Jump to content
Sign in to follow this  
kamil190

«Los Zony 0.8» - demonstracja inwentarza

Recommended Posts

O modyfikacji «Los Zony» niektórzy nasi czytelnicy już dawno zapomnieli, a wielu nawet teraz się dowiaduje o niej. I to nie jest zaskakujące. Po aktywnym etapie rozwoju w 2016 roku, mod odszedł w cień i niedawno dostał nowy update ostatniej na dziś wersji. Ale twórcy na tym nie poprzestali. Obecnie tworzony jest «Los Zony 0.8», skąd i zostało nakręcone nowe wideo. Kluczową cechą filmiku jest pokaz nowego systemu inwentarza postaci. Teraz cały ekwipunek gracza został podzielony na kilka elementów. To kombinezon i hełm, plecak, rozładunek i pas. Najbardziej zaskakująca stała się 3D model postaci, na której można wypróbować nowy sprzęt. Gracz dostanie możliwość obracać go jak zechce. Kiedy nowa wersja pojawi się na świecie, na razie nie wiadomo, ale ostatnia jest już dawno dostępna do zapoznania się.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

«Los Zony 0.8» będzie bazował na «OGSR Engine». Jak przyznają twórcy, praca nad przeniesieniem wszystkich skryptów i początkowych prac na nową platformę jest bardzo duża, ale za to, to działanie powinno pomóc w optymalizacji moda. Także, na kanale jednego z twórców moda pojawiło się świeże wideo z pokazem niektórych nowych funkcji. Po raz kolejny został zademonstrowany nowy wygląd inwentarzu. Zrealizowano ładowanie broni za pomocą magazynków, przy czym nie skryptami, a bezpośrednio przez silnik gry. W trakcie tworzenia jest nowy system rozładunku. Pomimo tego, na wideo można zobaczyć kilka innych ficzerów.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

a4xSFSZP5mY.jpgLL0pdGhgW_0.jpgWssbc3rAGNU.jpg

W nowej wersji «Los Zony» pojawi się nowy intefejs dla naprawy, ulepszenia i dostosowania broni. Pomimo nowego rozmieszczenia elementów design'u warto zwrócić uwagę na pojawienie się na ekranie całkowitego 3D-modelu broni. Będzie można nią obracać w różne strony i dokładnie obejrzeć broń. Model będzie reagować na źródła światła. Trochę wcześniej twórcy opublikowali wideo, gdzie pokazano odnowioną grafikę i pogodę ze spacerami na różnych lokacjach. Teraz modyfikacja znajduje się na drugim etapie ZBT.

Wideo:

Pozostałe wideo:

Spoiler

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pojawił się screen i pierwsze szczegóły interfejsu hakerów.

3k4te677u9k.jpg?size=1920x1080&quality=9

Cytat

O interfejsie hakerów.

O wyglądzie. Długo rozmyślałem, jak prawidłowo to zrobić. Stylistyka interfejsów stalkera - tradycyjnie postapokaliptyczna, w starych zakurzonych kolorach, podkreślających atmosferę. I to jest dobre, tak powinno być, podkreślając, że otaczające gracza obiekty stworzone przez człowieka takie jak, np. budynki, metro, itd. - stare, opuszczone.

Ale przy tym, haker nie jest z przeszłości. Powinien pracować na nowoczesnej technologii. I, znajdować sposób podłączyć się do zabezpieczonej aparatury, w polowych warunkach z jak najmniejszą ilością środków. Jak wszystko to powiązać i niesprzecznie wizualnie dopasować). Do starego rdzawego interfejsu dodano na kolanie laptopa. I to działa. Dlatego taki "prymitywny", ale klimatyczny wygląd. Tak chyba powinno być)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na oficjalnej grupie modyfikacji «Los Zony 0.8» pojawił się post, w którym twórcy poinformowali, że premiera nowej wersji może nastąpić w tym roku! Oprócz informacji o premierze, autor podzielił się jednym screenem z wcześniej zademonstrowanym nowym inwentarzem.

eASYbnb8gYY.jpg?size=1280x1024&quality=9

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Discord
Comunity