Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.miserymod.com/?page_id=799 Dziś wydano MISERY 2.0 Na stronie znajdują się linki do pobrania. Polecam :)

 

Krótkie info.:

- poprzednia wersja zyskała rzeszę fanów, zagrało w nią większość fanów STALKERa, jest jedną z najlepszych, o ile nie najlepszą (pod względem pobieralności) modyfikacją do CoP,

- mod to połączenie wielu słynnych modyfikacji pod protektoratem True Zone Projects,

- zmienia pogodę, otaczający świat i panującą aurę na ponurą,

- dodaje nowe dźwięki wysokiej jakości i tysiące pięknych tekstur,

- zwiększa wyposażenie, broń i zaplecze,

- zwiększa trudność do bardzo wysokiej - teraz wędrówka po Zonie to prawdziwe wyzwanie,

- dodaje 3 klasy: snajper, szturmowiec, wsparcie.

 

I wiele, wiele więcej!

 

PS. Jest klimat! Noce są ciemniejsze i to... o wiele. Mgła prawie cały czas, blowout dobrze zrobiony, gra zabójcza. Na smaczek:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Edytowane przez Radioaktywny
  • Dodatnia 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Pobieramy 2 party moda lub jeden - zależy od mirroru.

2. Wypakowujemy paczki.

3. Instalujemy bazę z folderu 'base' na CoPa w wersji 1.6.02

4. Kopiujemy 'textures' z drugiej paczki do folderu 'gamedata'.

5. Uruchamiamy grę i wybieramy klasę. (zmiana klasy jest możliwa, ale wchodzi "w życie" dopiero po rozpoczęciu nowej gry.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W poniedziałek powinien wyjść patch poprawiający większość błędów, które do tej pory udało się wyeliminować. Powstaje też FAQ odpowiadający na część pytań i tłumaczący pewne elementy mechaniki gry, więc na pewno łatwiej będzie poradzić sobie z ewentualnymi problemami.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie tak, przynajmniej u mnie na win 7 x64 działa w taki oto sposób:

 

wchodzisz do folderu z grą w Steam (domyślnie: C:Program FilesSteamSteamappscommonStalker Call of Pripyat ) i klikasz w Stalker- COP prawym przyciskiem myszy, po czym wybierasz opcję 'Uruchom jako administrator'. Myślę, że powinno spokojnie zadziałać.

Edytowane przez Radioaktywny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ czernobyl10 Na Stalker.pl ekipa podobno pracuje nad polonizacją. Mam problem z MIsery w wersji 1.1 przy którejś próbie zabicia bandyty mam zwiechę i CTD z takim logiem

FATAL ERROR. [error]Expression : !m_error_code [error]Function : raii_guard::~raii_guard [error]File : D:prog_repositorysourcestrunkxrServerEntitiesscript_storage.cpp [error]Line : 748 [error]Description : ... - zew prypecigamedatascriptsdeath_manager.script:149: attempt to index field '?' (a nil value)

Powie mi ktoś o co chodzi z tym skryptem?.

Edytowane przez Hentaj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Hentaj

niefortunny błąd - podobny problem z różnicą odnoszącą się do linijki 150 - również w modzie do CoP, odnotowano tutaj: link.

Jedna z porad to odszukanie pliku death_items_count.ltx i przyporządkowanie problematycznych itemów pod item_count_0. (link - post usera mnn), inna mówi o zmianie trybu trudności na mistrz, jednakże - to zupełnie inny mod, więc próbowałbym pierwszego sposobu - edytowania pliku (pracując na jego kopii).

Musisz bardziej precyzyjnie opisać sytuację: jaki ekwipunek posiada NPC? czy został przeszukany przez Ciebie, a może zrobił to inny stalker? Być może problem stwarza przedmiot posiadany przez zabijanego bandytę? Ustalając przedmioty, będziesz wiedział jakie pliki w kontekście pierwszej porady - dodać do item_count_0. Mam nadzieję, że grasz z kompletem patchy. A jeśli chodzi o skrypt, to musisz odszukać wiersz 149, pliku death_manager.script, sprawdzić całość problematycznej funkcji z tym samym plikiem z patch'a. Być może znajdziesz istotną różnicę - nie mam moda na dysku, więc bardziej nie pomogę.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polonizacja jest prowadzona, powinna ukazać się za jakiś czas, bo pracy co nie miara. Będę dawał znać, jakby co, bo koordynuję cały proces tłumaczenia. I nie jest do końca prawdą, że ekipa stalker.pl pracuje nad tłumaczeniem (już nawet pomijając fakt, że stąd się nikt nie zgłosił); będzie to bowiem tłumaczenie oficjalne, klepnięte przez twórców Misery. :)

  • Dodatnia 2
  • Negatywna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie pomożecie bo zainstalowałem i przy starcie łapie crash'a log :

FATAL ERROR[error]Expression    : wave&&wave->length()[error]Function      : CSoundRender_Source::LoadWave[error]File          : D:prog_repositorysourcestrunkxrSoundSoundRender_Source_loader.cpp[error]Line          : 65[error]Description   : Can't open wave file:[error]Arguments     : c:program filesgsc world publishings.t.a.l.k.e.r. - zew prypecigamedatasoundsnaturenew_thunder1_hec.ogg
 
dodam że gram na wersji Stalkera 1.6.2 , Misery 2.0.1.
p.s sorki ale nie wiem jak loga poprawnie dodać :(
Edytowane przez Junx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.