Jump to content

Seriale


Qrchack

Recommended Posts

Serie Lost i Prison Break przypominają mi opowieści, których muszę słuchać we własnym domu o serii "Moda na sukces". Wynika z nich, że stary Forester nie spał chyba tylko ze swoim synem. Jak tak dalej pójdzie, to następna seria Prisona będzie opowiadać o przygodach w mongolskim zakładzie karnym, a w Lost pojawią się mordercze klauny z kosmosu (był taki film - serio).

Link to comment
Share on other sites

Prisona nie oglądam, więc się nie wypowiadam. A co lubię w Lostach? Niesamowity, kompletnie nieprzewidywalny scenariusz, umiejętnie splątujący wątki ze wszystkich wcześniejszych odcinków... Ale nikt ci nie każę lubić Lostów i Prisonów. Poto powstał temat, żebyś powiedział co lubisz :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Na pewno nie dalsza część czwartej serii. Teraz mają przerwę.

EDIT:

Świat Według Kiepskich - ten polski serial powinien znać chyba każdy. Oto bohaterowie główni (według mnie):

Ferdynand Kiepski - myśliciel, wynalazca i profesor.

Waldemar Kiepski ps. "Cycu" - paker i strongman w jednym, również myśliciel, jak jego ojciec.

Marian Janusz Heinrich Gottlieb Paździoch von Bűmberstein - przedsiębiorca, inteligent.

Arnold Boczek - nietrzeźwy umysłowo rzeźnik, galareta społeczna.

Serial radzę oglądać po osiągnięciu pełnoletności. Mimo pozorów, można nauczyć się sporo wulgaryzmów typu "kurde". Świat Według Kiepskich oferuje pełną dawkę humoru. Warto dodać, iż w serialu znajduje się mnóstwo przekręconych "powiedzeń".

A teraz uwaga... W pełni legalny program, który powstał przy pomocy Polsatu - IPLA. Dzięki niemu możemy oglądać m.in. Świat Według Kiepskich z poziomu odtwarzacza IPLA.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Kontynuacja czwartego sezonu Skazanego na śmierć jest wręcz znakomita, przez co skusiłem się obejrzeć siedemnasty już odcinek (4x17 "The Mother Lode"). I szczerze mówiąc wątpię, czy komuś tym zaszkodziłem, skoro odcinek można było obejrzeć w TV na kanale FOX, dzień przed wypuszczeniem go do sieci. Nie mam zamiaru czekać rok czasu (z przerwą niekiedy nawet półroczną) na wyemitowanie go na Polsacie, chyba że wcześniej wprowadzą go do sprzedaży. Seria Skazanego na śmierć zbliża się ku końcowi, bo pozostało już tylko 5 odcinków.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.