Skocz do zawartości

Na jakim sprzęcie gramy?


Fiedia Cezar

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 95
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja gram na: Intel Pentium Dual-Core 3,00GHz GF 6800 GT 1GB GoodRam Gigabyte 945PL XP Wiem, słaby, ale zbieram na nowy. Chciałbym Intel i7 920 (z OC do 4,50GHz) 3x GF 295 Asusa (w testach największa wydajność) 2x 2GB RAM OCZ 1600mHz CL6, chłodzone cieczą LGA 1366 (Wszystko jedno, jakiej firmy) OCZ 1200W Win Vista

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pentium 4 (3.6GHz) Radeon 2600XT (DDR4) MSI 7046 2GB RAM XP A na razie nie mam planów sprecyzowanych odnośnie sprzętu bo coraz częściej zauważam,że przestaje mnie giercowanie pociągać...,no oczywiście poza stalkiem :-) ;jeszcze tylko muszę w wiedźmaka w rozszerzoną puknąć i zrobię to na dniach.Coś mnie od gier odrzuca,może starość nadchodzi?...Fiedia jak to jest boś bardziej w wiek zaawansowany,może to tak być?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest boś bardziej w wiek zaawansowany,może to tak być?

Nie jest to związane z wiekiem (na szczęście :-D) tylko z przesyceniem i to co parę lat temu kręciło kręci coraz mniej - dlaczego? Dlatego , że większość produkcji jest wtórna i nieciekawa. To tak w skrócie moje zdanie, lubię grać i moja rodzinka to akceptuje, ale przyznam szczerze, że ostatnio niewiele jest gier, które mnie zainteresowały. Pierwszy raz zdarzyło się, że nie skończyłem gry, ta żenada to Ghotic Zmierzch Bogów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(Tylko nie śmiać się :-D) Mój sprzęt: AMD Sempron 2800+ (1.7 GHz) Radeon 9800 PRO 128 MB(I tak już widzę że się śmiejecie :-) ) 1,5 GB RAM Mam dwie kości Ramu: 1. Geil DDR 512 MB 400 MHz 2. Kingston DDR 1024 MB 400 MHz (Niedawno dokupiłem) Płytka MSI K8N Neo v.2 Windows XP SP3 Kiedy myślę jaki to ja mam słaby sprzęt na pocieszenie przypominam sobie kompa kolegi... W lipcu planuję kupić nowy: Intel Pentium Dual Core E5200 2,5 GHz Gigabyte Radeon HD 4850 512 MB Zalman Gigabyte GA-EP35-DS3 Kingston DDR2 2x1 GB 800 MHz CL5 Chieftec GPS-450AA-101A 400W A chciałbym mieć takiego kompa: Intel Core i7 965 Zotac GeForce 295 x3 OCZ 2x 4GB RAM 1066MHz CL6 Gigabyte GA-EX58-EXTREME No, oczywiście o takim sprzęcie to tylko pomarzyć mogę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Twister, bardzo podobnego kompa mam ;P

Intel Pentium 4 2,4 GHZ

1 GB RAM

Radeon 9600 PRO (128 albo 256 mb... nie jestem pewien xD )

zastanawiam sie nad kupnem nowego na Maj bo moje urodziny są wtedy xD póki co staś mi chodzi http://www.stalkerteam.pl/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/lightbulb.gif a nie wiem jakiego chcialbym miec... powiem krótko... zaje... i tak dalej :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam artykuł jeśli ktoś planuje zmianę kompa lub grafiki a budżet ma ograniczony i nie jest dla niego osiągalna karta graficzna z górnej półki to zawsze pewien przegląd ma: http://www.benchmark.pl/testy_i_recenzje/Modernizujemy_zestaw_do_gier_-_najlepsza_karta_graficzna_do_450zl-1705.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja proponuję kupić najnowsze CD-Action. Tam zawsze jest dział "Konfigurator" w którym testowane są zawsze 3 komputery. Najtanszy, sredni i najmocniejszy (oczywiscie w dzisiejszych realiach i chodzi o nowszy sprfzet, nie myslcie ze te tansze to sa jakies z prockiem 2 ghz jednordzeniowym xD) i calkiem ladny sprzet mozna kupic za 2-3 tysiace :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jak dla mnie jest nie źle ale mogło być lepiej gdybym na początku pomyślał i kupił jakiegoś GF z serii 9000, np. 9600 GTS teraz są dość tanie. Sugerowałem się ceną bo kupiłem te 2 8600GT po 300zł za jedną, więc trochę taniej wychodziło niż kupić 9600GTS, do tego dochodził brak finansowy nie miałem tyle kasy ile chciałem mieć. BTW jakieś zastrzeżenia masz czy to tylko ciekawość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.