Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

@Anton Gorodecki 

3 godziny temu, Anton Gorodecki napisał:

"Niepotwierdzony" oznacza niezakończone pobieranie - z winy użytkownika np. przez rozłączenie połączenia sieciowego lub przez np. antywirusa.

ahaaa ale jak to? dziwne, spróbuję w takim razie jeszcze raz

3 godziny temu, Anton Gorodecki napisał:

 zainstalowałeś 7-zip?

tak

 

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

W dniu 4.09.2020 o 16:12, tom3kb napisał:

Skąd wy bierzecie jakieś bandizipy :)

 

Ode mnie :) 

W dniu 4.09.2020 o 17:21, tom3kb napisał:

@cez137 może i jest ok, chociaż ja nazwę słyszę pierwszy raz w życiu :)

 A winrary i 7zip i tak są darmowe, a reszta to ich klony to po co sobie życie utrudniać i wyważać otwarte drzwi.

@tom3kb bez obrazy ale odkąd RAR jest darmowy ?Snap18.jpg.fba6199a06582e986da3617b772ee45b.jpg

Chyba, że będziesz oszukiwał rzeczywistość i wiecznie korzystał z wersji próbnej ;) 

Ale żeby się nie wymądrzać: 

@cez137 tu masz pełną wersję wystarczy pobrać wypakować zrobić skrót na pulpit i można ruszać w Zonę :)  

Daj znać czy działa.

Pozdrawiam  

Snap19.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@OldMan ale tj przecież tylko screenshot

A co do samego moda, ja nie mogę go ściągnąć w całości, próbowałem kilka razy ściągać te 2 brakujące party i za każdym razem to samo, pobieranie zakończone a w pobranych że niepotwierdzony, nie wiem dlaczego tak się dzieje, pierwszy raz się spotykam z czymś takim.

Edytowane przez cez137
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ss_daniel_09-06-20_12-59-00_(l01_escape).jpg
Świetny mod. Ani chwili się nie nudziłem. 

Klimat, jaki w nim panuje to po prostu mistrzostwo. O grafice i świetnie dobrej muzyce nie muszę chyba nawet wspominać. 
I jeszcze ta beznadziejna sytuacja, w jakiej znalazł się nasz protagonista.. 

Mam nadzieję, że doczekamy się pełnej wersji tego moda. To byłoby Coś. 

@Anton Gorodecki Dzięki za włożoną pracę w tłumaczenie. Z pewnością było warto :) 

Jakbym miał ostatecznie ocenić tego moda to z czystym sumieniem mocne 9.5 / 10. Czemu niepełne 10 ? A.. zabrakło mi jakieś notatki pozostawionej przez Sidora. 

Spoiler

ss_daniel_09-06-20_15-59-00_(l01_escape).jpg

 

  • Super 1
  • Dodatnia 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie. 

Jeden z kopaczy wspomniał, że być może Sidor czmychnął przez tunel, który znajduje się w jego bunkrze. W czasie tej potężnej emisji powinien jak zwykle - siedzieć pod ziemią i handlować. 
Sidorowicz to ważna postać i szkoda, że nie ma jakieś notatki w jego schronie lub PDA z zapisem, co działo się u niego tuż przed samą emisją. Może dowiemy się w pełnej wersji moda. 

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam ten dialog z tłumaczenia. W bunkrze na pewno nie ma żadnej notatki.

Moim zdaniem jest to zabieg, który ma tłumaczyć brak Sidora w jego bunkrze. Choć nie obraziłbym się gdyby w pełnej wersji twórcy SFZ pokusili się o dodanie podziemi pod bunkrem zapożyczonych z "Drogi we mgle":

Spoiler

VdjSuPwtCI8.jpg

YfyhyOo2PE8.jpg

BHNU1O_52MA.jpg

 

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Anton Gorodecki 

Spoiler

ss_daniel_09-06-20_22-24-20_(l01_escape).jpg

Zaciekawiłeś mnie z tą trupiarką. Wcześniej przeszukiwałem tamto miejsce na początku gry i nikogo nie było. 
Właśnie sprawdziłem po raz drugi. Tym razem, gdy byłem z fabułą do przodu. Cóż.. nie spodziewałem się zobaczyć tam...
A więc zdobyłem ostatnie osiągnięcie. 

A kto odnalazł tą notatkę ? Pewnie większość :) 

Spoiler

ss_daniel_09-06-20_15-32-23_(l01_escape).jpg


 

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ss_fred_09-10-20_16-04-05_(l01_escape).thumb.jpg.4fb0bc7f8d74df8af5c8cc872920c79d.jpg

No i mod, a właściwie to prolog przyszłego moda ukończony. Mod dopracowany graficznie i technicznie. Nic do zarzucenia. Prowadzenie jednak rozgrywki, nowa forma menu dialogów, powoduje jednak, że mamy sporo czytania w Rozdziałach PDA. Nawet przypadkowe opuszczenie jakiejś tam pojawiającej się informacji, powoduje nie zamykanie się scenariusza. Są momenty, że gracz jest nieświadomy nie wykonania potrzebnych zadań. Tak jest np. ze szkieletami z PDA. Jak gracz pójdzie własną drogą, może taki szkielet ominąć.  No i ta jakby 2. cześć gry. Czasówka, której przejście zależy od szczęścia. Komu jaki spawn mutantów się trafi. Albo powtarzanie aż do skutku.

Ale, mimo tej łyżki dziegciu, jak najbardziej zachęcam do zagrania w tego moda. Te kilka godzin ( po tyle potrzeba ), na pewno nie będzie zmarnowane i pozostawi satysfakcję z gry.

                 Kwestowy schowek otworzony                                                                     Paskudne mutanty załatwione

   ss_fred_09-10-20_14-51-13_(l01_escape).thumb.jpg.fb7f40e1468420eab486245b529d32c7.jpg         ss_fred_09-10-20_15-23-10_(l01_escape).thumb.jpg.a296cc4e042bf1de08d0767734de42fe.jpg

                Błądząc w mgle

 ss_fred_09-10-20_15-40-29_(l01_escape).thumb.jpg.5494220e262c39b8574f8ec032e4e7f0.jpg          ss_fred_09-10-20_15-42-16_(l01_escape).thumb.jpg.d0c3134bd0025dd63d7a2319d6424458.jpg

                                   Dotarłem do finału

   ss_fred_09-10-20_16-25-22_(l01_escape).thumb.jpg.1aa07b1dc12962240bacd023308b099b.jpg        ss_fred_09-10-20_16-33-11_(l01_escape).thumb.jpg.43543f6870672dfda7880627d9b710ab.jpg           

  Czego i innym grającym życzę.

 

  • Dodatnia 5
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Modzik krótki ale dopiero teraz udało mi się go dopiero skończyć.

Od strony graficznej i udźwiękowienia nie mam nic do zarzucenia. Bardzo ładne i estetyczne są też menu, ekrany rozmów, inwentarz, hud.

Bardzo fajny klimat taki horrorkowo-scifi. Ale pewnie w dalszej części moda poza Kordonem już tego nie będzie bo tutaj dostajemy wyjaśnienie dlaczego dzieje się to co się dzieje. No ale pomysł bardzo dobrze zrealizowany akurat na takie wprowadzenie i na robienie smaku na całą historię.

Fajnie wygląda nowy ekran rozmów tylko mnie trochę denerwowało, że jest w dolnej części ekranu i co chwilę musiałem zerkać w dół.

Nie jestem fanem systemu zapisów tylko w określonych miejscach, tutaj jakoś nie było to większym problemem, bo i punkt był w "centrum" Kordonu i za daleko od niego nie musieliśmy biegać, walki też nie było za dużo.

Fajnie, że są autozapisy przed ważniejszymi momentami.

Jeśli na pozostałych mapkach będzie rozstawionych po kilka takich miejsc zapisu nie powinno być źle.

Bardzo fajny patent z tymi dwoma historiami w głównym menu (jak będzie miał pomysły na dodatki może dorzucać nowe opowieści do bazowego moda), przydałoby się takie rozwiązanie np w modach Zaurusa albo w jakichś Czasach Sojuszu :) wszystko w jednym miejscu i odpalasz sobie dalszy ciąg historii z jednego menu. No kwestia tego ile niektóre mody by wtedy ważyły. :D

Błędów jakichś wielkich nie zauważyłem, miałem czasami problem z wyprawą do schowka i walką ze "snorkami". Kilka razy mój towarzysz się zamroził i nic nie robił.

Ogólnie moja ocena 9/10, ewentualną dyszkę zostawiam sobie na główną część moda choć pewnie sobie jeszcze na nią poczekamy bo prace idą powoli.

  • Dodatnia 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie,pytnie mam gram jak wiecie w tego moda,SFZ Project Episode Zero ale jak jestem za mostem jak idzie się w stronę wysypiska leży trup przy którym jest plecak ale jak tylko podejdę odrzuca mnie od niego przez co nie mogę go otworzyć, z doktorkiem przez radio mam już pogadane i na Kordonie naukowcy zostawili jakieś części które mam odszukać, zwertowałem cały Kordon i nic zero nie mam pojęcia gdzie to leży. Jakieś info od Was chłopaki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@FilmisterPL Proszę cię pisz w temacie moda. Pisz po polsku. Pisz zrozumiale.

39 minut temu, FilmisterPL napisał:

leży trup przy którym jest plecak ale jak tylko podejdę odrzuca mnie od niego

Trzeba podejść do niego z odpowiedniej strony:

rSl1zNG.png

40 minut temu, FilmisterPL napisał:

na Kordonie naukowcy zostawili jakieś części które mam odszukać, zwertowałem cały Kordon i nic zero nie mam pojęcia gdzie to leży

W opisie zadania wyraźnie napisano gdzie znajduje się schowek z częściami:

Spoiler

Sp1fJ6F.png

rpqYxdh.png

dGFO91P.png

 

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.09.2020 o 09:03, FilmisterPL napisał:

Witam Panowie,pytnie mam gram jak wiecie w tego moda,SFZ Project Episode Zero ale jak jestem za mostem jak idzie się w stronę wysypiska leży trup przy którym jest plecak ale jak tylko podejdę odrzuca mnie od niego przez co nie mogę go otworzyć, z doktorkiem przez radio mam już pogadane i na Kordonie naukowcy zostawili jakieś części które mam odszukać, zwertowałem cały Kordon i nic zero nie mam pojęcia gdzie to leży. Jakieś info od Was chłopaki?

Ok już uporałem się z tym zanim odczytałem od Was info,dzięki za cynk,mam już nagrane 3 materiały,muszę tylko wyrenderować i na kanał zapodać, mod 10/10 ode mnie, twórca ma głowę na karku, według mnie to unikalna modyfikacja istny cudzik.

  • Dodatnia 1
  • ? 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.09.2020 o 09:03, FilmisterPL napisał:

Witam Panowie,pytnie mam gram jak wiecie w tego moda,SFZ Project Episode Zero ale jak jestem za mostem jak idzie się w stronę wysypiska leży trup przy którym jest plecak ale jak tylko podejdę odrzuca mnie od niego przez co nie mogę go otworzyć, z doktorkiem przez radio mam już pogadane i na Kordonie naukowcy zostawili jakieś części które mam odszukać, zwertowałem cały Kordon i nic zero nie mam pojęcia gdzie to leży. Jakieś info od Was chłopaki?

Cześć Panowie muszę się ewakuować z Zony niestety po spaniu okazuje się że nie mam radia by pogadać z doktorkiem więc i z Zony wyjść nie mogę ktoś coś wie na ten temat???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@FilmisterPL Ale to masz sobie detektor złożyć z tych części żeby wejść do anomalii przestrzennej. Chyba, że chodzi ci o sam finał, to zerknij koło szkielecika gościa, z którym gadałeś chwilę wcześniej.

I weź się naucz jakoś sensowniej cytować posty, a nie całe ściany tekstu od czapy, zostaw tylko to co potrzeba albo masz taki + "Cytowanie wielokrotne". 

Cytujesz sam sibie i sobie odpowiadasz? Czy co:062:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.