Skocz do zawartości

Pda dla Wędrowca


FilmisterPL

Rekomendowane odpowiedzi

@Grzegorz728 A tobie cierpliwości, bo ta gieroiczeska sierota, sam się pcha pod kule. Musisz, szczególnie jak już będziecie szli do bloku energetycznego, robić sporo zapisów, aby wyłapać  miejsca i momenty teleportowania się Monolitu. Musisz od nich być szybszy. St.Re.Lock wlezie po drabince i poleci do teleportu. Ty w tym czasie musisz zdążyć "posprzątać na tym dachu, aby nie miał problemu przy powrocie. I pierwszym od niego zjeść po drabince, aby zablokować mu na estakadzie dalszą drogę do biegania. Jak będziesz miał farta, to pogada z Tobą jeszcze przy niej. Inaczej skok na ziemię.

No i :viva:. Finał moda coraz bliższy i wyraźniejszy :t3m:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, kondotier napisał:

@MOS  Pamiętasz, ile trzeba mieć kasy ze sobą, aby zaliczyć spotkanie ze St.Re.Lockiem ?

Po rozmowie ze Striełokiem na CEA tracimy całą kasę! Ile by jej nie uzbierał wszytko jest nam odbierane. Niema wymogu posiadania 4 milionów.

I Striełok chce tylko PDA Gryka(na pewno nie miałem wszystkich fleszek i PDA, czyli nie ma o co się tak spinać), wtedy widzimy film i zostajemy gołodupcem.

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle pamiętam, że gdy nie mamy przy sobie określonej kwoty, skrypt nie zaskakuje. Informację o potrzebie jej posiadania pozyskałem albo z forum moda, albo z któregoś z filmików. Ale było to już po pierwszym przykrym doświadczeniu. Dlatego piszę, że lepiej dmuchać na zimne, niż powtarzać niepotrzebnie kupę gry. Każdy kto miał odpowiednią kasę, tak CEA jak i całego moda przechodził do końca.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć ludzie, udało się strełoka uratowałem w elektrowni, miałem pogadankę z"pierwszym", i jestem w limańsku goły i wesoły, powiedzcie mi co trzeba zrobić i gdzie się udać, bo za bardzo nie wiem, czy może chaleckiego najpierw odprowadzić, czy z pilotem się spotkać, czy udać się na plac budowy, nie mam pojęcia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Grzegorz728 Hmm.... W Limańsku jest sporo roboty. Trzeba pogadać z naukowcem na budowie, potem od jego duplikata wykonać zadanko na karabin obcych i (jak tego nie robiłeś) zadanko na pda Szramy, trzeba odprowadzić Pilota na plac budowy no i wstąpić do Monolitu.:happy:

A do Limańska idziesz z Magazynów Wojskowych. Na północy magazynów między skałami na mapie masz znacznik na przejście do Szpitala, ale to nie prawda. Teleport ten prowadzi na obrzeża Limańska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wariatczyli do monolitu koniecznie trzeba wstąpić? Na placu budowy byłem tylko rozeznanie zrobić, są tam dwaj naukowcy ale monolitowcy zaczęli nopażać więc uciekłem, gdzieś w PDA była wzmianka żeby monolitowców na placu budowy nie zabijać, tylko mutanty ubić a oni sami odejdą, tak więc nie wiem sam. Do pilota też nie wiem jak śię dostać, a kolejność zadań ma znaczenie? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Grzegorz728 Zapomniałem też dodać, że z piwnicy ukrytym teleportem trzeba też przeskoczyć do estakady po ostatnia fleszkę.

2 minuty temu, Grzegorz728 napisał:

czyli do monolitu koniecznie trzeba wstąpić?

Tak, to konieczne by uzyskać drugi art śmierci i z powodzeniem ukończyć moda.

Na placu budowy fanatyków możesz wybić, ale zrób sobie najpierw twardy zapis, żebyś mógł z niego powtórzyć w razie czego. Z naukowcami porozmawiaj, ale najpierw gadaj z tym przezroczystym na najwyższym piętrze. Potem do tego w niebieskim płaszczyku, on da Ci zadanka które lepiej wykonać.

Jak już plac budowy będzie czysty, przeprowadż tam pilota. Żeby do niego się dostać trzeba poskakać po drzewach. 

A znalazłeś egzo monolitu? Jak nie, to leży sobie na najwyższym piętrze budynku gdzie był Galecki. Dostaniesz ją przez okno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Grzegorz728  W Limansku , na strychu tego budynku na lewo od drogi jest bardzo przydatny schowek. Dobry pancerz i coś jeszcze. Idąc po niego masz mały trening, bo to połowa drogi jaką pójdziesz do Pilota. W temacie powinna być informacja, jak iść, aby bez cziterki zabrać ten schowek i przejść na drzewa, a po nich na piętro gastronoma.

Ale zanim do Pilota pójdziesz, dokładnie wyczyść z wszelkich mutantów drogę aż do budowy. I uzbrój się w cierpliwość, bo on całą tę drogę pokonuje na kucaka, więc to trochę trwa. Przy każdym napotkanym mutancie wraca się. A czy go poprowadzisz przed rozmową z o'ZONami czy po, obojętne. Oby tylko dotarł na budowę i pokazał gdzie jest teleport.

A jak pójdziesz już do Limanska za budową, to wybijasz tylko tych monolitowców, którzy do ciebie strzelają. W pewnym momencie pojawi się trzech "grzecznych". Oni muszą przeżyć. Jeden z nich Giga jest kwestowym, robisz co każe. Pozostali to handlarz i mechanik. Bezcenni. Przypominam, bo już pisałem. Z trupów monolitowców zabezpiecz miotacz ognia, napraw i dokup ile możesz zbiorników. Gdzieś blisko go sobie schowaj, bo będzie potrzebny dopiero jak pójdziesz do podziemi, Bez niego się nie wybieraj.

Przeciw zwiechom. W katalogu z zapisami miej ich jak najmniej. I jak grasz dłużej niż godzinę, wychodź na pulpit. Możesz nawet zrestartować kompa, Na tym etapie mod jest bardzo pamięciożerny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć ludzie, czy ktoś się orientuje czy są jakieś filmiki jak dostać się do pilota, i po ten egzo szkielet monolitu? Bo skacze jak małpa po płocie i nie mogę się dostać ani do pilota, ani po egzo. Czy mógłbym prosić o jakieś linki, ewentualnie o poradę gdzie i na co najpierw wskoczyć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wariatdzięki serdeczne za linka, już białej gorączki zaczynałem dostawać, a byłem u ozonów na budowie i ten w niebieskim kitlu nie chciał dać zadania, oczywiście pogadałem najpierw z przeźroczystym ozonem i nic to nie dało, czasem pomaga kilkukrotne klikanie w dialog, ale nie w tym wypadku. Co radzisz? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radzę wykonać pozostałe zadania od dowódców oddziałów. Wykonałeś zadania od npc w Rudym lesie?  Ostatnie było chyba na przyrząd z kopalni. Jak nie wykonałeś wszystkich zadań od dowódców to i ten Ci nie da nowego.

Ale jest też drugi sposób, warto spróbować. Tzn wstąp w szeregi Monolitu i jako adept fanatyków pogadaj z tym niebieskim, może wtedy stanie się bardziej rozmowny.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wariata tego zadania na przyżąd w kopalni nie kojarzę, ale ok sprawdzę to, sprawdzę też ten myk z monolitem, może coś mu się odwidzi, ale zastanawia mnie to, że gość z filmu zabija przeźroczystego ozona bez rozmowy z nim, i idzie gadać z niebieskim, dziwne to, ale może miał w tym cel jakiś. Dobra sprawdzę wszystkie warianty, na razie dziękuję Ci za link i podpowiedzi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.