Skocz do zawartości

Seriale


Qrchack

Rekomendowane odpowiedzi

Serie Lost i Prison Break przypominają mi opowieści, których muszę słuchać we własnym domu o serii "Moda na sukces". Wynika z nich, że stary Forester nie spał chyba tylko ze swoim synem. Jak tak dalej pójdzie, to następna seria Prisona będzie opowiadać o przygodach w mongolskim zakładzie karnym, a w Lost pojawią się mordercze klauny z kosmosu (był taki film - serio).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prisona nie oglądam, więc się nie wypowiadam. A co lubię w Lostach? Niesamowity, kompletnie nieprzewidywalny scenariusz, umiejętnie splątujący wątki ze wszystkich wcześniejszych odcinków... Ale nikt ci nie każę lubić Lostów i Prisonów. Poto powstał temat, żebyś powiedział co lubisz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Na pewno nie dalsza część czwartej serii. Teraz mają przerwę.

EDIT:

Świat Według Kiepskich - ten polski serial powinien znać chyba każdy. Oto bohaterowie główni (według mnie):

Ferdynand Kiepski - myśliciel, wynalazca i profesor.

Waldemar Kiepski ps. "Cycu" - paker i strongman w jednym, również myśliciel, jak jego ojciec.

Marian Janusz Heinrich Gottlieb Paździoch von Bűmberstein - przedsiębiorca, inteligent.

Arnold Boczek - nietrzeźwy umysłowo rzeźnik, galareta społeczna.

Serial radzę oglądać po osiągnięciu pełnoletności. Mimo pozorów, można nauczyć się sporo wulgaryzmów typu "kurde". Świat Według Kiepskich oferuje pełną dawkę humoru. Warto dodać, iż w serialu znajduje się mnóstwo przekręconych "powiedzeń".

A teraz uwaga... W pełni legalny program, który powstał przy pomocy Polsatu - IPLA. Dzięki niemu możemy oglądać m.in. Świat Według Kiepskich z poziomu odtwarzacza IPLA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Kontynuacja czwartego sezonu Skazanego na śmierć jest wręcz znakomita, przez co skusiłem się obejrzeć siedemnasty już odcinek (4x17 "The Mother Lode"). I szczerze mówiąc wątpię, czy komuś tym zaszkodziłem, skoro odcinek można było obejrzeć w TV na kanale FOX, dzień przed wypuszczeniem go do sieci. Nie mam zamiaru czekać rok czasu (z przerwą niekiedy nawet półroczną) na wyemitowanie go na Polsacie, chyba że wcześniej wprowadzą go do sprzedaży. Seria Skazanego na śmierć zbliża się ku końcowi, bo pozostało już tylko 5 odcinków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.