Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

O Rebornie FF też mówiono, że jest nie do przejścia. Ale jak ktoś chce i przestrzega pewnych zasad, to nie ma z nim problemu. Jest coraz więcej tych, co dali sobie z nim radę. To samo jest z Duplikatami. Trzeba tylko się odnaleźć w ZONIE i z'ONIE. Zrozumieć ich odmienności i właściwości. A przede wszystkim, oprócz umiejętności celnego strzelania, wyrzucić z głowy nawyki z innych modów.

A jako jeden z tłumaczących Duplikaty, mogę powiedzieć, że tłumaczymy naprawdę wartościowe mody, a nie jakieś byle co pod publiczkę.

Lecz również u tych pozostałych tłumaczy "już szron na głowie i nie to zdrowie", to ze Źródłem może być kłopot. Ale są inni, w kwiecie wieku, to mogą mu podołać.

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kondotierze, dobry wujku, dobrze rozumiem o czym mówisz, bo sam te mody ukończyłem, zresztą, AŚ z Twoją nieocenioną pomocą, za co jeszcze raz Ci dziękuję. 

A jeśli chodzi o ten mod, powiedziałem tylko że na chwilę obecną jest dla mnie nieosiągalny ze względu na język, i tyle:) Chociaż kto wie, czy się nie skusze kiedyś zasiąść do niego choćby ze słownikiem:biggrin: W sumie OP-2.1 do połowy ogrywałem po rosyjsku, więc czemu nie spróbować....:biggrin: 

Więcej już tu nie będę śmiecić w temacie, przepraszam za zamieszanie.:) 

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Квесты,которые берутся в игре у сталкеров и наёмников и возможные места их выполнения.(спасибо TheNot)

1. Биоматериал Чернобыльского пса - ?свалка - колбаса, хлеб
2. Биоматериал Прыгуна - ?агропром - бинокль для пистолетного слота, фонарик
3. Биоматериал Каменного Клыкача - болота, гравизаряды, Грави-пистолет
4. Биоматериал Черной плоти - темная долина??? - Дробовик Барс
5. Биоматериал Снорка Возвращенца - Путепровод (но имхо, проще снять с возвращенца, чем добираться) - армейские аптечки х5, арт Пузырь
6. Биоматертал гигантской крысы - Рыжий лес, прыгать внутри капера на бочку, портал наружу там же у столба - Прицел от уник. АКМ 47/2
7. Биоматериал таракан падальщика - Припять(запад), со сторны юга аккуратоно вдоль стены здания - Уник. АКМ 47/2
8. Биоматериал Ужас - Пригород Припяти - арт Аленький Цветочек, экза Killer, колбаса х5
9. Биоматериал подземного контроллера - Метро - Консервы х2, фонарик, рюкзак с маяком, патроны ДРП 100
10. Биоматериал Пси-пса - Свалка, 23:00, в развалинах между кладбищем техники и лесом - Спальник, Рюкзак, GPS маяк, Рюкз с маяком, арт Серафим, Барабан сиреневых патронов х8
11. Ритуальный нож Греха - ?? (я нашел два в лесу феи) - Грави-заряды х6, Спальник, GPS-маяк, рюкзак с маяком
12. Биоматериал старого полтергейста - ?? (давно срезал, был с собой) - Фонарь, Арт молния х7, переход МГ
13. Биоматериал паука-невидимки - Юпитер - Сева, детектор Велес, Фонарик, Патроны ДРП 200
14. Тележка Хуаномория - свобода - Темная долина - фонарик, осветительная граната х4, экзоскелет свобода
15. Содержимое желудка самого большого монстра зоны - свобода? - ???(было с собой, крысы которые лежат внутри гигантов) - арт Узел, консерва х3, рюкзак с маяком, научная аптечка х7, экзоскелет
16. Биоматериал тарка - ??Агрокат (было с собой) - арт Ежик, Уник дробовик Вепрь
17. Полезный гриб - свобода - Долина шорохов, примерно на юге возле архианомалии - CheyTac M2000, экза монолита, арт Диво, научная аптечка х7
18. Биоматериал обезьяньего Снорка - кладбище техники - Фонарик, шлем Радар, патроны ДРП х400
19. Огнемет - сталкеры - Кордон, либо по метке, либо в тоннеле с военным и телепортом - фонарик, 5000 рублей х6
20. Биоматериал уродливой твари - Юпитер - сиреневые патроны х4, арт огненная петля, арт кубик рубика, фонарик, осветительная граната х4
21. Биоматериал королевы стеклянных ящериц - Х8 - гравицапа Бюррер
22. Биоматериал Карлика - свобода- Радар - консервы х4, хлеб х4, усиленный скафандр, 5000р х3, водка х4
23. Биоматериал мертвеца-призрака - мертвый город, лично я смог взять только в экзе свободы - фонарик, бинт х10, медкит ДРП х4
24. Биоматериал гнилого пса - Лес забвений - осветительная граната х6, экзоскелет спецназа, фонарик, арт молния х4, "Яд мгновенного действия"
25. Биоматериал Ротан - Мертвая петля - Рюкзак, фонарик, аккумуляторы х40, рюкзак с маяком, GPS маяк х3, экза Монолит, арт Ежик, гаусс-пушка
26. Биоматериал быка-мутанта - Мертвая петля? (у меня был с собой) - Грави-заряды х2, 100долл х4, рюкзак с маяком, арт молния х5, GPS маяк, "Допаминовый принц", фонарь
27. АКМ 47/2 Уник - наемники - Лес забвений, либо отдать свой (?) - Прицел для уравнителя, фонарик, Патроны ДРП х400
28. Биоматериал Излома обезьяны - сталкеры - разлом? (у меня был с собой) - патроны ДРП х200, экза О-Сознания
29. Биоматериал сиреневого пятирука - Долг- ?Выжигаетель 2 (у меня был с собой) - уник Уравнитель со встроенным прицелом, патроны ДРП х500, фонарик

 

  • Dodatnia 5
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jak przejść laboratoria na Radarze? mam 3 PDA, 6 paczek dokumentów, 2 kody ale gdzie i jak mam odszukać kod do 1 poziomu?

Здравo, как пройти лаборатории на Радаре? У меня 3 КПК, 6 пакетов документов, 2 кода, но где и как я могу найти код уровня 1?

Tutaj też szukałem podpowiedzi: - Я также искал подсказку здесь:

Alarm odwołany - 54321 1 drzwi potem gaz i na dół  a tu 4321.

Сигнализация отменена - 54321 1 дверь, потом газ и вниз и вот 4321. :biggrin:

ss_tomahawk_01-05-20_22-47-34_(l10u_radar_bunker).jpg

ss_tomahawk_01-06-20_13-34-52_(l10u_radar_bunker).jpg

Edytowane przez vidkunsen
  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reborn_Istok_Global_PATCH_070120.zip

Globalny patch na Reborn Źródło poprawiający znalezione błędy i literówki.

Ponieważ w fabule nie wystąpiły duże błędy, można kontynuować grę z bieżącymi zapisami. Niektóre zmiany są zauważalne, a inne nie.

Np. oddział Zulusa można zostawić na ATP [dla tych u kogo dalej był wylot] i grać dalej, nie tykając ich więcej. Na fabule się to nie odbije.

Oczywiście, wszędzie nowa logika zadziała tylko w przypadku nowej gry. 
17.01.2020

Instalacja: Otrzymany z archiwum folder _REBORN_ISTOK nakładamy na taki sam folder w folderze z grą [powinna tak samo się nazywać], ze zgodą na łączenie i zamianę plików.

Link: Yandex

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I w końcu postanowiłem naocznie zobaczyć co to ER znowu wymyślił. Gram z tym patchem który dodał. Miałem chyba fartowny spawn na początku, bo do likwidacji w barze miałem niewiele "przemieńców". A szczurów wcale nie było. Ale też nie było ( patrząc na filmik LIQIDATORa ), rozmowy z barmanem w której daje Welesa. Detektor musiałem sobie kupić. Za to pojawiły się "przemieńce", które zabijały swoją aurą z 25 m. To ten z ostatniego zrzutu. No i Azot, zamiast grzecznie siedzieć w swojej budzie, przykleił się do transformatora na drodze. Nic go stamtąd nie chce ruszyć. Oby mi tylko go jakieś stworki nie spapusiały.

ss_administrator_01-07-20_18-11-15_(l05_bar).thumb.jpg.76b7e843fe16fc2757621e44a200d86a.jpgss_administrator_01-07-20_18-39-52_(l05_bar).thumb.jpg.0270e4e0c46b27987598adb9822c3820.jpgss_administrator_01-07-20_18-57-53_(l05_bar).thumb.jpg.83707c800b3bbace02f10543ee7338ec.jpgss_administrator_01-07-20_19-43-25_(l05_bar).thumb.jpg.66ca1a98eb894a3ff93745a75a777aba.jpg

Idę do Zwierzoboja. W Barze wszyscy pozostali żywi. Mam nadzieję, że jak wrócę, będzie tak samo.

 

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Я сделал субтитры для игры,теперь можно переводить мой голос на польский.Конечно там не всё правильно,но редактировать мне нет времени.Основное там всё верно переводят. У меня будет просьба ко всем.

Я почистил случайно комментарии к первой серии и удалил там целую группу.И сейчас их слишком мало там,а уж особенно для первой серии Истока.
Будет время зайдите по ссылке ниже и напишите чего -нибудь...не обязательно хвалить,просто можно по делу что -нибудь или вопрос какой,лишь бы активность пользователей была бы продемонстрирована.А то странно выглядит 1700 просмотров за  2 недели 2020-го и всего 4 коммента.Короче создайте активность в комментах у первого видосика ,плз. Можете на любом языке писать и даже лучше это.Вот ссылка на первый ролик.
https://www.youtube.com/watch?v=XZrSk9Cvxzo

 

  • Dodatnia 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TŁUMACZENIE POWYŻSZEGO WPISU OD @LIQIDATOR

Wykonałem napisy dla filmików z gry. Teraz możecie tłumaczyć mój głoś na polskie napisy. Nie wszystko jest prawidłowo napisane, lecz nie mam czasu tego zmieniać. Najważniejsze, że jest to dobrze przetłumaczone.

Mam prośbę do wszystkich:

Dopisek tłumaczącego: to co we wpisie drobnym drukiem, napiszę w skrócie.

@LIQIDATOR Prosi o wejście na YT z odsyłacza pod wpisem i dodanie wpisów przy pierwszej serii Źródła, gdyż te co były przypadkowo usunął.

 

A teraz ode mnie. Uruchomiłem filmik i użyłem opcji do automatycznego tłumaczenia wstawionych napisów. Ale jak to bywa z translatorami, najczęściej jest to niezrozumiały misz-masz słów. Tak, że dobre chęci autora filmików, nam nie za bardzo się przydadzą.

А теперь с меня. Запустил ролик и использовал автоматический перевод субтитров. Но как то бывает с транслятором, чаще всего это неразбериха слов. Так, что благие намерения автора видео, нам не очень пригодятся.

 

 

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.Mam dość publikowania jednej serii trzymaj wszystko na raz 18 i sam wybierz.Trzy do czterech odcinków zostało mi do końca gry.

Привет всем.Надоело публиковать по одной серии держите сразу все 18 и сами выбирайте.Три -четыре серии осталось мне до конца игры.

 

  • Dodatnia 4
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Спасибо Likidator, я думал, что какая-то другая зона PSI есть в болотах.( Этот вертолет уже прошел :biggrin: )

Dzięki Likidator, myślałem, że jeszcze jakaś inna strefa PSI tam jest na bagnach. (ten helikopter już zaliczony)

п.с. и как выключить "вирал реальностьи" в темную долину? 

 

ss_tomahawk_01-20-20_18-23-21_(predbannik).jpg

Edytowane przez vidkunsen
  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.