Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Dość sporo już napisano na temat tego moda., więc nie ma co za bardzo się rozpisywać. Mod fabularnie ciekawy w rozgrywce, sprzętu i broni pod dostatkiem (dość szybko znalazłem pierwsze egzo). Niestety w pewnym momencie wkurzyła mnie ilość pojawiających się zombiaków i mutantów (takie sztuczne wydłużanie rozgrywki i stosy trupów).

Jak to napisał @tom3kb :)

Cytat

To Stalker czy Serious Sam?

ss_duch_10-22-21_14-30-34_(l04u_labx18).thumb.jpg.5bfe20067cfa768788770a491d1885c9.jpg

Ale fajnym akcentem są pojawiające się kultowe postacie :).

ss_duch_10-20-21_12-41-11_(l05_bar).thumb.jpg.3a99659bf1f4aae99a464b7df1e49a2e.jpgss_duch_10-19-21_13-25-10_(l06_rostok).thumb.jpg.c39396b301b605d0806aa231abaf02a8.jpg

Po screenach widać już włączony tryb nieśmiertelności (porostu miałem dość gęsto ścielących się trupów :)), chciałem dokończyć fabułę prowadząc dalej rozgrywkę jak by tego trybu nie było tam gdzie to było możliwe. 

Ogólnie mod ciekawy i warty zagrania, dla mnie wkurzające pojawiające się hordy mutantów i zombiaków . 

Podziękowania dla @Anton Gorodecki za polonizację :).

  • Dodatnia 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Agrael przestał(a) promować temat
  • 5 tygodni później...

Wróciłem do moda. Wbrew zasadom przedostałem się na Jantar zanim zrobiłem Dolinę Mroku i znalzłem barmanowe papiery. Mam nadzieję, że nie popsuje to czegoś jak to mi się zdarzyło w bodajże Złotej Kuli albo innym... na Dziczy dotarłem do rozbitego helikoptera, kamera zaczynała latać jak w przerywniku (podczas napadu najemników na naukowców w Cieniu Czarnobyla) ale poza jednym supermutantem (z RPG-7) nikogo tam nie było. Do tego powrót z Dziczy do Baru był zablokowany wylotem, pomogło obniżenie wszystkiego do minimum. Szkoda że nie ma dróg okrężnych np. z Jantaru na Agroprom.

Podobnie jak makleR miałem wylot z antyradami... a raczej jednym antyradem, który oddzielił się od reszty sztosu. Może błąd spowodowany przez te szybkie sloty (F1 do F4) przez który potem mój plecak w oknie handlu miał problemy z ogarnięciem zawartości?

edycja - kolejna przygoda i wizyta w laboratorium. Jak dotąd nie używałem wbudowanego ułatwienia a bywały momenty, że chciało się takowy odpalić (jak np. starcia z burerami, szczególnie w nocy, albo chmary snorków)... byłem w labie i taka śmieszna sprawa  - można przeszukać truchła wrogów podczas ponownej wizyty by zyskać kolejne schowki. Ciekawe czy jest jakiś limit? To dobry sposób na zdobycie rzadkich artefaktów i broni, która jest bardzo droga w tym modzie. Chwała kamizelce turysty dzięki której da się to wszystko nosić.

Paczka arsenału bardzo dobra, szczególnie rewolwer (z amunicją specjalną rewelacja na zombiaki) i minigun, który jest skuteczny oraz przydanty w przeciwieństwie do modelów innych modów. Nie wiem jak miotacz płomieni. Po odbiciu bazy Wolności Kuchmistrz i Wkręt zaklinowali się pod schodami a Kutwa nie chciał mi dać artefaktu za oczyszczenie wioski. Dziwni ludzie...

  

W dniu 7.12.2021 o 09:45, Paulinnio napisał:

Idzie jakoś podbić udźwig ? 

w gamedata\config\external.ltx zmień "max_weight" i "max_ruck"

w gamedata\config\creatures\actor.ltx zmień "max_item_mass" i "max_walk_weight"

 

Edytowane przez ZapomnialemLoginu
kolejna sesja, kolejne pytania
  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cez137 Jest z modem trochę roboty. Ja pobranie moda spakowanego wsadziłem do folderu na nie systemowym przeznaczonym tylko na pobrania modów, dałem opcję "wypakuj tutaj" lub "wypakuj do". Już nie pamiętam. Następnie nazwę katalogu już tylko z modem przemianowałem na Strefa. I dopiero ten katalog Strefa przeniosłem na miejsce gdzie miał się znaleźć mod. Mam sporo miejsca, to go przekopiowałem, aby w razie czego mieć skądś brać pliki. Ale gdy miejsca mało, można wyciąć i przekleić. Skrót pulpitowy i dalej było bez problemów.

 

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kondotier ehh teraz doczytałem trochę i doszedłem do wniosku że ten mod nie jest dla mnie, za dużo bezsensownej rozwałki, nie lubię takiego strzelania się z hordami mutków bez sensu, do tego piszesz że jest roboty, a znając mnie to zaraz coś pogmatwam, nie ma to jak repacki, spróbuję czegoś innego ale dzięki za odzew

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cez137 Nie ma co pogmatwać. Wypakuj moda, przemianuj i przenieś tam gdzie chcesz go mieć. A gra była ciekawa. Te hordy mutków, nie były tak straszne jak to może wyglądać. O ile pamiętam, a opis instalacji mnie utwierdza, jest to mod scalony z podstawką, czyli jak piszesz repack.

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.