Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

@DaarMoo  Też za bardzo nie wiem, do czego to cudo miało służyć, ale na pewno nie na strącenie śmigłowca. Przecież on przyleciał po ciebie, aby ewakuować. Chyba, że nie chcesz odlecieć i zepsuć zakończenie. Na tym ostatnim dachu masz tak Monolit, jak i wojaków którzy oczyszczają teren ewakuacji, więc uważaj. Można z tego BFG strzelić parę razy do snajperów Monolitu na dachach. I to wszystko.

  • Dodatnia 1
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kanon1023  Są na budowie, w skrzynce obok trupa leżącego w pomieszczeniu za kratą ( magazyn bandytów ).

Patrz 10:00

https://www.youtube.com/watch?v=URbkAIAqxEI

Radzę brać szybko i uciekać, albo wcześniej pozbyć się zombiaków z tego poziomu.

Trochę wcześniej na filmiku masz trupa przyjaciela.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Skończyłem w sobotę, ale dopiero dziś mam chwilkę czasu, żeby podzielić się refleksjami:

Bardzo ładny mod, co chwilę cięło mi hdd na doczytywanie - zwłaszcza w Barze, 

Broni sporo - ostatni czy też ostateczny argument to fajowe rozwiązanie - co prawda krucho z pestkami do niego, ale zawsze 2 magazynki miałem

Zdziwiło mnie to, że nie mogłem leczyć rannych ludzi - leży stalker na glebie, jęczy, woła pomocy, ja podchodzę do niego a on - co słychać ? I to koniec opcji.

Ceny broni i zbroi to wogóle kosmos, ale chyba w żadnym innym modzie nie można tyle zarobić na częściach zwierząt.

Co do ilości mutantów - jeszcze nigdy, w żadnym innym modzie nie strzelało mi się tak dobrze do zombiaków... :D

Upgrady broni dziwne, SPAS podstawowe obrażenia 179 chyba, po upgradzie 129 - nie ogarnąłem tego - ale upgrady zbroi już ok, korzystałem tylko z udźwigu i możliwości biegu w exo.

Nigdzie nie znalazłem BUŁATa - a szkoda, bo akurat w niej lubię hasać,

Mod pokręcony, z ciekawymi zadaniami - grało się naprawdę przyjemnie. 

 

Nic tylko grać - grać!!

 

aha - biomasa to jakiś koks - wsadziłem w niego całą amunicję z BFG, sporo z miniguna, grozy, 10 granatów i musiałem dobić nożem... bo mi jedną lampę przykrył i nie byłem w stanie jej zniszczyć inaczej :D

  • Super 1
  • Dodatnia 2
  • Dzięki! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, koboldzisko napisał:

Mod pokręcony, z ciekawymi zadaniami - grało się naprawdę przyjemnie. 

Miło mi to słyszeć. Jak do tej pory nie miałem w swoim tłumaczeniowym dorobku tego typu moda i między innymi dlatego go spolszczyłem.

W dniu 15.08.2021 o 21:06, MOS napisał:

Gdzie mogę znaleźć muzę która "napier.." w momentach gdy wykonamy coś z dziennika i spawnią się hordy mutantów? Chodzi mi o folder, bo szukam tego i ogólnie bez skutku. 

Wybacz, ale dopiero przeczytałem twój post. Trochę musztarda po obiedzie, ale jeśli ktoś chce wymienić sobie ciężką muzykę zaproponowaną przez twórcę moda to należy podmienić pliki zp2_music_01 - zp2_music_13 znajdujące się w folderze ...gamedata\sounds\characters_voice\scenario\Zona_porajenia . Mnie te kawałki nie przeszkadzały (jako nastolatek eksperymentowałem z ostrzejszymi kawałkami), ale rozumiem, że mogą kłuć w uszy.

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam, mam problem z uruchomieniem gry. W zał. komunikaty może ktoś wie co robę nie tak ( mam win 10), przy czym grę instalowałem na dysku C ( pulpit) jak i na E, a komunikat jakby informował o lokalizacji problemu na D. Z góry dziękuje za wszelkie sugestie i rady.

error.JPG

error2.JPG

Chyba sobie poradziłem należy zmienić nazwę folderu z gra, wtedy mi odpaliła

 

  • Dodatnia 1
  • Za szczególną pomoc 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

@tom3kbWitam mam taki fatal  error , można to jakoś naprawić i w jaki sposób. Nie mogę uruchomić gra zaczyna się ładować i wylot do pulpitu z takim logiem.

Spoiler

FATAL ERROR
 
[error]Expression    : ovi->channels==1
[error]Function      : CSoundRender_Source::LoadWave
[error]File          : E:\stalker\sources\trunk\xrSound\SoundRender_Source_loader.cpp
[error]Line          : 71
[error]Description   : Invalid source num channels:
[error]Arguments     : d:\program  files\strefa klęski nowa era 2.0 ogsr edycja polska\gamedata\sounds\ambient\rain.ogg

 

Edytowane przez kanon1022
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

FATAL ERROR
 
[error]Expression    : ovi->channels==1
[error]Function      : CSoundRender_Source::LoadWave
[error]File          : E:\stalker\sources\trunk\xrSound\SoundRender_Source_loader.cpp
[error]Line          : 71
[error]Description   : Invalid source num channels:
[error]Arguments     : d:\strefa klęski nowa era 2.0 ogsr edycja polska\strefa klęski nowa era 2.0 ogsr edycja polska\strefa klęski nowa era 2.0 ogsr edycja polska\gamedata\sounds\ambient\rain.ogg
 

stack trace:

Otóż to przy pierwszej próbie odpalania gry ;-;

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam przy uruchomieniu pierwszy raz gry z łatką na innej partycji niż systemowa rozpakowanej 7-zip i jako admin wyskakują takie błędy

Spoiler

FATAL ERROR

[error]Expression    : error handler is invoked!
[error]Function      : invalid_parameter_handler
[error]File          : D:\a\OGSR-Engine\OGSR-Engine\ogsr_engine\xrCore\xrDebugNew.cpp
[error]Line          : 464
[error]Description   :

 

Spoiler

FATAL ERROR

[error]Expression    : ExitFromWinMain
[error]Function      : xrDebug::_initialize::<lambda_624a33c9e0d8fd504b41174d2da7eba3>::operator ()
[error]File          : D:\a\OGSR-Engine\OGSR-Engine\ogsr_engine\xrCore\xrDebugNew.cpp
[error]Line          : 541
[error]Description   : Unexpected application exit!

Z góry DZIĘKUJĘ za wszelką pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, suchyyy1 napisał:

@tom3kb-Dziękuję zapomniałem że tutaj ludzie sobie pomagają.

I teraz nie wiem czy mnie chwalisz czy masz jakieś ale :D

Na pulpit wrzuciłeś czy na ten inny dysk i skróciłeś nazwę? Pytam z ciekawości bo nie testowałem na innych partycjach czy odpali po zmianie nazwy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.