przeładowaniem.

ss_administrator_01-17-20_13-55-27_(l02_garbage).thumb.jpg.58efe55bd7bfc823b1e9d6c21d89c2cb.jpgss_administrator_01-17-20_13-55-09_(l02_garbage).thumb.jpg.1038a7df230c52355cd04f7b53749cdf.jpg

Эти надписи в верхним углу снимки после призрака,  к чему нужны?

Te napisy na zrzucie po zjawie, do czego są potrzebne?

A dla forumowiczów kilka zrzutów ekranu z mojej gry.

ss_administrator_01-17-20_12-51-46_(l02_garbage).thumb.jpg.1ce597ac938a8af8682169d6542eb1d7.jpgss_administrator_01-17-20_14-02-17_(l02_garbage).thumb.jpg.9adc4f01659871791c9f11164250974b.jpgss_administrator_01-17-20_14-09-10_(l02_garbage).thumb.jpg.84847c910de44b56f1f856104a197a7f.jpgss_administrator_01-17-20_14-30-46_(l05_bar).thumb.jpg.644fd8c94c1dd0d36e80e68e083fdc83.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.01.2020 o 15:26, kondotier napisał:

Te napisy na zrzucie po zjawie, do czego są potrzebne?

To informacja, że działa ReShade - taka nakładka graficzna, która sprawia m.in. to, że Twoje screeny nareszcie nie wyglądają jak zdjęcia rentgenowskie :). Można ją włączyć/wyłączyć klawiszem Scroll Lock (u mnie nie zawsze to działa). Być może (tylko zgaduję) to ona powoduje problem ze "zjawami".

Edytowane przez 3OM6AKAH
  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@3OM6AKAH

ss_administrator_01-19-20_15-57-54_(l04_darkvalley).thumb.jpg.67b63fd51632727fb9946c72241f5f1e.jpg

 

ss_administrator_01-19-20_15-42-53_(l04_darkvalley).thumb.jpg.5318c894ea2edfe6a64e9e5ac0858d88.jpgss_administrator_01-19-20_15-44-20_(l04_darkvalley).thumb.jpg.df03715495b228bb4884d7ac6043d58a.jpgss_administrator_01-19-20_18-20-16_(l04_darkvalley).thumb.jpg.cc8ffa35d6e67c7b26fa6c19a6bbb801.jpgss_administrator_01-19-20_18-21-08_(l04_darkvalley).thumb.jpg.42eea4e442d10ebbd18a96d112585938.jpg

Jak widzisz, moje zrzuty nie są "zdjęciami" rentgenowskimi. A te "zjawy" pojawiają się tylko w określonych sytuacjach. Wtedy, jak wejdę do menu, albo zrzucę grę na listwę, a wcześniej nie zakończę gry. W innych sytuacjach się to nie zdarza. Chyba w paczce moda pozostały pewne opcje potrzebne przy modowaniu, bo ( rozmowa na PW ) dostałem od Fagota wskazówkę jak usunąć pozostałość powodującą, że zrzuty były zapisywane w formacie tga. Natomiast nic nie mówił, że te "zjawy" mogą być spowodowane ty programem graficznym. Teraz jak już wiem co jest przyczyną, robię zapis, wychodzę z gry i dopiero zmieniam ustawienia w menu. A gram, aby sprawdzić, czy dla tych zmian jakie wprowadził Fagot, warto moda tłumaczyć.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, kondotier napisał:

Jak widzisz, moje zrzuty nie są "zdjęciami" rentgenowskimi

Te z "Równowagi" nie są, bo masz włączony ReShade - o tym właśnie pisałem :), ale to nieważne. Doskonale rozumiem, że lubisz widzieć do czego strzelasz i Twoje ustawienia graf. to nie moja sprawa, więc wybacz mi tę drobną złośliwość.

35 minut temu, kondotier napisał:

zrzuty były zapisywane w formacie tga

Czasem robię screeny w tym formacie (lub png), bo niektóre mody na SoC mają ustawioną absurdalną kompresję jpg i screeny wyglądają dziadowsko.

42 minuty temu, kondotier napisał:

nic nie mówił, że te "zjawy" mogą być spowodowane ty programem graficznym.

No dobra, ale pisał też, że nie spotkał się dotychczas z takim problemem, więc moim zdaniem to nie przesądza sprawy.

48 minut temu, kondotier napisał:

"zjawy" pojawiają się tylko w określonych sytuacjach. Wtedy, jak wejdę do menu, albo zrzucę grę na listwę

A to jest ciekawe, bo... Jak pisałem wcześniej, wyłączanie/włączanie ReShade nie zawsze u mnie działa, a właśnie odkryłem, że gdy zrzucę grę na pasek i przywrócę - działa jak trzeba. Może to tylko przypadkowa zbieżność (nie znam się na tym), ale przyszło mi do głowy, że możesz spróbować zrobić tak: zrzuć na pasek, przywróć, a następnie naciśnij Scroll Lock (co powinno wyłączyć nakładkę - pojawią się wtedy na chwilę te napisy w rogu ekranu). Jeśli "zjawa" zniknie - masz odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Цитата

Natomiast nic nie mówił, że te "zjawy" mogą być spowodowane ty programem graficznym.

Я подозреваю, что это может быть связано либо со специфическими особенностями твоего "железа", либо с ReShade, но не уверен, так как не силён в графике игры... Попробуй нажать Scroll Lock (отключит ReShade) и посмотри, пропадут ли "призраки".  

Podejrzewam, że może to być spowodowane konkretnymi cechami twojego "żelaza" lub ReShade, ale nie jestem pewien, ponieważ nie jestem dobry w grafice gry... Spróbuj nacisnąć przycisk Scroll Lock (Wyłącz ReShade) i zobacz, czy "duchy"znikają.

 

Цитата

 

To informacja, że działa ReShade

 

Верно. 

wiernie. 

 

@kondotier, мне кажется, что ты яркость слишком сильно повысил, от этого картинка не много блёклая, не выразительная. 

wydaje mi się, że zbyt mocno podniosłeś jasność, z tego zdjęcia nie jest zbyt wyblakłe, nie wyraziste.

Edytowane przez Fаgot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Fagot

У меня есть добавлен очень мощный фонарик и то он делает снимки яркими.
Как его выключить, будет немножко потемнее.
В следующем разе проверю с этим ReShade . на случай призраков. Но мне кажется, что oбыкновенные игроки нем пользоваться не будут и лучше его удалить. .

Mam dodaną bardzo mocną latarkę i to ona czyni zrzuty takimi jasnymi. Jak ją wyłączę, są ciemniejsze.

Następnym razem sprawdzę ten  ReShade  w przypadku zjaw.

Wydaje mi się . że zwykli gracze z niego korzystać nie będą i lepiej go usunąć.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, kondotier napisał:

Wydaje mi się . że zwykli gracze z niego korzystać nie będą i lepiej go usunąć.

A mi wydaje się inaczej. Kolejny raz wychodzisz z założenia, że skoro z czymś sobie nie radzisz lub Ci nie pasuje, to zwykli gracze już na pewno sobie nie poradzą.

Wrzucałem ReShade (ta sama wersja) na kilka różnych modów do SoC oraz Legend Returns - nie było żadnych problemów.

De facto nie wiesz nawet, czy to ReShade powoduje Twój problem, a już chcesz na siłę uszczęśliwiać innych usuwaniem. Niech zwykli gracze decydują sami, a jak komuś będzie przeszkadzać, to usunie sobie sam.

 

Я чувствую по-другому. Еще раз, ты думаешь, что если ты не очень хороший в чем-то или тебе это не нравится, то обычные игроки наверняка не справятся.

Я поместил ReShade (та же версия) на несколько разных модов в SoC и Legend Returns - проблем не было.

На самом деле, ты даже не знаешь, вызывает ли ReShade проблему, и ты уже хочешь порадовать других, удалив его. Пусть обычные игроки сами решат, а если кто-то побеспокоит, они сами удалят.

Edytowane przez 3OM6AKAH
  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posłuchaj @3OM6AKAH  . Jak nie masz czegoś innego, to czep się tramwaju. Rozmawiam na temat moda z jego autorem, a nie z Tobą.

I nie licz na to, że takim zachowaniem nakłonisz mnie do rezygnacji z wyrażania moich opinii. Mam problem w modzie, niezależny od mojej gry i chcę dotrzeć do przyczyny. Zachowaj więc swoje wymądrzania dla siebie, bo nic nimi nie wskórasz. Najwyżej dostaniesz tytuł "wielepnego". 

Korzystałem z tego ReShade  i uzyskane efekty mnie nie satysfakcjonują. Mam z nim gorszy obraz niż bez niego.

Ty sobie możesz do modów nawtykać czego sobie żywnie życzysz, ale od moich modów Ci wara. To jest ostatnia moja odpowiedź na Twoje dywagacje. Tak, że się nie wysilaj z docinkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, kondotier napisał:

Rozmawiam na temat moda z jego autorem, a nie z Tobą.

Nie wiedziałem, że to temat prywatny, zarezerwowany tylko dla wybranych.

9 minut temu, kondotier napisał:

Korzystałem z tego ReShade  i uzyskane efekty mnie nie satysfakcjonują. Mam z nim gorszy obraz niż bez niego.

To nadal nie przesądza, że u innych też tak będzie.

10 minut temu, kondotier napisał:

od moich modów Ci wara

To nie jest twój mod.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.