Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Jaką podstawkę miałeś przy stawianiu moda. W #1 jest opis instalacji, taki jak na rus forum, czyli dla rus podstawki. Jednak wymiana katalogu bin, może być wystarczająca, aby moda można było postawić na polską podstawkę. Ale już pobrałem moda i spolszczenie, to bez problemu sprawdzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjemny krótki mod , na pochwale zasługują  animacje ,cutscenki ,czy nowe bronie z celownikami , lokacje  są klimatyczne szczególnie  lab X7 ,ale , wyloty  bez loga w laboratorium  bo pijawka , kontroler, burer ,  zabił mnie ,  i zaczynaj  lokacje od nowa  , bo save oczywiście nie działa, albo końcówka moda i co się dzieje ?  , walka z przeciwnikami którzy kolejny raz respią się na twoich oczach i kolejny błąd, po zabici ostatniego wojaka, moja postać   jest połączona umysłem z wrogiem, umiera,i tak kilka razy, pełne hp, przeciwnik umiera , i GG pada na ziemie,  szkoda tylko ze nie ma pokazanej  przemiany kota (mam na myśli charakter) (epilog postacji ). 

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez całą grę nie miałem żadnego wylotu (DX11, grafika na maxa + modele HD NPC-ów). W labie wskazane jest często zapisywać grę (info od autora moda).

54 minuty temu, kamilxx2 napisał:

walka z przeciwnikami którzy kolejny raz respią się na twoich oczach

Niestety, tak to wygląda. Mnie też to kuło w oczy:dry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Anton Gorodecki napisał:

Przez całą grę nie miałem żadnego wylotu (DX11, grafika na maxa + modele HD NPC-ów). W labie wskazane jest często zapisywać grę (info od autora moda).

Niestety, tak to wygląda. Mnie też to kuło w oczy:dry:

 

Tak samo grałem na DX11 + plus twoje dodatki które podałeś mi do moda Dead City Breakthrough v2.3 , I nie było wylotów na lokacji szpital i Lokator. tylko jak  na lokacji laboratorium chciałem wczytać  save bo zostałem zabity, okazywało się ze gra przy wczytywaniu save  dawała crash , przypomnij sobie,  gdzie była pijawka, burer i kontroler , a jedyny save który działa jest z początku lokacji.(dla mnie tak działało) 

 

Mam tez pytanie nie związane z modem,  ale odnośnie samodzielnego modowania  modów  , podałeś mi takie  pliki

-Grass Draw distances (tutaj muszę zastosować 3GB RAM) bo jest crash memory bez fixa

-Console Controlled FOV

-NPC из Remake 2.0

 

I teraz mam pytanie czy mógłbyś  mi powiedzieć czy mogę jeszcze jakieś sam instalować addony graficzne do modów ,lub jest forum z pomocom jak instalować adaptacje np absolute nature lub atmosfer bo samodzielne instalacje do call of pripyat  ( na modzie) daje crasha.

Nie znam się na tym kompletnie, najpierw było po prostu instalacja  całego moda i granie . potem instalacje addony ( addona ) ?  (graficzne) , a jak nie ma mod żadnych fajerwerków graficznych, chciałbym się nauczyć co mogę sam zrobić dalej.

Edytowane przez kamilxx2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, kamilxx2 napisał:

plus twoje dodatki które podałeś mi do moda Dead City Breakthrough v2.3

Jak sam trafnie zauważyłeś te dodatki działały stabilnie z DC:B 2.3. Nie będą działać (lub będą powodować wyloty) z "Historią Kota".

9 minut temu, kamilxx2 napisał:

-Grass Draw distances (tutaj muszę zastosować 3GB RAM) bo jest crash memory bez fixa

Jeśli dodatek powoduje wylot nie będzie działał stabilnie z tym modem. Słaby sprzęt również może je powodować.

10 minut temu, kamilxx2 napisał:

I teraz mam pytanie czy mógłbyś  mi powiedzieć czy mogę jeszcze jakieś sam instalować addony graficzne do modów ,lub jest forum z pomocom jak instalować adaptacje np absolute nature lub atmosfer bo samodzielne instalacje do call of pripyat  ( na modzie) daje crasha.

W opisie każdego moda (weźmy np. AtmosFear) jest precyzyjnie wyszczególniona instalacja i ewentualnie dostosowanie do poszczególnych modów. Jeśli dodatek powoduje wylot nie będzie działał stabilnie z danym modem.

12 minut temu, kamilxx2 napisał:

najpierw było po prostu instalacja  całego moda i granie . potem instalacje addony (graficzne) , a jak nie ma mod żadnych bajerów graficznych, chciałbym się nauczyć co mogę sam zrobić dalej.

 Najlepiej szukać gotowych (oficjalnych) dodatków przeznaczonych do moda. Jeśli nie ma takowych pozostaje albo (łatwiejsza) metoda prób samodzielnej instalacji poszczególnych modów albo (trudniejsza) ich samodzielne dostosowywanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

8 minut temu, Anton Gorodecki napisał:

Jak sam trafnie zauważyłeś te dodatki działały stabilnie z DC:B 2.3. Nie będą działać (lub będą powodować wyloty) z "Historią Kota".

Sama gra czysta bez żadnych dodatków , niszczy save na lokacji Laboratorium , Co sam autor napisał,  po zakończeniu gry zainstalowałem  addony i przeszedłem moda jeszcze raz bez wylotów na lokacji szpital i Lokator.

8 minut temu, Anton Gorodecki napisał:

Jeśli dodatek powoduje wylot nie będzie działał stabilnie z tym modem. Słaby sprzęt również może je powodować.

 

Czysta gra call of pripay , daje mi crash, log memory, w internecie przeczytałem ze gra nie obsługuje więcej ram, mam 8 gb ram , dopiero fixa na Stalker-COP 3GB RAM for all versions , dodatek idealnie działał (czysta wersja call of pripay) 

 

Własnie o to chodzi ze np dany  dodatek nie ma żadnych oficjalnych gotowych bajerów graficznych , i teraz mi chodzi czy jest więcej dodatków  jakie ty podałeś ,  i czy można znałeś obszerny poradnik jak samodzielnie  dostosować (odpada ruski)   , daje przykład  absolute nature.(bo tylko go znam)

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy zacząłem grać, przypomniało mi się, że sporo czasu temu ( o wiele wcześniej niż wstawka moda na forum, ale po rosyjsku ) już w moda grałem. Ale tak dla odprężenia zrobiłem sobie powtórkę z rozrywki.

Rozwalałem transportery                                                                          Spotykałem się z duchamiss_fred_07-10-20_12-34-24_(hospital).thumb.jpg.1b111b620e2336aa24495f2e341639c9.jpgss_fred_07-10-20_12-47-58_(labx7).thumb.jpg.42cde61215f2cc3284e108c036cefdd5.jpg

Likwidowałem kontrolerów                                                                               Pseudogigany

ss_fred_07-10-20_13-59-54_(labx7).thumb.jpg.f3b2358a947f8a2fe9f14284a5f5e373.jpgss_fred_07-10-20_15-04-32_(labx7).thumb.jpg.18d75da0db23c86becc91de38b5ae7db.jpg

Snorkom też nie popuściłem.

ss_fred_07-10-20_14-28-09_(labx7).thumb.jpg.2ca1127d68938b196b170773695b77aa.jpgss_fred_07-10-20_14-50-34_(labx7).thumb.jpg.8a80d2c625f4cf8f3bb6689a4ed063f9.jpg

Aż w końcu zbłąkanego fanatyka przyjęli stalkerzy.                                  Przespałem się z trupkiem na jednej kanapie

ss_fred_07-10-20_15-26-41_(lokator).thumb.jpg.7b9bd26feb07a4c47ced6d5c073567af.jpgss_fred_07-10-20_15-31-35_(lokator).thumb.jpg.dd2061352284d9ca785ea26227c3040e.jpg

Zrobiłem kilka zadań w podzięce.                                                     Taką antenka wezwałem pomocss_fred_07-10-20_16-01-26_(lokator).thumb.jpg.69c0fd5b181c5d850bcbc32b1c1ab04f.jpgss_fred_07-10-20_15-58-33_(lokator).thumb.jpg.8eb7da571aa8ac24e564a5bd6b1c8830.jpg

A na koniec odleciałem. Śmigłowcem. Bo mod tak na kilka godzin.

 

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Agrael podpiął/eła i promował(a) ten temat

Kurcze, a u mnie granie w tego moda to masakra, wyloty, freezy gry, których czasem nawet "trzech króli" nie usunie i muszę restartować kompa. Problemy z zapisami, ich wczytaniem, psuciem się.

Nawet zejście z ustawień na średnie za bardzo nie pomaga

:( 

Pomysły w modzie i niektóre rozwiązania eleganckie ale dawno nie miałem takich problemów technicznych z modem.

Mod krótki na kilka godzinek, a ja się z nim męczę i męczę :D Aż się boję go włączać od paru dni :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.