Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, smox napisał:

Dlaczego nie ma osobnego spolszczenia + wszystkie dodatki potrzebne do grania na rus. podstawce + mod?

 

Wydaje mi się, że przez to, że jest to autorska kompilacja zrobiona przez @Anton Gorodecki oprócz spolszczenia pozmieniał grafikę, podmienił różne tekstury, hud, modele npców itd. I całość spakował jako oddzielny Repack.

Powycinał modele npców z różnych paczek, już widzę jak by to samemu miał sobie robić każdy user wg jakiejś instrukcji. :)

Co do problemu @leszek i @Nuclear Messiah to sprawdziłem pobieranie u siebie, nie mam jakiegoś mega szybkiego neta 50Mb/s, pobierało mi z naszej pobieralni z prędkością  4,5-5,5 Mb/s (pobierałem też kilka innych plików jednocześnie) i cały mod zassało w 20min. Czyli indywidualne problemy z netem.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, tom3kb napisał:

Co do problemu @leszek i @Nuclear Messiah to sprawdziłem pobieranie u siebie, nie mam jakiegoś mega szybkiego neta 50Mb/s, pobierało mi z naszej pobieralni z prędkością  4,5-5,5 Mb/s (pobierałem też kilka innych plików jednocześnie) i cały mod zassało w 20min. Czyli indywidualne problemy z netem.

@tom3kb nie sądzę, by to był indywidualny problem z netem. @leszek notabene mój brat, ma neta zdaje się 8Mb/s i gdyby mu nie zerwało kilka razy pobierania, nie robiłby rabanu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@smox plik jest duży 6Gb to duża szansa, że mu np zerwie, w którymś momencie.

Kurcze to jak mi pobierało 20min to u niego przy złych wiatrach jak ma neta 8 to ze dwie godziny by pobierało?

Nie mówię, że cały czas musi mieć problem, np w któryś dzień coś się działo u jego dostawcy np i już.

W tym archiwum są jednogigowe party moda szkoda, że moda nie pobrał jak go Anton wstawiał bo takie mniejsze pliki by szybciej pociągnął. :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy dobrych wiatrach pobieram z prędkością 1,5Mb/s, czasem wolniej czyli około 1 godziny. Ostatnio brakło mi do końca pobierania 10 min.

Ale jest szansa że będę miał światłowód już niedługo, to prędkość wzrośnie. Poczekam i pobiorę później.

Mniejsze pliki pobieram bez problemu. 

Zagram na razie w coś innego. Mam trochę zaległości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, smox napisał:

Dlaczego nie ma osobnego spolszczenia + wszystkie dodatki potrzebne do grania na rus. podstawce + mod?

Jedno źródło pobierania, to błąd. Na AP-PRO można pobrać wszystko z Google Disk albo Jandeksa. U nas powinno być spolszczenie, by na to nałożyć i grać.

Choćby dlatego, żeby niektórzy użytkownicy nie mieli co zepsuć przy instalacji moda. Pobierasz, rozpakowujesz i grasz. Nie może być łatwiej.

Nie obchodzi mnie to czy komuś się podoba czy też nie, że spolszczenie jest zintegrowane z repackiem i że nie ma możliwości pobrania jedynie spolszczenia.

W dniu 25.01.2021 o 19:19, Nuclear Messiah napisał:

Tutaj prędkość pobierania jest strasznie niska i po chwili wywala błąd sieci

W takich przypadkach trzeba zainstalować sobie dowolny program wspomagający pobieranie plików np. Internet Download Manager, który oferuje wznawianie procesu pobierania danych w dowolnym momencie.

Edytowane przez Anton Gorodecki
literówka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Anton Gorodecki napisał:

Nie obchodzi mnie to czy komuś się podoba czy też nie, że spolszczenie jest zintegrowane z repackiem i że nie możliwości pobrania jedynie spolszczenia.

Bardzo mi przykro @Anton Gorodecki, że tak podchodzisz do sprawy. Nie spodziewałem się tego po Tobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@leszek, @smox, @tom3kb

Serwer obsługuje wznawianie choć faktycznie momentami może być trochę wolny. Choć nie spotkałem się żeby pobierało mi wolniej niż 5 MB/s a zazwyczaj spokojnie idzie koło 10 MB/s.

Polecam tak samo jak @Anton Gorodecki użyć jakiegoś download managera bo przeglądarki bez dodatków radzą sobie z tym słabo. Dzielnie pliku na części dziś praktycznie nie ma już sensu, no może wtedy jak serwer nie obsługuje wznawiania.

Z innych mogę jeszcze polecić:

https://ugetdm.com/downloads/windows/

 

EDIT:

No przepraszam ale z download managerem ograniczeniem już jest prędkość mojego internetu więc nie narzekajcie:

image.png

  • Dodatnia 4
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@leszek  Żadnego zamieszania nie zrobiłeś. Nie jesteś ani pierwszym, ani ostatnim który ma taki czy inny problem. I jeszcze się nie zdarzyło, aby nie dostał pomocy.

Tak więc, nie masz najmniejszego powodu się tłumaczyć. W podobny sposób jak ten mod, jest na forum wstawiony Kontrakt Na Nowe Życie. Spróbuj go pobrać ( mod wart zagrania ) i zobacz, jak Ci pójdzie pobieranie.

A wg. tego co napisał @portals, to jak Ci zerwało pobieranie, bez usuwania tego co już pobrało zacznij pobierać ponownie i dostaniesz wznowienie przy pobraniu tego co się nie dokończyło.

Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki program wspomagający to świetna sprawa i warto się nim zainteresować - nie tylko ze względu na problem z pobraniem Gry Dusz. 

ss_daniel_02-01-21_20-00-31_(l07_military).jpg
Zakończyłem swoją przygodę z Grą Dusz

Grało się bardzo przyjemnie. W końcu wcielamy się w zwykłego stalkera, który po przybyciu do Zony zostaje wciągnięty ( na własne życzenie ) w wir wydarzeń, które niekoniecznie muszą zakończyć się happy endem. Ciekawe zadania i grafika z Autumn Aurora robią swoje. Mógłbym jednak nieco ponarzekać na stronę techniczną, bo gra lekko mi się zawieszała w DM i nie wyświetlało się okno przejścia do P. Agropromu. Mimo wszystko i z tym można się uporać. 

Mały zbieg okoliczności. W modzie jest naukowiec Ditrich, a w książce Ślepa Plama można poznać bardzo sympatycznego jajogłowego - Dietricha van de Meer. 

Spoiler

Bydlę z pana, van de Meer ! ss_daniel_01-31-21_14-10-59_(l04_darkvalley).jpg

Mam również na sumieniu Pietrenko. 

 

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pobrałem tego moda bez problemu. Zacząłem grać i muszę przyznać, że mod jest świetny. @Anton Gorodecki odwalił kawał dobrej roboty nie tylko ze spolszczeniem, ale też ze wszystkimi innymi zmianami. 

Gdyby ktoś w dalszym ciągu miał problemy z pobraniem Repacka, to proszę pisać do mnie na PW. Postaram się wypakować i podesłać spolszczenie, a także wszystko inne potrzebne do prawidłowego działania moda. W razie potrzeby pomogę też z instalacją.

  • Dodatnia 3
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję pomocy. Otóż nie mogę opuścić Agropromu. Wykonałem tam wszystkie zadania możliwe do zrobienia podczas pierwszej wizyty i fabuła prowadzi na Wysypisko. Jednak podczas próby przejścia na Wysypisko następuje bezlogowy wylot na pulpit. 

Na inne lokacje przechodzę (Bar i Kordon), ale z nich też nie mogę przejść na Wysypisko. Menu przejścia wyświetla się prawidłowo. Co może być tego przyczyną?

ss_jarek_02-08-21_07-19-55_(l03_agroprom).jpg

ss_jarek_02-08-21_07-20-33_(l03_agroprom).jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@smox
Podczas mojej gry miałem problem z przejściem do podziemi Agropromu ( nie wyświetlało się menu przejścia ), ale z ciekawości pobiegłem sprawdzić, czy mogę przedostać się na Wysypisko - miałem wylot. 

Stwierdziłem, że lepiej będzie wczytać zapis, gdy byłem na Wysypisku i od nowa wykonać wszystkie zadania na Agro. Tym razem poszło gładko i nie zginąłem ani razu, a więc nie wczytywałem gry. Wszystkie przejścia ( w tym i na Wysypisko ) się wyświetliły. 

Ps. 
Radzę nie oddawać zagubionej broni snajpera w podziemiach agro. 

  • Dodatnia 1
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tą zagubioną bronią snajpera, to jest taki perfidny kruczek moda. Od tego czy ją oddamy czy nie, zależy kto nam zginie w barze. W jednym przypadku ginie Woronin, a w drugim Pietrenko. Nie da się uratować obydwu. No i skutkiem jest otrzymanie w grze zadań albo jednego, albo usług drugiego.

Grając, co bym nie robił, zawsze jeden ginął, a drugi opieprzał i nic nie dawał.

A co dotyczy wylotu, to nie pamiętam, czy takie coś miałem.

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Agrael napisał:

Podczas mojej gry miałem problem z przejściem do podziemi Agropromu ( nie wyświetlało się menu przejścia ), ale z ciekawości pobiegłem sprawdzić, czy mogę przedostać się na Wysypisko - miałem wylot.

W moim przypadku nie miałem żadnych problemów z wyświetlaniem się menu przejść do podziemi Agropromu i z powrotem. Menu przejść pomiędzy lokacjami też się wyświetla, ale przejście na Wysypisko powoduje wylot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, smox napisał:

Potrzebuję pomocy. Otóż nie mogę opuścić Agropromu. Wykonałem tam wszystkie zadania możliwe do zrobienia podczas pierwszej wizyty i fabuła prowadzi na Wysypisko. Jednak podczas próby przejścia na Wysypisko następuje bezlogowy wylot na pulpit. 

Poproszę o zapis gry z Agropromu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jako że nie mam jakoś "serca" do łażenia za schowkami Prime,a et consortes z Zatonu - zawiesiłem na kołeczku dalsza rozgrywkę w OPka .I zagrałem w Grę Dusz.

W sumie nowa bajka na starych lokacjach - ciekawie. Gra jest niewymagająca pod każdym względem , a zarazem ładnie wygląda w tej odsłonie graficznej. Troche denerwuje bug z przejściem do podziemi Agro i -czasami- konieczność zabawy save-load gdy NPCe się "zamrożą" . A clou w......nia to debilna wstawka muzyczna podczas kasacji Smigła w Barze.

Na ten moment scenariusza mam się udać  do X 18 z Herr Sokołowem jako towarzyszem niedoli . Czy ten Sokołow jest do czegoś potrzebny w dalszej rozgrywce ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, kondotier napisał:

@boberm Będzie potrzebny, tak że musisz go z labu wyprowadzić.

 

OK- żywy i niepodziurawiony..... odpoczywa .

BTW: Znalazłem dziadygę o którym wspominano. Byłem uczciwy - ergo dziadyga sie "wypiął" . Zobaczymy co Brom w Barze mi powie ciekawego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.