Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

@kanon1022 napisałem ci już, że jeśli chodzi o śmigłowiec atakujący południowy posterunek "Powinności", to albo należy go zestrzelić albo "wystraszyć" strzelaniem w niego.

Nomen omen "strzelam", że problem tkwi w czymś innym. I aby go zlokalizować lub obejść potrzebuję twojego zapisu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, kanon1022 napisał:

Zmieniłem tylko udźwig i pojemność magazynków

Widocznie to wystarczyło abym nie mógł odpalić twojego zapisu. Oczywiście zawsze mogę się mylić, więc najlepiej by było gdyby dla pewności ktoś inny spróbował wczytać twój zapis.

7 minut temu, kanon1022 napisał:

to co reinstal moda i nic nie grzebać w plikach

Owszem, wykonaj czystą instalkę. Szkoda tylko twojego czasu spędzonego w grze... 

Ewentualnie wrzuć pliki, które zmieniłeś. Sprawdzę czy z nimi będę mógł wczytać twój zapis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybacz ale dawno grałem i wielu kwestii nie pamiętam.

Jest spawner do wersji 10004 oraz możesz polatać po lokacji bez ograniczeń i wszędzie zajrzeć jak:

Tylda ~i wpisujesz komendę: demo_record 1 potem enter i zwiedzasz całą lokację bez ograniczeń, wtedy możesz trafić na interesujące ciebie wszelakie bambetle.

Jak chcesz zakończyć latanie to wciskasz esc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, mam zagwozdkę z uruchomieniem moda: cannot open file fsgame.ltx check your working folder

Próbowałem chyba wszystkich myków, jakie znalazłem na forum:

- otwarcia i zapisania pliku bez modyfikacji go,

- usuwania (/bin) ze ścieżki "rozpocznij w" skrótu,

- tworzenia pliku start.bat (start/xrengine)...

Nic nie dało, dalej ten sam komunikat. Ktoś, coś? Z góry dzięki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tom3kb plik fsgame.ltx nie miał zaznaczonej opcji "tylko do odczytu"; zresztą, po twoim wpisie, spróbowałem obu ustawień.

Świadom praw i obowiązków, od razu wrzuciłem moda do F:\

Dalej zero, czyli nic...

Ściągnę jeszcze raz, jeśli dalej będzie strzelał focha, to trudno - odpuszczam.

Edytka:

Mimo najszczerszych chęci z mojej strony - mod nie chciał współpracować, a może to ja jestem za głupi - w końcu u innych śmiga... odpuszczam.

Edytowane przez bacenty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bacenty jeszcze w jakimś temacie o takim errorze tylko przy czystym Zewie ktoś poradził żeby usunąć plik user.ltx i akurat to pomogło. Przy starcie gra robi swój nowy. To tak jeszcze wrzucam jakby cię jeszcze kiedyś naszło żeby spróbować.

Bo takie rzeczy jak uruchamianie jako administrator to na bank miałeś zaznaczone jak się bawiłeś właściwościami plików.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bacenty Tego typu informację o nie odnalezionym pliku fsgame.ltx otrzymujemy, gdy w skrócie pulpitowym mamy niewłaściwą ścieżkę adresową. Rodzajów błędu może być kilka i trudno mi się rozpisywać. A że jest to mod na CCz, to spróbuj zrobić nowy skrót pulpitowy od silnika w bin i z niego uruchomić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tom3kb wieczorem ściągnę po raz trzeci i sprawdzę, co się urodzi po wywaleniu pliku user.ltx

@kondotier próbowałem wiele razy tworzyć skrót, jak i odpalać bezpośrednio z XR...exe z bin; zmiany ścieżki w skrócie "rozpocznij w" (usunięcia końcówki bin); otwarcia i zapisania pliku fsgame.ltx bez modyfikacji go; tworzenia pliku start.bat (start/xrengine).

Nie próbowałem (^tom3kb ) wywalenia pliku user.ltx. Pożyjemy, zobaczymy.

Nie Nie próbowałem również wywalenia kompa za okno (zawsze zdążę). Zresztą mieszkam na parterze i wyszłoby mało spektakularnie...

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.