Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem, ale jakoś nie zauważyłem złej wersji. Ale  po zainstalowaniu patcha wywala z takim błędem:

[error]Expression    : !m_error_code
[error]Function      : raii_guard::~raii_guard
[error]File          : D:\prog_repository\sources\trunk\xrServerEntities\script_storage.cpp
[error]Line          : 748
[error]Description   : .... - zew prypeci\gamedata\scripts\ui_main_menu.script:18: attempt to call field 'main_menu_on_init' (a nil value)

A może być to wina, że ma system windows 10?

 

log błędu wstawiamy w code <>. No a ortografię poprawia sama przeglądarka... Nie żebym się czepiał. cichy:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
58 minut temu, Beerus napisał:

Ja tam słyszałem że mod potwornie niestabilny a poziom trudności jest tak wysoki że Soljanka OP2 jest przy nim łatwa jak Tetris

A ja "słyszałem" że trzeba również mieć odpowiedni sprzęt na niektóre mody (lub zjechać z ustawieniami przy słabszym sprzęcie i nawet taka Mizeria może śmigać ładnie).

OP-2 będzie niestety najtrudniejszym modem z jakim przyjdzie ci się zmierzyć - Mizeria przy nim jest trywialna. Lub z jakim przyszło już ci się zmierzyć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, SEB2E napisał:

Misery to stabilne modziwo, a łatwy jest bardziej niż dodawanie (wiele godzin przegranych w Misery robi swoje)

OP-2 to dopiero trudny mod (z tego co słyszałem)

Ekhm ktoś tu twierdził dopiero że mod jest stabilny? Pierwszy Bugtrap już podczas instalacji.  Nie da sie nawet zainstalować xD No cóż pozostaje mi zrezygnować z tego syfu. Jest dokładnie tak jak mi opisywali :D

http://imageshack.com/a/img923/1008/ZLMaah.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Beerus napisał:

Ekhm ktoś tu twierdził dopiero że mod jest stabilny? Pierwszy Bugtrap już podczas instalacji.  Nie da sie nawet zainstalować xD No cóż pozostaje mi zrezygnować z tego syfu. Jest dokładnie tak jak mi opisywali :D

Zazwyczaj problemy z działaniem modów zgłaszają początkujący gracze. Dlaczego tak się dzieje? Otóż w większości wynika to z ich niewiedzy. Gdybym miał to ująć procentowo, to myślę, że w 95%, to wina gracza, bądź jego kompa. Jeżeli mod jest spartolony, to problemy mają wszyscy, ale jak ludzie grają, kończą moda bez problemów, to trzeba się zastanowić dlaczego u mnie nie działa i dlaczego tak się dzieje.

  • Dodatnia 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej nie ma tutaj minimapy? A może coś źle zrobiłem?

Nie moge biegać bo nie, ciągle jestem napromieniowany bez powodu bo tak, użycie stimpacka zabija, użycie użycie bandaża unieruchamia. Postać traci życie bez powodu itp. Ten mod nie jest trudny tylko idiotyczny. Soljanka jest trudna bo łatwo zginąć od kulki albo stada mutków. Tu sie ginie bez powodu bo gra tak sobie chce i włączy skrypta. Więc dlatego ten mod został nazwany najgorszym modem do Stalkera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.