Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

58 minut temu, kubastalker123 napisał:

nie widzę nazwy zadań tylko komendę  np.      zat_b103_search_wedge_name

pozostałe rzeczy są dobrze. 

Zastosowałeś tą poradę?

W dniu 27.12.2019 o 13:21, vidkunsen napisał:

UWAGA:

Jeśli po uruchomieniu moda w menu mamy błędy w wyrazach, tak samo po rozpoczęciu gry mamy dziwne wyrazy z dużą ilością błędów, często z niektórymi literami rosyjskimi. Wychodzimy z gry.

Wchodzimy do gamedata\configs i kasujemy/usuwamy plik localization.ltx.

Uruchamiamy ponownie grę i teraz powinno wszystko być już dobrze.

Druga sprawa. Czy to rosyjski repack? Jeśli tak, to zapewne spolszczenie nie zostało do niego dostosowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mod na dostateczny, wkurza ekspresowe uszkadzanie się broni, ubrań. Non stop chce jeść, pić. Problemy z artami, te misje ze zbieraniem nie wykonane(jest artów, ale same słabe). Na szczęście fabularne na arty jakoś poszły.

Mało misji, puste miejscówki na mapie. Latanie z Zatonu na Janów i z powrotem. Prypeć to lokacja retrospekcja, normalnie tam nie trafimy. Tyle dobrze że jest do czego postrzelać bo wszytko co trochę się respi. Jak znajdziemy fajny art(wiele właściwości) to musimy go oddać w zadaniu za grosze. Bez sevy czy vegi do anomalij po arty nawet nie podchodź(rozumiem, ale było to męczące). Wyloty przy przechodzeniu na lokacje, bugi(jak zamknięte drzwi w labie) po znalezieniu dokumentów i próbie wyjścia. Uciekłem przez okno od kontrolera to i tak zginąłem jak licznik doszedł do zera... Jak spotykamy obiekt który gonimy całą grę to w scence, stoję bokiem i pomaga tylko alt+ctrl+del.

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

@smox Nie jest jasno napisane, że trzeba, ale raczej wypada. Już nie pamiętam czy grałem z fixami, czy bez, ale raczej dam sobie rękę uciąć, że dorzuciłem je do moda. 

Mam wgląd do historii edycji danego postu ( bardzo przydatna rzecz ) i wygląda na to, że nic nie dodawałem od siebie / zmieniałem w instrukcji instalacji:

Spoiler

Bez tytułu.png

 

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@smox Fixy są konieczne. Tu moja informacja o ich pozytywnym działaniu.

 

@Agrael  @tom3kb  Opis instalacji jest zrobiony dla moda kiedy nie było fixów i na rosyjską podstawkę. Trzeba ten opis zmienić, dodając fixy i spolszczenie. Spolszczenie jest zrobione dla obu fixów.

  • Dodatnia 4
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kondotier Lekko poprawiłem. Zostawiłem opcję ze zmianą rus na pol w gamedacie. Ona wciąż jest wymagana ?

A przy okazji dorzuciłem Fix do naszej pobierlani. Niestety dodatki na wyłączenie wytrzymałości postaci i oryginalną mapę z Zewu Prypeci są nieaktywne. 

  • Dodatnia 2
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gram sobie powoli w tego moda i podoba mi się. Może nie ma rewelacji, ale gra się przyjemnie. Na moje oko, to taki mocny średniak. Większość tego co mi się nie podobało w rozgrywce idzie łatwo zmienić np. szybkie psucie broni, czy inne denerwujące rzeczy.

Taką pukawkę miałem w wojsku - Kbk AKMS

ss_jarek_10-17-20_09-30-31_(yantar).thumb.jpg.a2dbde34931533c825c78a271182973f.jpg

Kilka screenów z mojej gry. Graficznie mod mi się podoba.

Spoiler

 

ss_jarek_10-22-20_13-11-28_(jupiter).thumb.jpg.a711435cecbdcd56ecdb77f5b41cdaa7.jpg

ss_jarek_10-22-20_13-11-42_(jupiter).thumb.jpg.b53bd2866a6ba5b00e9e83d2402d5cad.jpg

 

 

  • Dodatnia 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
  • Agrael zmienił(a) tytuł na Thorny Way - Ciernista Droga
  • 11 miesięcy temu...

Witam mam wylot przy misji gdzie sie pojawia śmigłowiec.
 

Expression    : !m_error_code
Function      : raii_guard::~raii_guard
File          : D:\prog_repository\sources\trunk\xrServerEntities\script_storage.cpp
Line          : 748
Description   : ...\grools\desktop\zew\gamedata\scripts\xr_logic.script:597: attempt to call field '?' (a nil value)

 

prosze o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.