Skocz do zawartości

Problem z posterunkiem na Kordonie


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam problem w związku z questem "Lekarstwo dla Akim" i "Dług Sidorowicza". Podczas ataku na bazę pojawiają się na niej żołnierze, którzy są nieśmiertelni, nie pomagają granaty czy oczywiście wielokrotnie trafienie z Knights MR25. Ominąłem BTR-y i śmigłowce.. Wyczytałem gdzieś, że może to być grupa Buustego, która w późniejszej rozgrywce może być mi pomocna, ale po przybliżeniu z lornetki wszyscy "świecą się" na czerwono.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Nie pamiętam tego zadania na lekarstwo Akima, możesz powiedzieć konkretniej? 

Co do posterunku, miałeś już zadanie od Sidora na zdobycie walizki z posterunku? Jak zabierasz walizkę to wtedy pojawia się Buusty z ekipą. Łatwo ich poznać, bo mają wypasione czarne egzy. Włącz sobie rozpoznawanie celu i popatrz z daleka czy to faktycznie Buusty. Jeśli są na czerwono to musisz powtórzyć bo faktycznie będą jeszcze potrzebni.

 

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiadomo, że dwa różne :)

Ale ja też jak już mam iść na jakąś lokację/miejscówkę to staram się tam wybierać gdy mam kilka zadań żeby nie tracić czasu.

No i też na posterunek wybrałem się dopiero jak Akim mnie tam wysłał, a zadanie od Sida to wisiało i wisiało praktycznie od początku moda :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli sobie znacząco utrudniłeś :P Bo leki są mega prostym zadaniem tak samo jak te magiczne mikroukłady. Też nikt tego nie pilnuje :)

Ale co kto lubi :)

 

Pytanko przejście Radar DM przy tych drzwiach w DM coś się respi czy można je brać bez problemu i strachu, że za chwilę w miejscu drzwi będzie schowek...

O strzelbie wiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ignachinio Na 100% nie wiem, ale raczej nie. Ta skrzynka w której znajdujesz TOZ-a na szrapnele, do tej skrzynki można dojść nawet jak teleport działa. (zresztą tego obrzyna znalazłem jak teleport był już aktywny, więc to sprawdzona informacja). Ta druga skrzynka po drugiej stronie... nie pamiętam czy da się do niej dojść z aktywnym teleportem, ale na pewno wiem, że nie dostałem od nikogo namiaru na ten schowek, więc nigdy nie sprawdzałem. Dla pewności zrób sobie zapis, uaktywnij teleport i sam zobacz czy da się go dostać mając aktywne przejście. Będziesz miał wtedy pewność. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.