Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Oj te baby! Olga na Kordonie dała mi popalić. W odróżnieniu od tego co na swoim filmiku pokazał @LIQIDATOR , u mnie zwiedziła cały Kordon. Była na ATP, ale wyszła z niego, poszła na północny posterunek, wróciła do chlewni, prawie weszła do wioski, wróciła pod most i dopiero od niego poszła, ale na nie na ATP, lecz na strażnicę.

ss_administrator_02-03-20_01-05-58_(escape).thumb.jpg.e526186e378b37f2276eff4f132c1268.jpgss_administrator_02-03-20_13-39-58_(escape).thumb.jpg.c564e63097364ab58008d06f4208ea71.jpgss_administrator_02-03-20_14-22-54_(escape).thumb.jpg.a3087d9876d98a7c448af56b8ce081ad.jpgss_administrator_02-03-20_14-27-48_(escape).thumb.jpg.3382f9de136abae00b48117729e3a362.jpg

Tak, że jak komuś z kolejnych grających Panienka Olga zafunduje spacer po całym Kordonie, to niech będzie cierpliwy i jej towarzyszy.

  • Dodatnia 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kondotier это просто говорит о том,что ты плохо почистил Кордон и там слишком много всего валяется,на что она отвлекается от своего пути.Кстати Ольга не нужна для Выжигателя 2,я только недавно это обнаружил.Вот я спокойно провёл встречу на Выж 2 без Ольги.

to po prostu sugeruje,że źle wyczyściłeś kordon i jest tam zbyt wiele rzeczy,na które ona odwraca uwagę.Nawiasem mówiąc, Olga nie jest potrzebna do wypalania 2, dopiero niedawno to odkryłem.Tutaj spokojnie spędziłem spotkanie na 2 bez Olgi.

image.png

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@LIQIDATOR

Спасибо за внимание. Я не удивлены путешествием Ольги. Не забыл что было в раньшех частях.
Хотел только оборотить внимание игроков, что места ухода могут быть разные.

TŁUMACZENIE.

Dziękuję za uwagę. Nie jestem zdziwiony wędrówkami Olgi. Nie zapomniałem, jak to było w poprzednich częściach. Chciałem tylko zwrócić uwagę graczy, że miejsca opuszczenia mogą być różne.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Но этим, которые начнут, будет известно. Сожалеют только эти, которые начали играть ранее.
Но эта справка и так пригодится в дальнейшей игре.  БОЛЬШОЕ БЛАГОРОДИЕ

Ale ci, którzy zaczną, będą wiedzieli. Żałują tylko ci, którzy zaczęli grać wcześniej.

Jednak ta informacja przyda się w dalszej grze. WIELKIE DZIĘKI.

ДОБАВЛЕНО = DODANO:

@LIQIDATOR

По твоему опыты, есть смысл искать Фейка на Затоне по наводке Ангела, или наводка обманывает? Видел у тебя на ролике, ты там его не искал. Но мне кажется, что по такой точной наводке, Фейк там должен быть. В подземелья Железного Леса не удалось войти. Нет у мена арта, чтобы убит маму Гигантку с детьми.
Пошарил по Затоне, нашёл Бороду и привел на Скадовск.

Z twojego doświadczenia, czy jest sens szukać Fejka na Zatonie wg. naprowadzenia Anioła? Widziałem na Twoim filmiku, że go tam nie szukałeś. Mnie się jednak wydaje, że przy tak dokładnym naprowadzeniu, Fejk tam powinien być. Do podziemi Żelaznego lasu nie potrafiłem wejść. Nie mam arta, żeby zabić mamę Gigantkę z dziećmi.

Poszperałem po Zatonie, znalazłem Brodę i przyprowadziłem go na Skadowsk.

ss_administrator_02-06-20_17-58-17_(zaton).thumb.jpg.e585fbf87a502ba3602cec579a0fdd8a.jpg

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kondotier  А разве Фейка на Затоне надо искать?Когда ты туда придешь первый раз и если ты уже поговорил с Ангелом у тебя при входе сразу должен появиться приоритет "SOS, Спасти Фейка",ну это правда когда я с Юпитера заходил так было,но думаю что если в другом месте зайти то будет то же самое ,вот посмотри что должно происходить. на 15:12

A nie powinniśmy szukać Fake ' a na Zatoce?Kiedy tam przyjdziesz po raz pierwszy i jeśli już rozmawiałeś z Aniołem, przy wejściu od razu powinieneś mieć priorytet "SOS, Zapisz Fake", cóż, to prawda, kiedy byłem z Jowisza, tak było, ale myślę, że jeśli pójdziesz gdzie indziej, to będzie to samo, spójrz, co powinno się dziać. 15:12

 

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LIQIDATOR 

Я нашел Фейку в или на Лешым Краю и дал ему  предметы, нет на Затоне.

Naszedłem Fejka w na Leszym kraju i zdałem mu misje i rzeczy z misji, nie na Zatonie.

Spoiler

шутка - лейтенант Ржеский !

 как по руски piwo - пиво

как по руски chleb - хлеб

как по руски dupa - жопа

И дла однго слова так много споров

:biggrin:  ;)

 

 

Edytowane przez vidkunsen
  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@LIQIDATOR 

Спасибо. Уже прояснилось. У меня Фейк очен быстро гибнул, ранее чем я к нему пришол и я не заметил справки об этом. Трупа не было, так и я узнать не мог.

ss_administrator_02-08-20_11-39-27_(zaton).thumb.jpg.9f771c03c53845ee2cc2444cf46ff295.jpg

Пришлось заходит на локацию заново. Этом разом получилось, мутантов в трубах не было и Фейк свободно ушол на мост.

ss_administrator_02-08-20_12-18-17_(zaton).thumb.jpg.da21d563c32900beb9b7840dfe8e37aa.jpgss_administrator_02-08-20_13-14-09_(zaton).thumb.jpg.3cd21540550a660c90d8ee0f4078fded.jpg

В тайнике под мостом находятся инструменты и какой то ящик. Взять сразу или оставить?

ss_administrator_02-08-20_13-15-31_(zaton).thumb.jpg.0424af8d33ccf80138296f487333c3c1.jpg

TŁUMACZENIE.

Dziękuję. Już się wyjaśniło. U mnie Fejk szybko ginął, zanim do niego doszedłem i nie zauważyłem informacji o tym. Trupa nie było, tak że nie mogłem o tym wiedzieć. Zrzut ekranu.

Musiałem wejść na lokację ponownie. Tym razem się powiodło, mutantów w rurach nie było i Fejk bez przeszkód dotarł na most. Zrzut ekranu.

W schowku pod mostem znajdują się narzędzia i jakaś skrzynka. Brać od razu, czy zostawić?

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 hours ago, vidkunsen said:

LIQIDATOR 

Я нашел Фейку в или на Лешым Краю.

Naszedłem Fejka w na Leszym kraju 

  Reveal hidden contents

шутка - лейтенант Ржеский !

 как по руски piwo - пиво

как по руски chleb - хлеб

как по руски dupa - жопа

И дла однго слова так много споров

:biggrin:  ;)

 

 

Это не тот Фейк.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kondotier отдать это барахло,как и остальные всякие старые КПК с этой локации ты сможешь только учёному Круглову на Янтаре,в обмен на деньги.Но Круглова ещё надо будет провести на Янтарь из Рыжего Леса.Зато сможешь всё время у него получать деньги,как в моём последнем видео...посмотри,так я как раз я у него покупаю и опять ему продаю эти вещи с Затона.

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

No i pobiegałem sobie jeszcze po lokacjach, natłukłem dziesiątki mutantów i przekształciuchów. W kilku momentach mod postawił mi zapory nie do przeskoczenia. No i zapadła ostateczna moja - zaznaczam, to tylko moja, wyłącznie moja - decyzja, dać sobie z nim spokój. Tym razem nie udało mi się zjednoczyć toku rozumowania z autorem moda. Więc nasze drogi się rozeszły. Jednak nikogo od moda nie odstręczam.

Kto chce szwendać się po z'ONIE, a lubi sobie postrzelać, będzie miał frajdę.

A to zrzuty ekranu z błądzenia po Strefie bez sensu i zadań.

ss_administrator_02-23-20_16-18-59_(l15lostterritory).thumb.jpg.14ce237cddb535807e9e5ee628e13d8b.jpg

ss_administrator_02-23-20_13-02-22_(garbage).thumb.jpg.82ca0ed55b5e7d9ead44116f50a392f7.jpgss_administrator_02-23-20_13-12-31_(agroprom).thumb.jpg.43c7320f19d509ead9f2e3b6dd4f2afb.jpgss_administrator_02-23-20_16-31-10_(coc_trucks_cemetery).thumb.jpg.eb1831173cdde5bf7e195971e84084fd.jpgss_administrator_02-23-20_13-14-03_(agroprom).thumb.jpg.598f120a88160bbbf066a8f9b17d21ef.jpg

Nie dane mi było napić się ze źródła życia. Chyba dla mnie ono wyschło :052: .

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tom3kb  Ja to przeczuwałem, zanim stał się dostępny, oglądając filmiki z wersji testowej. I się teraz potwierdziło. Przy ładowaniu lokacji pojawiają się napisy z informacją o modzie. Jest tam też opisany cel moda: Isliedowanie zony = badanie zony. No i chodzisz, i "badasz", raz tu, raz tam, nic sobie nie zaplanujesz, nic nie zrobisz na logikę. Jest w modzie jakaś linia kolejności wykonywania zadań, ale ją zna tylko ER. Nie trafisz na nią i dupa chlup.

Na dodatek, od grania w Duplikaty minęło sporo czasu i trudno sobie momentami skojarzyć, o czym mówią NPCe. Czy jest to gadka aktualna, czy wspomnienie z przeszłości. Na upartego mógłbym dalej ganiać po lokacjach, bo mod daje taką możliwość, nigdy nie jest się zablokowanym. Tak aby znaleźć się na każdej z 80ciu. Może coś by samo wyskoczyło. Ale wolałbym więcej konkretów, a mniej przekształciuchów. Bo jak mi ostatnio przyszło rozwalić 8 niewidzialnych pijawek, które przekształcały się w burery, a te z kolei w 2 snorki, a one w 4 snorki. Lub pijawka na pancernego wojaka, ten na nieumrłego, a ten na ślepe psy. Prawie 1000 sztuk amunicji, a zostały resztki i połowa pijawek.

Z ręką na sercu, już mi się grać w tego typu mody nie chce. Ale forum ma "wojownika", który ponoć ma w grze postępy i sukcesy. To będzie się miał czym pochwalić. Szczerze życzę mu powodzenia i skończenia moda.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tom3kb  Jest co robić. Strzelać, strzelać i jeszcze raz strzelać. Albo uciekać, uciekać i jeszcze raz uciekać. Bez jedzenia, amunicji, ze znikającymi artefaktami i teleportami albo nie działającymi, albo rzucającymi do mysiej dupy. I tak na okrągło.

Poprzednie Reborny wytyczały Ci cel, a tu na lokacjach pojawiają Ci się okna, z opisami co można, co trzeba, a czego robić nie wolno.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kondotier Тут цель и прохождения Истока просто менее уловимы чем раньше и ещё автор всякой лишней суеты напихал в мод. На самом деле у автора явно появились проблемы в голове,если он весь мод переделал  из за того,что я его просто легко  прошёл.

Сам же сюжет сообразить несложно,ещё в первом разговоре со Стрелком в Баре будут мысли куда нужно идти в первую очередь.Сначала нужно идти на Промзону,поговорить с Ангелом и потом спасти Фейка на Затоне и вернуться к Ангелу,а затем идти к Леснику на Выжигатель 2 и там и начнётся основной сюжет.

Но вот тут автор и сделал кучу лишних вещей,Лесник теперь не будет говорить о сюжете пока не выполните все квесты от сталкеров.Причем там 30 квестов и все однообразные ...одна беготня по локациям за этими баночками из монстров.

Короче автор превратил нормальную игру в какой то скучный и  бесполезный марафон.Очень жаль.

 

Tutaj cel i przejście Źródła są po prostu mniej chwytliwe uchwytne niż wcześniej, a autor wszystkich wszelkich zbędnych kłopotów wpychał  problemów nawpychał do moda. W rzeczywistości autor wyraźnie miał problemy w głowie z głową, jeśli przerobił cały Mod, ponieważ po prostu przeszedłem go łatwo i szybko.

Sama historia jest łatwa do zrozumienia, nawet w pierwszej rozmowie ze strzelcem  Striełokiem w barze będą myśli, gdzie iść w pierwszej kolejności. Najpierw musisz udać się do strefy przemysłowej, porozmawiać z Aniołem, a następnie uratować Fake ' a Fejka na Zatonie i wrócić do Anioła, a następnie udać się do Leśnika na palniku Zwęglaczu 2 i tam rozpocznie się główna fabuła.

Ale tutaj autor zrobił kilka dodatkowych rzeczy, Leśnik nie będzie teraz mówił o fabule, dopóki nie wykonasz wszystkich zadań od stalkerów.I jest 30 questów i wszystkie monotonne ...jeden bieg na miejscach dla tych słoików potworów  tylko bieganina po lokacjach po słoiczki próbek mutantów.

Krótko mówiąc, autor zamienił normalną grę w nudny i bezużyteczny maraton.Szkoda.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@LIQIDATOR

Ты прав. Мы об этом уже ранее говорили.
Я у Ангеля был, Фейка на Затоне спасл, но вернутся к Ангелу никак не могу. На подходе к заводу выступает выброс в таком расстоянии, что еле успеваю добежать в завод.
Но спрятаться не могу, убивают химические аномалии, хотя у меня костиум данный Фейком и арты уменьшающие химические действие. И мод добавляет информацию, что какая то важная персона погибла. И как дальше играть? Осталась бесполезная, тупая бегота.
Круглова тоже перевести не могу. У телепорта на Янтаре находится 7-10 невидимых кровососов, оставшихся после убитя других мутантов.
И тут есть вопрос. Кому нужен такой мод? Только оконченным  мазохистам.

TŁUMACZENIE.

Masz całkowita rację. Już o tym wcześniej rozmawialiśmy.

Byłem u Anioła, Fejka na Zatonie uratowałem, lecz wrócić do Anioła nie mogę. Na podejściu do zakładu łapie mnie emisja, w takiej odległości, że ledwie dobiegam do zakładu. Ale ukryć się nie mogę, zabijają chemiczne anomalie, choć mam kostium od Fejka i artefakty zmniejszające oddziaływanie chemicznych anomalii. I mod daje informację, że zginęła jakaś ważna postać. Więc jak dalej grać? Pozostała bezcelowa, głupia bieganina.

Krugłowa też przeprowadzić nie mogę. Bo na teleporcie na Jantarze znajduje się 7-10 niewidocznych pijawek, pozostałych po zabitych innych mutantach.

I tu się pojawia pytanie. Komu potrzebny taki mod? Tylko skończonym masochistom.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.02.2020 o 12:27, kondotier napisał:

@LIQIDATOR

На подходе к заводу выступает выброс в таком расстоянии, что еле успеваю добежать в завод.
Но спрятаться не могу, убивают химические аномалии, хотя у меня костиум данный Фейком и арты уменьшающие химические действие. И мод добавляет информацию, что какая то важная персона погибла. И как дальше играть? 

Это так и должно быть и Ангел тоже должна погибнуть,а вот как спрятаться от выброса я нашёл хитрость.Посмотри на 28:40 

 

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@LIQIDATOR 

Спасибо за подсказку. Проверил с сохранки и место укрытия занял спрыгивая с холма в ангар с Ангелом. Но раннее оно было в другом месте, там где ворота у дороги. Не было проблемы двигаться по химическим аномалиям. И я тоже тебя подскажу хитрость. У ГГ есть возможность поднимать бочки и ящики. Принёс себя несколько бочков, и с них выпрыгнул снова к этим двери у потолка.

ss_administrator_02-27-20_13-05-57_(garbage_old).thumb.jpg.181009517612d97e9c0d83ae8e4558dc.jpgss_administrator_02-27-20_13-07-30_(garbage_old).thumb.jpg.7dfa511efd0be533ec8458e3780bf4da.jpgss_administrator_02-27-20_13-08-45_(garbage_old).thumb.jpg.970fae8266739acb26af3625268a7b73.jpgss_administrator_02-27-20_13-08-54_(garbage_old).thumb.jpg.abf26cc17556b80caf5eb808b01dc7dc.jpg

И такой вопрос. Есть возможность починить костиум от Фейка? Кажется нужно это сделать самому, механики не смогут.

Tłumaczenie.

Dziękuję za podpowiedź. Sprawdziłem z zapisu i miejsce ukrycia zająłem zeskakując ze wzgórza do hangaru z Aniołem. Ale wcześniej ono było w innym miejscu, tam gdzie brama przy drodze. Nie było więc problemu z łażeniem po chemicznych anomaliach.

A ja też podpowiem Ci sztuczkę. GB ma mozliwość podnosić skrzynki i beczki. Przyniosłem sobie wiec kilka beczek i z nich wskoczyłem znowu do tych drzwi pod sufitem.

I jeszcze pytanie. Czy jest możliwość naprawić ten pancerz od Fejka? Wydaje ię, że trzeba to zrobić samemu, bo mechanicy nie potrafią.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.02.2020 o 13:43, kondotier napisał:

@LIQIDATOR 

И такой вопрос. Есть возможность починить костиум от Фейка? Кажется нужно это сделать самому, механики не смогут.

 

Я же тебе показывал уже как его чинить у механиков? 

 

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@LIQIDATOR

Я пытался с нем подходить к механикам. Тогда получал справку " сделан в космической технологии, никто не справит" . Или как то похоже.
Когда буду на Топях, ещё раз попытаюсь.
На твоих роликах не было мной замечено убивание мутантов электричеством с него, когда они коснутся костюма. И в таком случае, костюм испортится.

ss_administrator_02-19-20_13-32-35_(rusty_valley).thumb.jpg.249f262555c196350e5e6e28958f30e6.jpgss_administrator_02-19-20_13-34-00_(rusty_valley).thumb.jpg.48c1f080ad77988c73fc3e1fd3121543.jpg

 

TŁUMACZENIE:

Próbowałem z nim podchodzić do mechaników. Ale wtedy otrzymywałem informację " jest wykonany w kosmicznej technologii , nikt go nie naprawi ". Albo coś podobnie.

Jak będę na Topielach, jeszcze raz sprawdzę.

Na Twoich filmikach nie zauważyłem zabijania mutantów prądem z niego, kiedy dotkną wdzianka. I w takim przypadku kostium się psuje.

 

I kilka innych obrazków.

ss_administrator_02-08-20_15-49-40_(darkvalley).thumb.jpg.6fb45a2bcaf2aefbbf5414df92846951.jpgss_administrator_02-08-20_15-50-55_(darkvalley).thumb.jpg.6e8e22a9007a6e360034be94da0150af.jpgss_administrator_02-23-20_14-43-47_(yantar).thumb.jpg.cac3c612558cbd7bcd44ea51ed9eccd1.jpgss_administrator_02-22-20_18-32-29_(red_forest).thumb.jpg.85d5e6fe2654ed1e3de9113b09a51117.jpg

 

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kondotier потому что тебе надо не просто чинить костюм,а чинить именно так как показано у меня на видео.Посмотри внимательно и повтори каждый шаг,иначе ничего не починят тебе.У меня тоже была надпись,что починка невозможна,но это не мешает починить его если знать как.

  • Dodatnia 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.