Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

21 minut temu, SEB2E napisał:

@blablabla Zrobi z ciebie terminatora :D

A to zabiję całą frajdę (xd) z rozgrywki 

 

Terminatora nie potrzebuje. Już zmodyfikowałem plik by móc biegać ale co z tego skoro identyfikacja nie działa i na tym mi zależy więc będę mu wdzięczny jak mi to włączy bo wiem że jest to możliwe. Oto plik 

https://mega.nz/#!cM9DhZwb

Włącz mi tą identyfikację swój/wróg jak w zwyklym stalkerze. W wytrzymałości nie trzeba już grzebać bo załatwione

 

 

Sorry nie ten link, już poprawione

Edytowane przez Beerus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 6.01.2017 o 18:22, Beerus napisał:

Czy pozostaje mi umieścić moda w dziale "rak''?

Pozostaje ci zadać sobie pytanie: czy ten mod pomimo bardzo pozytywnych recenzji graczy z całego świata (moddb.com + rosyjskie, angielskie, francuskie i polskie strony o stalkerze) jest tak "badziewny i niedorobiony" że muszę się z nim męczyć czy może niestety to ty nie posiadasz wystarczających chęci i umiejętności aby się z nim zmierzyć?

Pytanie jest oczywiście retoryczne - wystarczy spojrzeć na Twoje poprzednie posty w tym temacie.

  • Dodatnia 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Anton Gorodecki napisał:

Pozostaje ci zadać sobie pytanie: czy ten mod pomimo bardzo pozytywnych recenzji graczy z całego świata (moddb.com + rosyjskie, angielskie i francuskie i polskie strony o stalkerze) jest tak "badziewny i niedorobiony" że muszę się z nim męczyć czy może niestety to ty nie posiadasz wystarczających chęci i umiejętności aby się z nim zmierzyć?

Pytanie jest oczywiście retoryczne - wystarczy spojrzeć na Twoje poprzednie posty w tym temacie.

Przeszedłem już prawie każdego moda, gram w to odkąd stalker ujrzał światło dzienne więc twoje urojenia mnie nie interesują bo jest różnica między wysokim poziomem trudności a przesadnym realizmem w grach. To że sie ruskim podoba nie c nie znaczy bo od wieków wiadomo że stoją "OBRAŹLIWE SFORMUŁOWANIE" od ludzi ;)

SWOJE FOBIE ZOSTAWIAMY DLA SIEBIE. cichy

  • Dodatnia 1
  • Negatywna 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Morał tej dyskusji jest krótki i niektórym znany, obrażałeś innych więc zostałeś zbanowany.

 

Nikt Cię do tego nie zmusza.

 

A na przyszłość trzeba było zagłębić się w opis. Mod ma nadawać rozgrywce realizm, a jeżeli chodzi ci o trudność, yo co jest gorsze od "realu"? Ciesz się, że nie musisz ładować magazynków.

 

Podpisuję się pod @Anton Gorodecki .   Niby dużo wisz, a nie umisz. Ja ma krótki staż w stalkerze, ale mi to problemów nie sprawiało. A tobie niebpowinno, zwłaszcza po soliance.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Mnieciu napisał:

Morał tej dyskusji jest krótki i niektórym znany, obrażałeś innych więc zostałeś zbanowany.

 

Nikt Cię do tego nie zmusza.

 

A na przyszłość trzeba było zagłębić się w opis. Mod ma nadawać rozgrywce realizm, a jeżeli chodzi ci o trudność, yo co jest gorsze od "realu"? Ciesz się, że nie musisz ładować magazynków.

 

Podpisuję się pod @Anton Gorodecki .   Niby dużo wisz, a nie umisz. Ja ma krótki staż w stalkerze, ale mi to problemów nie sprawiało. A tobie niebpowinno, zwłaszcza po soliance.

Perfekcyjnie to ująłeś towarzyszu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
FATAL ERROR
 
[error]Expression    : !m_error_code
[error]Function      : raii_guard::~raii_guard
[error]File          : D:\prog_repository\sources\trunk\xrServerEntities\script_storage.cpp
[error]Line          : 748
[error]Description   : .... - zew prypeci\gamedata\scripts\ui_main_menu.script:18: attempt to call field 'main_menu_on_init' (a nil value)
 

stack trace:

Ktoś wie o co chodzi ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Br3k3N - jeśli stawiasz pytanie z prośba o pomoc, a problem rozwiążesz przed odpowiedzią, w dobrym tonie jest o tym powiadomić i napisać jak go rozwiązałeś. Nie wiem, czy jako Turysta masz możliwość edytowania własnych postów, ale jak masz, to informację daj w postcie z pytaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.