Jump to content

2 problemy

LordDino
 Share

Recommended Posts

Pierwszym moim problemem jest padający deszcz, jak zaczyna się ulewa to wygląda to tak jakby tekstury spadały sobie pojawiają się takie szare trójkąty i ogólnie ledwo coś widać. drugim problemem są nie znikające ikony skrytek ogołacam jedna ze wszystkiego a dalej pokazuje, że ona jest i już się wkurzam bo mam pól mapy we fioletowych znaczkach :mrgreen:

post-111-1298484450,5_thumb.jpg

Też tak miałem. Dezodor pewnie wykorzystał elementy ze S.W.O. Zainstaluj najnowsze sterowniki do karty graficznej, a potem DirectX. Możesz ewentualnie usunąć folder 'weathers' i 'shaders'. Problem z ikonkami był nawet na gołej wersji stalkera, tak więc lepiej jest grać na 1.0004, ale no cóż...

Mam wrażenie, że oba problemy zniknęły w Barze tzn na tej lokacji i następnych nie pojawiają się te problemy nie wiem z czym to jest związane. Mam za to następny problem bo nie działają mi sejwy w Jantarze 1 autosave działa inne już nie, ani quick ani normalne wie ktoś może dlaczego. Przed wejściem do Jantaru zwiększyłem sobie udźwig programem SAM może to być przyczyna??

Było już gdzieś na forum. Sam Fiedia z tego skorzystał.

config\system.ltx

max_weight = X - ustaw np. na 999

config\creatures\actor.ltx

max_walk_weight = X - ustaw np. na 1000

max_item_mass = X - ustaw np. na 1500

Programem SAM nie zmieniamy zmodowanej gry, jeśli posiada powyższe pliki. Możemy ew. wgrać te pliki do katalogu z programem SAM.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Comunity