Skocz do zawartości

Nowy Czas. Naukowe Podejście [OGSR]


Rekomendowane odpowiedzi

321ad86551b5acc0a27a1c1e87470865.jpg

Tytuł moda: Новое Время. Научный Поход
Twórca: Graff46
Platforma: Cień Czarnobyla 1.0006 (OGSR)
Data premiery: 11.04.2020r.
Autor spolszczenia:

 

OPIS:

Spoiler

Warto przejść mod "Stalker - Nowy Czas" i zrozumieć jego fabułę.

To minimod/dodatek do moda "Stalker - Nowy Czas". Wydarzenia danego moda rozgrywają się na 11 lokacjach. Przyjdzie wam zagrać za Wujka Lioszę - jednego z kluczowych postaci "Nowych Czasów". Fabuła w tym modzie absolutnie liniowa i krok po kroku, opowiada historię "Nowego Czasu" z osoby Wujka Lioszy w skompresowanej formie. Poznacie nowe postacie i starych znajomych z moda "Nowy Czas". Moda ma zmianę pór roku. W tym modzie nie przyjdzie wam: dużo strzelać, zajmować się badaniem świata, szukaniem schowków.

 

Prawa autorskie, pomoc w pracach i testowanie:

Spoiler

Prawa autorskie: Materiały graficzne wykorzystywane w interfejsie gry należą do ich autorów. Autor moda nie oświadcza praw na każde pożyczone materiały moda.

Pomoc w pracach i testowanie: Sakiri_Tao, Бот_Николай, Виктор Горкославский

 

Zalecenia:

Spoiler
  • Jeśli pojawiliście się w samochodzie, to żeby nie zabić się przy wyjściu z niego - prowadźcie auto w dowolnym kierunku 3-5 metrów i wyjdźcie z niego.
  • Jeśli NPC zawisł/zgłupiał, samochód przewrócił się/utknął - wycelujcie na obiekt, wyjdźcie w menu i naciśnijcie R, wejdźcie do gry.
  • Jeśli po zadaniu trzeba przemieścić się na inną lokację i natknęliście się na samochód - to czym prędzej, siadając w niego Was przeniesie na potrzebną lokację. (ON) - GG oryginalnego moda "Nowe Czasy".
  • Warto przejść mod "Stalker - Nowe Czasy" i zrozumieć jego fabułę.
  • Na lokacji "Baza" jest nienaprawialny wylot, radzi się na tej lokacji częściej robić zapisy i nie przerywać przejścia na lokacji (fabuła jest na niej krótka).

Pełne przejście "Nowych Czasów": (KLIK)

 

YandexPortfel

 

SCREENY:

Spoiler

dafca3b6adb7649.jpg277efcffe4ebe90.jpga703ad5a547bab6.jpgee0be17ecd606b1.jpge58772f224b0683.jpgbcf0a9bc4f3ea75.jpg1f05b8c17708af7.jpg7873fdfeb20ed19.jpga24136048b97152.jpgff8680179414b78.jpg96e1c0e8c3a04fc.jpga3e61efd15a99af.jpg35bff904c6ccb65.jpg974bf3614ec1107.jpgfee8413c64ecaf8.jpg0f4eb0f7ce62ebc.jpg

Screeny z alfa-testów: KLIK

 

WIDEO:

Spoiler

 

 

INSTALACJA:

Spoiler

1) Zainstalować grę Stalker Cień Czarnobyla v1.0006.
2) Pobrać mod.
3) Rozpakować pobrane archiwum i skopiować wszystkie pliki w folder z grą.
4) Nałożyć patche.
5) Uruchamiać grę z folderu bin_x64!

 

LINK DO POBRANIA:

Spoiler

MOD:

PLIK FSGAME.LTX (jeśli wylatuje):

PATCH:

PATCH (nieobowiązkowy, dodaje wannę burgerów):

 

ŹRÓDŁO:

ap-pro.ru

stalkermod.ru

  • Dodatnia 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety, ale z tą v.1.0 coś nie tak.

Pobrałem i wypakowałem moda. Skopiowałem do katalogu CCZ v.1.0006. No i wyszedł mały problem, bo teraz są dwa katalogi bin. bin i bin_x64.

Próba uruchomienia z bin, wylot. Próba z bin_x64 sygnalizacja braku plików  .dll o dziwnych nazwach. Nie ma ich ani w podstawce ( mam rosyjską ), ani w modzie.

Wkleiłem pliki z bin_x64 do bin. Są dwa silniki. Na obu wyloty.

Wstawiony fsgame.ltx na wylot silnika nic nie pomógł.

Znów choroby wieku dziecięcego, jak przy Nowych czasach. Trzeba czekać.

Aby nie było zarzutów. Moda pobrałem dwukrotnie. Na obu pobraniach to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tom3kb  I tak też zrobiłem. Mod nie znalazł 3 plików .dll i też ja "ręcznie" nie znalazłem. Widocznie jakiś błąd przy robieniu paczki. A że tam grają w poprzednią wersję, to może jeszcze nikt tego nie wyłapał. Wolałbym jeden po drugim od razu, ale już się przyzwyczaiłem do niestrawnych "świeżaków".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kamil190 Czy próbowałeś postawić tego moda?

Przy próbie uruchomienia moda, wyskakuje mi komunikat o braku poniższych plików:

MSVCP140.dll   ; VCRUNTIME140.dll  i  VCRUNTIME140_1.dll

Ja tak na wszelki wypadek ponownie zainstalowałem wszystkie "leciwe" VC++ . Bez skutku.

JEST PATCH DO MODA.

https://yadi.sk/d/PjVzeSJpyjEhrg

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tom3kb Skorzystałem z Twojej rady, pobrałem te pliki, ale też tam przeczytałem, że mogą być nośnikami malware i aby je instalować nie w windowsie, ale w programie który się ich domaga. I tak też zrobiłem. Mod przy uruchamianiu przestał o nie wrzeszczeć, ale nie uruchomił się.

Dla jednego wątpliwego moda, nie będę tych niepewnych .dll ów ładował do systemu. Dziwi mnie to, że autorzy moda, sami ich nie dodali, lub nie dali informacji o konieczności uzupełniania bibliotek.

I pytanie ogólne do wszystkich. Czy ktoś już je ma zainstalowane?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Master730  Ten mod, to pierwszy przypadek wymagający tych bibliotek. Powiedz mi więc, do czego Tobie one służą, jakich aplikacji czy gier dotyczą.

Bo nie widzę potrzeby ich instalacji, tylko dla samego posiadania. Mam je pobrane i żaden problem zainstalować w każdej chwili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, kondotier napisał:

@tom3kb że mogą być nośnikami malware i aby je instalować nie w windowsie, ale w programie który się ich domaga. I tak też zrobiłem.

To jak coś to takie rzeczy pobierać z oficjalnych stron microsoftu albo znanych i legitnych stron gdzie też są umieszczane. Nie pobierać z jakichś dziwnych stronek :)

@kondotier zerknąłem do siebie akurat nigdy tych z 2015 nie instalowałem bo nic mi o nie nie krzyczało, a kompa mam z systemem postawionym w 2011r :D i żadnych formatów jeszcze nie robiłem od tego czasu.

vcc.jpg

@kondotier jak boisz się wirusów to ze stron Microsoftu:

https://www.microsoft.com/pl-pl/download/details.aspx?id=48145

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Diegtiariow zmienił(a) tytuł na Nowy Czas. Naukowe Podejście [OGSR]

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.