Skocz do zawartości

GUNSLINGER mod


Wojownik

Rekomendowane odpowiedzi

Dla osób, które korzystają z Atmosfear 3.
Pliczek zrobiony przeze mnie :)
Dzięki niemu podczas emisji urządzenia elektroniczne (głównie PDA, lasery, niektóre latarki oraz noktowizor) będą szwankować, by podczas nadejścia fali całkiem się wyłączyć.
Dokładne zmiany to dodanie kodu level.electronics_break() do każdego następnego stadium emisji, zaczynając od momentu uruchomienia syren i podania ostrzeżenia.
Po emisji (gdy NPC powiadamia o zakończeniu emisji) level.electronics_reset() powoduje restart i przywrócenie funkcjonalności urządzeń elektronicznych.
https://imgur.com/a/TBfFOtp/

surge_manager.script

Edytowane przez DaimeneX
  • Dodatnia 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W następnej aktualizacji GUNSLINGER możemy się spodziewać nowych modeli rąk, które zastąpią klasyczne modele podczas noszenia kombinezonu SEVA. Twórca zaadaptował nowy model rąk pod swój szkielet.
spacer.png

spacer.png

 

Natomiast na Discordzie dotyczącym GUNSLINGER'a wrzucono zdjęcie WIP dotyczące karabinu GROZA.
spacer.png
Nie jestem pewny, czy nie było już wcześniej wrzucone w internet, ale chyba warto o tym wspomnieć :)

Oraz mała notka dla osób, które mają problem z PDA. Jeśli obraz jest nieczytelny bądź niewyraźny, zaleca się wyłączenie opcji antyaliasingu. Ponoć to pomaga, chociaż sam nie miałem problemów wcześniej. To by było na tyle :) 

  • Dodatnia 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mini Hot-Fix do spolszczenia GUNSLINGER, już dostępny w oficjalnym pliku (należy pobrać od nowa. Wystarczy wrzucić na gamedatę i podmienić pliki.)
Dokładnie, dodałem opis "st_up_resp_b1_torch_descr". Teraz ulepszenia noktowizji będą pokazywały opis, z dorzuconym tekstem o wbudowanej w hełm latarce czołowej.

  • Dodatnia 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, tom3kb napisał:

@Gh0sTp spolszczenie w wersji beta więc nie wszystko jest przetlumaczone.

U mnie nie jest nic przetłumaczone, tak jakby nie widział spolszczenia. Bronie mają nazwę st_weapon_sg12 itp 

Tutaj screen @tom3kb

ss_jakub_01-25-20_21-21-42_(mainmenu).jpg

ss_jakub_01-25-20_21-21-48_(mainmenu).jpg

Edytowane przez Gh0sTp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, kondotier napisał:

@Gh0sTp  jeśli takie poprawki nakładasz w trakcie gry, to mod ich nie widzi. Musiałbyś zacząć nową grę.

Zabezpiecz sobie zapisy, zacznij nową grę i sprawdź czy dostaniesz w opisach nazwy.

To jest zanim uruchomiłem nową grę. Wrzuciłem spolszczenie do folderu z modem, i takie oto cudy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takich cudów to ja jeszcze nie uświadczyłem. :blink:
Dodam do plików spolszczenia localization.ltx
Tak na wszelki. W teorii to spolszczenie jest tylko wymagane, by uzupełnić podstawowe spolszczenie gry (oryginalne, pudełkowe).
Wrzucę również poprawiony plik ulepszeń AK-74 i AS VAL, który z jakiegoś powodu pomimo naprawienia, i tak znowu się zepsuł w jakiś sposób, a w drugim dodana linijka znikła.
Podejrzewam, że poprawione pliki przez omyłkę zamieniłem starymi podczas przywracania gamedat, podczas testów.
Spolszczenie można pobierać od nowa i podmienić gamedatę, zamieniając wszystko.

A tak poza tym, wrzucam mój autorski mod do GUNSLINGERA, który poprawia trochę interfejs PDA. Się namęczyłem, ale koniec końców, fajnie to wyszło :)
spacer.png
Stary interfejs PDA ^ VS nowy v
spacer.png
spacer.png
spacer.png

PDA_Adjustments.7z

Edytowane przez DaimeneX
  • Super 1
  • Dodatnia 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W modzie jest latarka czołowa (Domyślnie "L"), latarka taktyczna (na broni, domyślnie "8") oraz zwykła latarka do okienka detektora (domyślnie "O")
Hełmy, które posiadają latarkę czołową to wyłącznie hełmy z dostępnym ulepszeniem na noktowizję.
Do broni trzeba zainstalować latarkę taktyczną u mechaników. Wymagane jest odblokowanie 2giego poziomu ulepszeń.

Edytowane przez DaimeneX
  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od niedawna z portali pobrać można hybrydę Misery 2.2.1 i Gunslingera.

Linki wstawiam tutaj:

Hybryda z dysku Google

Hybryda z Yandexa

Patch (Bardzo ważny dla osób, których sprzęty katują się przy gęsto ustawionej trawie)

Tutaj także dodatek dla osób bardziej anglojęzycznych, z ModDB

Dla Państwa co nie gęsi i swój język mają, jest także możliwość "zmieszania" polonizacji Gunslingera autorstwa DaimeneXa oraz MISERY - dostępnych tutaj na forum. Zabieg działa w pewnym stopniu, ale nadal można się spodziewać dużo krzaków.

W spoilerze, na dowód, że hybryda działa

Spoiler

ss_admin_02-05-20_00-22-34_(zaton).thumb.jpg.1adb9a075e6ae6f62b2a3df021d2593d.jpgss_admin_02-05-20_00-21-47_(zaton).thumb.jpg.2e0d753879e9efb6d1cbc613b76fc48e.jpgss_admin_02-05-20_00-22-53_(zaton).thumb.jpg.dc8a7904bbad6e851cb5795b2ac9b13d.jpgss_admin_02-05-20_00-28-18_(zaton).thumb.jpg.aba1fa8813ea056e3c0c80fcd5431c1f.jpgss_admin_02-05-20_00-29-42_(zaton).thumb.jpg.4d4ac43346d36d8d8d67667e7395f88d.jpgss_admin_02-05-20_00-31-23_(zaton).thumb.jpg.f601dec74690164551ee321a54716abb.jpg

 

@Monolithalian Z repackiem powinno Ci odpalić. Na pewno na statycznym, ale możesz spróbować na wyższych.

EDIT: Nie wiem jak będzie w przypadku innych użytkowników, ale opcja graficzna w hybrydzie Force Lens/Wymuś efekt soczewki katuje mi sprzęt niemiłosiernie, do granic możliwości. Jeżeli gra wam strasznie spowalnia, to prawdopodobnie ta opcja może być prowodyrem.

Edytowane przez stalker1997
  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GUNSLINGER został zaktualizowany do nowej wersji dwie godziny temu.
https://vk.com/topic-81360630_41002140
https://yadi.sk/d/1mNsIyHtOrVX-g
https://www.mediafire.com/file/4uqddanfog3kyuo/gunslinger_installer_070220.zip/file
Wymagany re-install gry. Spolszczenie już dorobione do plików, które się zmieniły lub zostały dodane i można pobrać z głównego linka. Niby poprawił opis ulepszenia abakana (bagnet na broni) ale nie wpływało to na moje tłumaczenie więc je zostawiłem.

Z nowości: 
Nowe ręce dla kombinezonu SEVA.
Możliwość wyłączenia celowników 3D.
Samobójstwo granatem F1.
Ulepszony efekt noktowizji, teraz widać nieco lepiej.
Celownik laserowy może być zainstalowany już po oddaniu Azotowi narzędzi zaawansowanych, nie trzeba już biec do Prypeci po narzędzia kalibracyjne.
Nieco poprawek interfejsu.
Poprawiono dużo błędów.

  • Dodatnia 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś poradzi na ten problem

 

FATAL ERROR
 
[error]Expression    : !m_error_code
[error]Function      : raii_guard::~raii_guard
[error]File          : D:\prog_repository\sources\trunk\xrServerEntities\script_storage.cpp
[error]Line          : 748
[error]Description   : ...mes\nowy folder\gamedata\scripts\bind_stalker.script:34: attempt to index global 'atmosfear' (a nil value)
 

Co muszę zrobić by naprawić ten błąd????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

GFA: Gunslinger Free Play Addon:

https://drive.google.com/file/d/1e7YVDks622sP8jkZ2NETyzAdcsfZRwzI/view

Spoiler

GFA : Небольшой мод добавляющий подобие фриплея в безусловно культовый Gunslinger mod.

При старте новой игры выдается случайное количество денег (от 10 до 1000₽) и генерируется имя.
Кожаная куртка, бутылка воды и медикаменты.

• Локация - Затон.
• Почти полностью убраны все сюжетные задания, в том числе начальные.
• Убраны сюжетные диалоги
• Расширен ассортимент у торговцев.
• Новая ценовая политика у детекторов.
• Убран видеоролик при старте новой игры.

Это первый билд мода и первая работа автора. Просьба не судить строго.
• Планы на будущее обновление:
1. Редактирование игрового уровня под фриплейные реалии.
2. Квесты для разбавления геймплея.

Ссылка на GFA Build 1 - https://drive.google.com/open?id=1e7YVDks622sP8jkZ2NETyzAdcsfZRwzI

Установка:
Установить оригинальный gunslinger.
Разархивировать мод из архива в директорию установленного мода. (Как на скрине)
Играть.

Nowy mod dający tzw. wolną grę do bazowego moda Gunslinger.

Zaton, wybór imienia/ksywki, kurtka, flakon z wódka i z wodą, medykamenty.

Nie wiem, nie pobierałem , nie grałem.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.