Skocz do zawartości

Problem z włączeniem


Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Dr_Sztychowka napisał:

@OldMan O kurde! Dzięki ziom szacun że ci się chciało coś takiego robić :)

W sumie jesteśmy tu po to żeby sobie pomagać i ja tak jak Ty też (parę postów wcześniej) tu zaczynałem i sam potrzebowałem pomocy .
Mam nadzieję, że ta TRADYCJA nie zaginie :)  

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przychodzę z dobrymi wieściami. Możliwe że to koniec tej dyskusji. Wpadłem na pomysł aby zainstalować grę na lapka mojego brata. zgrałem grę na pendrive oraz podłączyłem do kompa. Tak dla sprawdzenia, odpaliłem centralnie z pendrive, nawet nie wypakowywując gry włączyłem aplikację i działa bez zarzutów. Jedyny problem to się sakramencko długo ładuje, ale to można przeżyć. Jedynie co mam zrobić to jeszcze spolszczenie wgrać i tyle. Dziękuję wszystkim serdecznie za pomoc :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kondotier No mój komp nie jest przebojem współczesności. Kupiłem tego kompa jako składak i nie wiem co gościu co składał tego kompa tam narobił. Ogólnie największy znany problem u mnie to jest płyta główna. Ale nie wiem czy to jest problemem z włączaniem

parametry kompa:

cpu- AMD Athlon II X3 450

Płyta główna- ASUSTek Computer inc. Model- M5A78L/USB3

RAM- DDR3 16GB

Karta graficzna- ATI Radeon HD 5770

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Dr_Sztychowka  Z tego co widać i z opisu problemu jaki miałeś, to chyba tylko skrót pulpitowy jest winien.

Nie wiem czy zwróciłeś uwagę, ale na początku i końcu ścieżek tak w Elemencie docelowym, jak i w Rozpocznij w: masz cudzysłowy. Jeśli usuwałeś \bin mogłeś przypadkowo usunąć znak cudzysłowu. Sprawdź, czy w każdej linii są oba, na początku i na końcu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kondotier W skrócie są w obu miejscach cudzysłowy i nie usuwałem folderu bin. A tak jak kiedyś mówiłem że grałem na laptopie brata i z tego samego skrótu/aplikacji uruchamiałem. Mój brat mówi że gra może być ustawiona na system bitowy 32 i tylko na laptopach by chodziło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Aktualizacja tematu:

Dziś urządziłem sobie przypadkowe czyszczenie pulpitu, poprzesuwałem skróty itd. i tak czasami próbuje uruchomić "złotą kulę" i dzisiaj ruszyła bez problemu.

Jak narazie jeszcze mam wszystko po rosyjsku ale to kiedy indziej się zajmę spolszczeniem.

Prawdopodobnie problemem było XNA framework redistributable 3.1, 3.0 i 4.1 lub ewentualnie vcredist.

XNA framework można pobrać ze strony microsofta a jeśli chodzi o vcredist to tu jest taka fajna paczka prawdopodobnie wszystkich: https://www.techpowerup.com/download/visual-c-redistributable-runtime-package-all-in-one/

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Dr_Sztychowka  Nie wyważaj otwartych drzwi. Na forum jest temat, w którym masz podane które VC++ trzeba mieć obowiązkowo na kompie, aby bez problemu móc grać we wszystkie dotychczasowe mody. I również informacje o innych potrzebnych programach.

Wiem, że niektórzy lubią mieć cały ekran założony ikonami do wszystkiego co mają na kompie. Ale to tylko jest zaśmiecanie.

Logicznym jest zrobienie katalogów tematycznych i do nich poprzenosić skróty do poszczególnych programów czy innych elementów.

Jeśli ZK Ci się uruchamia "bez problemy", to jaki problem przeznaczyć dla niej kilka minut na nałożenie spolszczenia? Boisz się, że po jego nałożeniu coś będzie nie tak, to zrób sobie kopię moda, od niej nowy skrót pulpitowy ( zrób małe zmiany w nazwie katalogu kopii i skrótu ) i na tej kopii umieść spolszczenie. Chyba masz tyle wolnego miejsca na dysku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kondotier O właśnie, dzięki, przypomniałeś mi o tym, żebym sobie zrobił folder z skrótami

No właśnie trochę boje się że gra zepsuje się jak nałoże spolszczenie, w tej chwili obchodzę się z grą jak z jajkiem. Jak narazie początek obejrzałem u pana Mniecia i nawet dobrze się zapowiada, w tej chwili dużo roboty mam to może jutro coś zacznę dopracowywać. Dzięki za pomoc :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.