Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Data nowej wersji ma być sierpień tylko czy to jutro czy 30stego inna para kaloszy. Co do optymalizacja to raczej tak ,że tam gdzie na dobrych(takich np jak mój) kompach były spadki wydajności to się poprawi. No i co @chernobyl rozumiesz prze określenie "starszy" komputer? Mój ma 3-4 lata ,a Crysis Warhead na max ustawieniach płynnie chodził. Za to znajomy ma kompa też 3 letniego i ma dość słabe parametry. Właśnie parametry! Dawaj mi tu parametry bo wiek o niczym nie znaczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale premiera jest przewidziana na wrzesień:

[...]

The estimated time of release is now set to September.

[...]

A co do wydajności: będzie mniej więcej taka jak CoP + AtmosFear 3 + Absolute Nature 3.

Czyli 3GB RAMu minimum + system 64bit.

I jeszcze tizerek 'Fall of the hunter'

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Cóż do powstania wersji 2.0 będę miał znacznie lepszy komputer więc w końcu nie będę musiał się obawiać o wymagania moda. Swoją drogą przed tym pogram w wersję 1.6 bo miałem zamiar pograć w CS, ale cóż nie da się gdy CoP chodzi mi na równi z SoC to CS niszczy mi aktualny komputer. Czyżby aż tak siadła optymalizacja w CS? Cóż, to nie jest temat na rozważania o całej serii, widziałem parę gameplayów i oglądam LP i chyba zagram z tego co widze niestety nie ma zadań pobocznych nowych co troszkę boli, ale strasznie cenię mody w których gracz musi wykazać się odpowiednim rozporządzaniem ekwipunku bo niestety podstawka tego nie oferuje. W ogóle mam pytanko czy do innych części też jest jakiś podobny mod? (Poza CS 1-3 fps na intro mimo zmiany ustawień itd. a w CoP spokojnie 20fps).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

@Jurij: zajrzyj do tematu S.N.I.P.E.R - niesamowite połączenie SGM 2.2 JENOT, MISERY plus masa innych dodatków. Ale i tak MISERY 2.0 pozamiata wszystko co do tej pory wyszło do COP :devil: Czekam i nie mogę już dłużej :biggrin: Na MODDB wpisane jest 4Q2012 więc pewnie przed gwiazdką wyrobią chłopaki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mod na torrencie zajmuje 3.7gb po rozpakowaniu prawie 10gb ale naprawdę warto. Co do MISERY, to szkoda że zrezygnowali z NEW ORDNANCE MOD, bo to kolejny krok w stronę większej imersji no ale cóż...może przy okazji MISERY 3.0

Edytowane przez young fox
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Niestety niezbyt dobre wieści z frontu MISERY 2 - ponieważ zespół twórców prosił o oddawanie głosów na MISERY 2 jako najlepszy mod 2012, pojawił sie ostatnio komunikat mniej więcej takiej treści:

Dziękujemy wszystkim za każdy jeden głos oddany na MISERY 2. Istnieje jednak prawdopodobieństwo, iż nie zdążymy wydać moda w tym roku - w przypadku zaistnienia takiej sytuacji, wszystkie głosy zostana przekierowane do kategorii "Najlepszy niedokończony mod 2012 roku". Dziękujemy za to wsparcie, a jednocześnie zyczymy powodzenia w konkursie innym modom!

[TZP] LoNer

Tak więc na "dwójkę" w tym roku nie mamy raczej co liczyć...

PS: Nie działają mi emotikony i zmiana koloru czcionki... :-/

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

Praca nad Misery idzie pełną parą, powinno udać się wydać w drugim kwartale, jak zespół obiecał (chyba po 4 zmianach, oh well), a w międzyczasie publikujemy pewne informacje dotyczące elementów, które zostały dodane w modzie. Ostatnio np.

http://www.moddb.com/mods/stalker-misery/images/realism-ui-overhaul

Zachęcam do zapoznania się i dzielenia opiniami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie grałem w pierwszą część Misery, bo jakoś koło lipca tamtego roku znalazłem tego moda :pinch: Twórcy się zarzekali aby nie grać w 1.0 bo 2.0 wyjdzie we wrześniu....i tak mamy maj a Misery dalej nie ma :tongue: Swojego czasu bywałem po 5x dziennie na stronie moddb, ale na szczęście uniesienie opadło. Wiadomo, że przekładali premierę tyle razy by mod był naprawdę dobry, mam nadzieje, że w terminach release'u nie przebiją Dez0wave i LA :devil: zapowiada się dobre granie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.