Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Mod ukończony. Podziemia Prypeci i szybka pogoń. Ostatni dialog kończy wszystko. 

Spoiler

ss_daniel_02-27-20_16-25-08_(jupiter_underground).jpgss_daniel_02-27-20_16-22-03_(jupiter_underground).jpg


Mod bardzo przyjemny, a zadania prościutkie. Dorobiłem się kasy przeszukując schowki a ich zawartość opylałem handlarzom. Dzięki temu kupiłem zielony kombinezon naukowy. Po jego maksymalnym ulepszeniu można szukać artefakty.

Jedynym problem może okazać się rzadki spawn tych artów, które potrzebujemy, ale na to jest rada. Podczas gry wystarczy wejść w opcje AtmosFear i dać częstotliwość emisji co 6-12 godzin. Śpimy pod rząd 4-6 razy i mamy wysyp artów w anomaliach. 

Pozostaje podziękować za spolszczenie. Dobra robota @yellow, @metek58, @gawron :) 

 

  • Dodatnia 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Agrael. Nie brałem udziału w pracach nad spolszczeniem. Cóż, chyba potraktuję to jako zachętę na przyszłość, tylko nie wiem, czy zasłużę:)

W dniu 26.02.2020 o 10:59, koboldzisko napisał:

dalej mam krzaczki

Sprawdź jeszcze, czy masz localization.ltx w takiej postaci:

Spoiler

[string_table]
language	= pol
font_prefix	= _cent ;_west

 

Te zabiegi mogą Ci być potrzebne w przypadku każdej nie eng modyfikacji stawianej na tej wersji ZP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, gawron napisał:

Sprawdź jeszcze, czy masz localization.ltx w takiej postaci:

mam tak @gawron

font_prefix	= ;_cent ;_west

z średnikiem przed cent o.O zmianę zrobię wieczorem - czekam już na Noego więc to będzie krótka piłka już - jeszcze alternatywne zakończenie i idziemy na REBORNY

Edytowane przez koboldzisko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Tak, udźwig jest zwiększony w tym pliku co jest na zmniejszenie zmęczenia ale usiłuję zwiększyć szybkość biegu i tak jak by mod nie widział zmian jakie robię, chciałem zmienić wygląd HUD-a ale link jest padnięty, wstawi ktoś aktualny link?. Tak samo nie widzi zmiany wysokości skoku.

Edytowane przez bolo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, bolo napisał:

Bardzo dziękuję, działa, ale jak zwiększę udźwig to już nie, nie wiem dlaczego tak się dzieje, prawdo podobnie coś mam skopane w modzie, jeszcze raz dziękuję za grzeczność.

Nie ma sprawy. Skoro już w to zabrnęliśmy, jeśli chcesz, to możesz sprawdzić, czy zadziała po podmianie poniższych plików. Wyższy skok, szybszy bieg i sprint, waga do 80 kg.

gamedata.7z

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Agrael przestał(a) promować i podpiął/eła ten temat
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.