Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

@bacenty To spróbuj jeszcze plik fsgame. ltx skopiować do bin.

Weź też, porównaj ścieżki w skrócie pulpitowym moda, ze ścieżkami w skrócie gry CCZ. Powinny być identyczne w znakach na początku i końcu ścieżki ( czudzysłowy ), a niższa pokazywać ten sam katalog końcowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tom3kb nie mogłem usunąć pliku "user.ltx", z braku przedmiotowego pliku. Ten plik zostaje utworzony podczas pierwszego uruchomienia...

@kondotier nie bardzo mam co porównać. Ścieżki w skrótach moda i gry są różne, bo te znajdują się w różnych folderach.

Przykladowo, mój CCz (akurat z modem "Stalker_fm") jest w folderze: E:\stalker\THQ\S.T.A.L.K.E.R. - Shadow of Chernobyl.

Element docelowy: "E:\stalker\THQ\S.T.A.L.K.E.R. - Shadow of Chernobyl\bin\XR_3DA.exe" i Rozpocznij w: "E:\stalker\THQ\S.T.A.L.K.E.R. - Shadow of Chernobyl\bin"

Za to mod Gra Dusz Nowy Początek (repack) znajduje się w folderze: E:\stalker\Gra Dusz Nowy Początek

Element docelowy: "E:\stalker\Gra Dusz Nowy Początek\bin\XR_3DA.exe" i Rozpocznij w: "E:\stalker\Gra Dusz Nowy Początek\bin"

Moda zostawiam w postaci "as is", żeby nie ściągać za każdym razem. Jeśli komuś coś się przypomni - nie krępujcie się pisać - wypróbuję każdą  opcję...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bacenty jeszcze ostatni strzał, rzadki przypadek ale czasem nie pozwala uruchomić gier, polska litera w nazwie folderu, tu masz "Początek", spróbuj zainstalować w folderze bez polskich znaków specjalnych, żadnych ą, ę ,ł itp może nawet bez spacji.

Np coś w stylu e:\stalker\GraDuszNowyPoczatek sobie zrób.

Można by spróbować też po prostu zmienić to "ą" w twojej nazwie i potem we właściwościach uruchamiania te wszystkie ścieżki Element docelowy i Rozpocznij w... odpowiednio zmienić ale nie wiem czy to wystarczy. Czy lepiej całość zainstalować spróbować od nowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bacenty  Błąd jest chyba w tym:  Rozpocznij w: "E:\stalker\Gra Dusz Nowy Początek\bin"

Mod próbuje znaleźć fsgame.ltx w katalogu bin. Usuń ostatni ukośnik i bin ( \bin ) zostawiając cudzysłów aby wyglądało to tak:

Element docelowy:  Rozpocznij w: "E:\stalker\Gra Dusz Nowy Początek"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacznę od doopy strony:

- @Gatzek dzięki, ale nie w tym przypadku,

- @kondotier dzięki, ale działa z bin i bez bin. Zresztą, gra ma szukać w \bin pliku .exe, a nie fsgame.ltx - na mój głupi rozum,

I - last, but not  least:

- @tom3kb dzięki do kwadratu albo i do sześcianu - to jest to! A wiesz, co w tym najzabawniejsze? Gra sama stworzyła ten folder, to znaczy, nic nie musiała tworzyć, bo tak już było po rozpakowaniu archiwum .7z...

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bacenty no to wreszcie się udało :)

Jakbyś nie wrzucił ścieżki to pewnie byśmy kombinowali i kombinowali, a tak to pamiętam tu takie dziwne przypadki to mi się w oczy rzuciło.

Ja do wszystkiego z przyzwyczajenia zawsze robię foldery bez polskich znaków.

Foldery do których wypakowuję też sobie nazywam po swojemu.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kondotier jest dokładnie tak, jak napisał @tom3kb. Po rozpakowaniu repacka z .7z, od razu był w takim folderze.

Edytka:

Przepraszam, gram na dwóch modach symultanicznie i z rozpędu wstawiłem info nie do tego tematu, co trzeba... Już przeniosłem do "F.M."

Edytowane przez bacenty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No na rosyjskich forach też widziałem 2 czy 3 różne wyloty w tej Line:342 np jeden z psy_dog, drugi z karabinem l96a1 ale na żaden nie było pomocy tylko pytanie czy gra się z tym patchem 1.1.

Ale nie jestem pewien czy on dużo może pomóc jak sam autor napisał tylko, że patch dla tych z problemami przy przechodzeniu na lokację.

A takie wyloty z "krzaczkami" to chyba były jak w modzie były jakieś pliki opisane grażdanką ale weź to teraz zlokalizuj i podmień nazwy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bacenty na problem z przejściem między lokacjami pomaga łatka 1.1.1 do pobrania stąd https://drive.google.com/file/d/1J7_X-kKQz80UNw6MbaYL6vXkYVwtwJWv/view

1 godzinę temu, bolo napisał:

po zadaniach na Agropromie mam się spotkać z Woroninem

Jeśli ukończyłeś wszystkie zadania dla "Ostatniego Dnia", rozmawiałeś z Woroninem na dachu INB, rozmawiałeś i zabiłeś łącznika na Wysypisku, to następnie trzeba biec do baru i zestrzelić/odstraszyć helikopter.

@bolo jakie dokładnie zadanie masz aktualnie wykonać? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za zamieszanie, pokiełbasiłem kolejność, wcześniej przyszedłem do Baru uzupełniłem ekwipunek i powrót na Agroprom , nie rozmawiałem z Woroninem. Po powrocie już nie było opcji dialogowej tak jak by było już po ataku, wróciłem z zapisami i jest obrona Baru, zobaczę jak to się rozwinie i ewentualnie poproszę o pomoc, dziękuję za grzeczność.

Gram dalej, okazuje się, że trzeba wykonywać zadania po kolei a nie kombinować.

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.