Skocz do zawartości

Lost Alpha Developer's Cut Extended (1.4008)


Viktus

Rekomendowane odpowiedzi

12 godzin temu, Trux napisał:

Powiedz mi jak daleko zaszedłeś? Bo mam wrażenie że gra ma jakiegoś buga w scenariuszu. Po odwiedzeniu labu w mrocznej dolinie i uwolnieniu członka powinności, po drodze patroszę sejf Borowa i potem powiniwnem eoretycznie poczłapać do kopalni na spotkanie z grzechami ale nie muszę.  Tak więc docieram do baru i zdaję raport Woroninowi. On mi pięknie dziękuje i tu fabuła się urywa. Żadnych dalszych zadań, Woronin milczy jak zaklęty. No i freeplay w sumie zostaje. Miałeś coś takiego?

 

Zebrałeś wszystkie dokumenty ? Te z pendrivem też ? Przy każdym kompie musiałeś coś tam pobrać, hasło do tych komputerów znajdziesz w necie. 

 

Po rozmowie z wtyką bandytą przebrany za monolitowca, masz wybór - dajesz mu 10 tys i wtedy idziesz do pokoju w którym są dokumenty.

Później uciekasz do doliny w której jest grzech, oni ci zlecają misje na wejście do lab x18 i zebrania tych dokumentów +przegrania danych na pendrive. Spójrz jakie masz misje do zrobienia, albo daj ss, bo te misje z lab x18 były trochę pokręcone i wszystkiego nie pamiętam

Edytowane przez Monolithalian
  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Adamstg93 log wskazuje na brak pliku all.spawn. Aby na pewno prawidłowo zainstalowałeś moda (łatki)? "

Tyle to i sam się domyśliłem. A kopiowałem pliki jak było w instrukcji.  Może mógłby mi ktoś podrzucić na maila ten plik? trux@vp.pl

Przekleiłem allspawn z innej wersji 1,4007 ale nie podziałało.

Z góry dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.08.2020 o 16:18, Monolithalian napisał:

Po rozmowie z wtyką bandytą przebrany za monolitowca, masz wybór - dajesz mu 10 tys i wtedy idziesz do pokoju w którym są dokumenty.

Później uciekasz do doliny w której jest grzech, oni ci zlecają misje na wejście do lab x18 i zebrania tych dokumentów +przegrania danych na pendrive. Spójrz jakie masz misje do zrobienia, albo daj ss, bo te misje z lab x18 były trochę pokręcone i wszystkiego nie pamiętam

I tu jest nibypies pogrzebany jak sądzę. W momencie gdy wykradłem dokumenty z gabinetu dowódcy monolitu i zaczyna się szturm wojska. Mam info na datapadzie żeby zwiewać do kopalni. Ale przejście jest niemożliwe z powodu jakichś uszkodzeń po emisji. Bug w grze czy jak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Trux napisał:

I tu jest nibypies pogrzebany jak sądzę. W momencie gdy wykradłem dokumenty z gabinetu dowódcy monolitu i zaczyna się szturm wojska. Mam info na datapadzie żeby zwiewać do kopalni. Ale przejście jest niemożliwe z powodu jakichś uszkodzeń po emisji. Bug w grze czy jak?

Jakie przejście ? Z doliny mroku do mapy na której jest frakcja grzech ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Trux masz wiać do Darkscape jak weźmiesz Ładę to zaatakuje helikopter, możesz też wiać na piechotę ja nie pamiętam czy tak miałem ale wtedy niby brama do Darkscape jest zamknięta i trzeba przeskoczyć przez płot w jej pobliżu.

Albo masz walkthroug Lost Alphy to sobie doczytasz, w linku ucieczka:

https://lost-alpha.fandom.com/wiki/Reach_Darkscape

Chyba, że coś pozmieniali w misjach ale za bardzo nie chce mi się wierzyć, co prawda opisów itp jest w tej wersji trochę nowych z tego co czytałem to kto wie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Monolithalian napisał:

Jakie przejście ? Z doliny mroku do mapy na której jest frakcja grzech ? 

Dokładnie to.

7 godzin temu, tom3kb napisał:

@Trux masz wiać do Darkscape jak weźmiesz Ładę to zaatakuje helikopter, możesz też wiać na piechotę ja nie pamiętam czy tak miałem ale wtedy niby brama do Darkscape jest zamknięta i trzeba przeskoczyć przez płot w jej pobliżu.

Albo masz walkthroug Lost Alphy to sobie doczytasz, w linku ucieczka:

https://lost-alpha.fandom.com/wiki/Reach_Darkscape

Chyba, że coś pozmieniali w misjach ale za bardzo nie chce mi się wierzyć, co prawda opisów itp jest w tej wersji trochę nowych z tego co czytałem to kto wie :)

Idę planowo według scenariusza. Tylko uściślając badam teraz wersję https://stalkerportaal.ru/load/teni_chernobylja_novyj/teni_chernobylja_repack/lost_alpha_dc_extended_repack_ot_spaa_team/131-1-0-3251 jakaś wersja extended. Ale to chyba nie wersja 1.4008.

W pierwotnej wersji było że w momencie napadu wojska na monolit kradnę auto i jadę z ciemnej doliny do dakrkscape na spotkanie z grzechami.

W tej wersji mam komunikat sugerujący ucieczkę ale nie ma w PDA oznaczenia celu i nie dość że auto ktoś najwyraźniej wcześniej zajumał to i przejście zamknięte z powodu zniszczeń po emisji. Helikoptera też brak. Tak ze pozostaje mi zwiedzanie X18 jako alternatywa.

Jakiś błąd scenariuszu w gry?

Godzinę temu, kondotier napisał:

@Monolithalian  Dotarcie do Łady, uruchomienie jej ( kanistry z paliwem są obok ) i dojechanie do bramy-teleportu jest obowiązkowe.

Jadąc nią, nie rozpędzaj się za bardzo, bo jest wywrotna, nawet na lekkim zakręcie.

Sęk w tym że nie ma nic na parkingu przed budynkiem. Nawet zaporożca. W momencie zdobycia kwitów zaczyna się owszem atak wojska, pojawia się sugestia ucieczki ale brak auta na parkingu i nie ma helikoptera. Natomiast przejście do darkscape (brama)  jest zablokowane ze względu na zniszczenia po emisji. Ot takie cuda się w tej wersji dzieją.

https://stalkerportaal.ru/load/teni_chernobylja_novyj/teni_chernobylja_repack/lost_alpha_dc_extended_repack_ot_spaa_team/131-1-0-3251 jakaś wersja extended.

Ale to chyba nie jest jednak ta wersja 1.4008

A tak nawiasem próbuję odpalić ta 1.4008 i melduje mi że brak mu pliku allspawn.  Skąd go wytrzasnąć?

pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Trux napisał:

Dokładnie to.

Idę planowo według scenariusza. Tylko uściślając badam teraz wersję https://stalkerportaal.ru/load/teni_chernobylja_novyj/teni_chernobylja_repack/lost_alpha_dc_extended_repack_ot_spaa_team/131-1-0-3251 jakaś wersja extended. Ale to chyba nie wersja 1.4008.

W pierwotnej wersji było że w momencie napadu wojska na monolit kradnę auto i jadę z ciemnej doliny do dakrkscape na spotkanie z grzechami.

W tej wersji mam komunikat sugerujący ucieczkę ale nie ma w PDA oznaczenia celu i nie dość że auto ktoś najwyraźniej wcześniej zajumał to i przejście zamknięte z powodu zniszczeń po emisji. Helikoptera też brak. Tak ze pozostaje mi zwiedzanie X18 jako alternatywa.

Jakiś błąd scenariuszu w gry?

Sęk w tym że nie ma nic na parkingu przed budynkiem. Nawet zaporożca. W momencie zdobycia kwitów zaczyna się owszem atak wojska, pojawia się sugestia ucieczki ale brak auta na parkingu i nie ma helikoptera. Natomiast przejście do darkscape (brama)  jest zablokowane ze względu na zniszczenia po emisji. Ot takie cuda się w tej wersji dzieją.

https://stalkerportaal.ru/load/teni_chernobylja_novyj/teni_chernobylja_repack/lost_alpha_dc_extended_repack_ot_spaa_team/131-1-0-3251 jakaś wersja extended.

Ale to chyba nie jest jednak ta wersja 1.4008

A tak nawiasem próbuję odpalić ta 1.4008 i melduje mi że brak mu pliku allspawn.  Skąd go wytrzasnąć?

pozdrowienia

Pokaż screen shoty z misji które masz oraz mapki pda z doliny mroku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Trux To prawdopodobnie jeden z problemów spolszczenia

W zadaniu dostajesz zarówno starą jak i nową wiadomość od Barmana(chyba, od kogo dostajemy to pewności nie mam). Sam miałem z tym zadaniem więcej problemów niż da się opisać.

Sprawdź PDA - w tym zadaniu musisz od razu "ukryć się" w X18 i znaleźć dokumenty. Wycieczka do mrocznego wąwozu jest nieobowiązkowa(przynajmniej sam nie zauważyłem żadnych problemów które mogłyby z tego wyniknąć)  - od razu możesz zanieść dokumenty do baru(sam raczej odradzam zabawę w mrocznym wąwozie - ze względu na spawn który rzuca na Ciebie chmary mutantów, których za dużo by wszystkie zastrzelić jak i za dużo by przed nimi uciec, przejście przez tą lokacje jest bardziej frustrujące niż całe OP-2.) 

 

Daj znać czy pomogłem :v

 

Edytowane przez PainChiller
Za szybko piszę i literówki robię no :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Monolithalian A czy przypadkiem jeszcze na Kordonie przy uwalnianiu jeńca u Grzechowców, nie zabiłeś ich? Bo jeśli się ich zabije, zostaję złamany skrypt moda i dalsze wykonanie zadań z Mrocznego Parowu jest niewykonalne. Inne zadania też się sypią. Nie ma innego wyjścia, jak powtórzyć tamtą akcję i Grzechowców nie zabijać w ogóle. Pust' żywjut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, kondotier napisał:

@Monolithalian A czy przypadkiem jeszcze na Kordonie przy uwalnianiu jeńca u Grzechowców, nie zabiłeś ich? Bo jeśli się ich zabije, zostaję złamany skrypt moda i dalsze wykonanie zadań z Mrocznego Parowu jest niewykonalne. Inne zadania też się sypią. Nie ma innego wyjścia, jak powtórzyć tamtą akcję i Grzechowców nie zabijać w ogóle. Pust' żywjut.

To kolega wyżej ma problem z grą (Pan Trux) nie ja :D

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.08.2020 o 16:16, PainChiller napisał:

@Trux To prawdopodobnie jeden z problemów spolszczenia

W zadaniu dostajesz zarówno starą jak i nową wiadomość od Barmana(chyba, od kogo dostajemy to pewności nie mam). Sam miałem z tym zadaniem więcej problemów niż da się opisać.

Sprawdź PDA - w tym zadaniu musisz od razu "ukryć się" w X18 i znaleźć dokumenty. Wycieczka do mrocznego wąwozu jest nieobowiązkowa(przynajmniej sam nie zauważyłem żadnych problemów które mogłyby z tego wyniknąć)  - od razu możesz zanieść dokumenty do baru(sam raczej odradzam zabawę w mrocznym wąwozie - ze względu na spawn który rzuca na Ciebie chmary mutantów, których za dużo by wszystkie zastrzelić jak i za dużo by przed nimi uciec, przejście przez tą lokacje jest bardziej frustrujące niż całe OP-2.) 

 

Daj znać czy pomogłem :v

 

Niby dostaję taka wiadomość na PDA a raczej sugestię żeby wyrywać z mrocznej doliny do darkscape. Następuje to w momencie ataku wojska na monolitowców. Problem jednak z tym że nie ma jak w pierwotnej wersji zaparkowanego samochodu a samo przejście jest zablokowane. Wyświetla mi się komunikat "przejście niemożliwe z powodu zniszczeń dokonanych przez emisję". I droga zamknięta. Odpuściłem i poszedłem zwiedzać X18.

Sprawdzałem czy od strony kordonu mógłbym się tam dostać ale ten sam komunikat. Też zablokowane z powodu zniszczeń po emisji.

Dziwne.

Idę dalej w zonę.

pozdro

W dniu 15.08.2020 o 18:43, kondotier napisał:

@Monolithalian A czy przypadkiem jeszcze na Kordonie przy uwalnianiu jeńca u Grzechowców, nie zabiłeś ich? Bo jeśli się ich zabije, zostaję złamany skrypt moda i dalsze wykonanie zadań z Mrocznego Parowu jest niewykonalne. Inne zadania też się sypią. Nie ma innego wyjścia, jak powtórzyć tamtą akcję i Grzechowców nie zabijać w ogóle. Pust' żywjut.

Daragij Monolithalian ja nie agriesor mnie wszystkie ludzie w zonie mili :) Grzechów nie mordowałem.

A tak przy okazji allspawn do 1.4008 ? Ktoś? Coś? Bo bez tego nic nie rusza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, tom3kb napisał:

@Trux a przez drut kolczasty obok tej bramy próbowałeś przeskakiwać? Bo nie napisałeś.

Tak  próbowałem obejść bramę lecz bez skutku niestety.

I jeszcze raz ponawiam apel, odezwę, suplikę o podpowiedź skąd wytrzasnąć plik allspawn do wersji 1.4008 bo jedyne co osiągnąłem po instalacji to obraz menu i czarny ekran.  No i info że brakuje pliku allspawn którego za żadne skarby zony nie mogę znaleźć.

Edytowane przez Trux
poprawka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Trux Jak coś to w wersji Extended samochody zostały całkowicie wycięte - wszędzie będziesz musiał tuptać z buta.

W przyszłości jak napotkasz taki problem jak teraz to sprawdzaj wszystko co możesz w PDA. Na swojej drodze napotkasz jeszcze kilka takich sytuacji gdzie otrzymasz jednocześnie dwie wykluczające się wiadomości propo tego co robić dalej. Najgorzej będzie chyba nad Jantarem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.08.2020 o 13:09, PainChiller napisał:

@Trux Jak coś to w wersji Extended samochody zostały całkowicie wycięte - wszędzie będziesz musiał tuptać z buta.

W przyszłości jak napotkasz taki problem jak teraz to sprawdzaj wszystko co możesz w PDA. Na swojej drodze napotkasz jeszcze kilka takich sytuacji gdzie otrzymasz jednocześnie dwie wykluczające się wiadomości propo tego co robić dalej. Najgorzej będzie chyba nad Jantarem.

Faktycznie dialog z Sacharowem przypominał błądzenie pijanego we mgle. Zamiast wypowiedzi pokazywały się jakieś skrypty. Ale po zrestartowaniu rozmowy zaczynał mówić do rzeczy.

Dzięki za podpowiedź.

W dniu 15.08.2020 o 16:16, PainChiller napisał:

@Trux To prawdopodobnie jeden z problemów spolszczenia

W zadaniu dostajesz zarówno starą jak i nową wiadomość od Barmana(chyba, od kogo dostajemy to pewności nie mam). Sam miałem z tym zadaniem więcej problemów niż da się opisać.

Sprawdź PDA - w tym zadaniu musisz od razu "ukryć się" w X18 i znaleźć dokumenty. Wycieczka do mrocznego wąwozu jest nieobowiązkowa(przynajmniej sam nie zauważyłem żadnych problemów które mogłyby z tego wyniknąć)  - od razu możesz zanieść dokumenty do baru(sam raczej odradzam zabawę w mrocznym wąwozie - ze względu na spawn który rzuca na Ciebie chmary mutantów, których za dużo by wszystkie zastrzelić jak i za dużo by przed nimi uciec, przejście przez tą lokacje jest bardziej frustrujące niż całe OP-2.) 

 

Daj znać czy pomogłem :v

Dzięki za info.  Faktycznie w darkscape w pewnym miejscu pojawia się chmara psów i od razu kilka pijaw na raz. Ale skoczyłem na pobliskie głazy i na spokojnie draństwo zlikwidowałem gdy biegało pode mną jak kurczaki bez głowy. Odstrzeliłem  po kolei sztuka po sztuce siedząc na głazach. Niedaleko zwalonego mostu kolejowego w pobliżu małego skrzyżowania na kierunku na Kordon. Ogólnie w przypadku napaści dużej ilości mutasów polecam wspiąć się na coś i gromić bezpiecznie z góry.  Jedynie w budynkach nie polecam wspinać się na schody bo to pijawcze dziadostwo polezie za człowiekiem i będzie się naprzykrzać z uściskami. Nie polecam, strasznie wali pijawie z pyska.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej wszystkim,

Pojawiły się u mnie takie problemy i może ktoś z was miał z nimi styczność i udało mu się je naprawić:

- po zainstalowaniu LADC Extended v2.52, zniknęły mi wszystkie mody z zakładki "mods" i teraz nie jestem nawet pewna czy działają.

- Podczas chodu sprint się nie regeneruje, jedynie podczas postoju co jest turbo wkurzające, bo mogę biec-stać-biec-stać, irytuje mnie to nawet bardziej niż brak możliwości zapisu gry.

- Rozumiem, że jeśli nie krwawię, ale ktoś zada mi choćby najmniejszą ranę to zdrowie i tak coraz bardziej się pogarsza i bez użycia apteczki nic z tym nie zrobię? Może jest jakiś artefakt który regeneruje życie w takim stopniu?

ktoś coś? Będę wdzięczna za pomoc!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, SoniaX napisał:

Hej wszystkim,

Pojawiły się u mnie takie problemy i może ktoś z was miał z nimi styczność i udało mu się je naprawić:

- po zainstalowaniu LADC Extended v2.52, zniknęły mi wszystkie mody z zakładki "mods" i teraz nie jestem nawet pewna czy działają.

- Podczas chodu sprint się nie regeneruje, jedynie podczas postoju co jest turbo wkurzające, bo mogę biec-stać-biec-stać, irytuje mnie to nawet bardziej niż brak możliwości zapisu gry.

- Rozumiem, że jeśli nie krwawię, ale ktoś zada mi choćby najmniejszą ranę to zdrowie i tak coraz bardziej się pogarsza i bez użycia apteczki nic z tym nie zrobię? Może jest jakiś artefakt który regeneruje życie w takim stopniu?

ktoś coś? Będę wdzięczna za pomoc!

 

Ta kompilacja "extended" jest jakaś spaprana, Już sam tryb sejwowania idiotyczny. I ogólnie gra wywala jak najęta. A co do wytrzymałości to są artefakty które ją podniosą jak je uczepić do pasa ale często są promieniujące i najlepiej kompilować je z tymi które niwelują radiację.

Możesz też wcisnąć "~" i wybrać z menu "god on" i po problemie ze zmęczeniem.

Edytowane przez Trux
poprawki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok ogarnęłam to, mody wyświetlają się tylko z włączonym internetem, więc załatwione, a życie wykańczało mi promieniowanie, które rosło nawet w strefach w których dozymetr go nie wykrywa ale jedna meduza wystarcza i w zasadzie mamy spokój do końca gry. Sprint niestety jest jaki jest i tego problemu nie udało mi się rozwiązać, więc pozostało pić redbulle raz na minute.

 

W dniu 21.08.2020 o 01:48, Trux napisał:

Ta kompilacja "extended" jest jakaś spaprana, Już sam tryb sejwowania idiotyczny. I ogólnie gra wywala jak najęta. A co do wytrzymałości to są artefakty które ją podniosą jak je uczepić do pasa ale często są promieniujące i najlepiej kompilować je z tymi które niwelują radiację.

Tutaj się z Tobą nie zgodzę. Jak dla mnie najlepsza wersja stalkera w jaką grałam, zapis jedynie w bezpiecznych strefach (których swoją drogą jest całkiem sporo jak się rozejrzeć) dodaje dreszczyku emocji, każda decyzja musi być przemyślana, co pozwala tworzyć ciekawe strategie oraz stawia przed wieloma trudnymi wyborami od których zależy życie i śmierć. Anomalie stały się śmiertelnym zagrożeniem, a w patrol wojskowych nie wbijamy się Hajto w babę na pasach, tylko już dwójka tych zielonych misiów wystarczy, by musieć wczytywać grę. Ekonomia jest dobrze zbalansowana czego zawsze mi brakowało, teraz trzeba dobrze się zastanowić czy bardziej potrzebna będzie nam dodatkowa apteczka czy może paczka amunicji, a żeby mieć za co przeżyć trzeba podejmować się dodatkowej pracy jak wybijanie zwierzyny czy inne zadania typu przynieś - podaj - pozamiataj. Jeśli chodzi o jakieś bugi to gram już 5 dzień i nie wywaliło mnie do pulpitu ani razu, więc stabilność pierwsza klasa. (nawet przy używanych modach)

Reasumując ogólnie POLECAM tą wersję każdemu, kto rozważa powrót do zony przed pojawieniem się stalkera 2 ;) 

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, SoniaX napisał:

Tutaj się z Tobą nie zgodzę. Jak dla mnie najlepsza wersja stalkera w jaką grałam, zapis jedynie w bezpiecznych strefach (których swoją drogą jest całkiem sporo jak się rozejrzeć) dodaje dreszczyku emocji, każda decyzja musi być przemyślana, co pozwala tworzyć ciekawe strategie oraz stawia przed wieloma trudnymi wyborami od których zależy życie i śmierć. Anomalie stały się śmiertelnym zagrożeniem, a w patrol wojskowych nie wbijamy się Hajto w babę na pasach, tylko już dwójka tych zielonych misiów wystarczy, by musieć wczytywać grę. Ekonomia jest dobrze zbalansowana czego zawsze mi brakowało, teraz trzeba dobrze się zastanowić czy bardziej potrzebna będzie nam dodatkowa apteczka czy może paczka amunicji, a żeby mieć za co przeżyć trzeba podejmować się dodatkowej pracy jak wybijanie zwierzyny czy inne zadania typu przynieś - podaj - pozamiataj. Jeśli chodzi o jakieś bugi to gram już 5 dzień i nie wywaliło mnie do pulpitu ani razu, więc stabilność pierwsza klasa. (nawet przy używanych modach)

Reasumując ogólnie POLECAM tą wersję każdemu, kto rozważa powrót do zony przed pojawieniem się stalkera 2 ;) 

Jeśli wziąć pod uwagę strategię postępowania w grze to się tutaj zgodzę. Masz rację że gra wymaga wtedy więcej wyobraźni i przewidywania. Jednak w kwestii dopracowania technicznego gry miał bym jednak trochę zastrzeżeń.

Ale może to zależeć od sprzętu i systemu operacyjnego oraz pierdyliona innych drobiazgów w sterownikach. Tak czy inaczej wersja gdzie można się zasejwować w dowolnym punkcie jest wygodniejsza. Dobra dla leniuchów :) takich jak ja.

A wersja gdzie można się sejwować pod pewnymi warunkami jest bardziej dla wymagających. Cieszę się że poradziłaś sobie z trudnościami instalacyjnymi. No to dobrej zony i po staropolsku: hajże na pijawy. Skubane parami albo i w trojkach chadzają małpy jedne. Więc lepiej miej dobrą giwerę pod ręką i pamiętaj stała czujność.

Darz bór.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Bratcy Stałkiery znalazłem jakąś gotową wersję w postaci repacka.

Wydaje się że to wersja 1.4008

https://drive.google.com/drive/folders/17d_Vf6dKaXhKz-hoa9rpMAI4l_Z-kC-i

Wydaje się że na oryginalnej wersji 4.007 trzeba tylko podmienić hurtem wszystkie pliki z repacka. Wydaje się prostsze niż w przypadku poprzedniej wersji.

powodzenia i niechaj zona sprzyja.

Edytowane przez Trux
uzupełnienie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.09.2020 o 14:28, Wędrowiec napisał:

Biorąc pod uwagę że spolszczenie nie jest aktualne i wiele zawartości która została dodana po spolszczeniu jest nie przetłumaczona czy można spodziewać się aktualizacji spolszczenia?

 

Z tego co wiem to Viktus ogarnia ten temat. Jego zapytaj bezpośrednio. Poza tym sprawdź pierwszą stronę tej dyskusji bo tam Viktus zamieścił link do zaktualizowanej polonizacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.