Skocz do zawartości

Severe Reality - nowe zdjęcia z moda


Rekomendowane odpowiedzi

Mod ma bazować na SGM 1.7. Aby go pobrać, trzeba napisać PW do twórców.

19 czerwca - Desert Eagle:

Spoiler

s1jKKJ3FIgg.jpg

mrBBYzIESMk.jpg

YtHrSUQi1qw.jpg

b7pDEKk1tDk.jpg

8 czerwca - Barrett M107:

Spoiler

EWnGQxSOoQE.jpg

xEuHhEOjrBc.jpg

NPC'e:

Spoiler

Dur2SFboKnw.jpg  MNHsYHXhTU8.jpg  4HKBbOo2wKI.jpg

p_I9_2BFeyM.jpg  k33R4lDOgBw.jpg  tcRLEjPWBBQ.jpg

fqR0MvEikc0.jpg  RYNMfdj5YT8.jpg  G-_mll3Fof0.jpg

OsSn5RXfjtg.jpg

Wideo:

Spoiler

 

Pogoda:

Spoiler

nT9-zLzBBbc.jpg  R60vrHpfLxI.jpg  4l42wc-4Slg.jpg

GGsTYn5oD0M.jpg  XFJHsmhIJY8.jpg  7JktwXfEaKg.jpg

GgPAz2Hhink.jpg

I inne screeny:

Spoiler

u7jNMSaW7qA.jpg  l-3McQ2SGak.jpg  p72WQJSl8Lg.jpg

qXk2fUmWZP0.jpg  Z3gMMWoSJpM.jpg  8fZCRMwc0UI.jpg

5-uQX7hgxFs.jpg  mQ8T-kdBVPM.jpg  vmZ7pZIhtPo.jpg

7SzPfHzyvyo.jpg  Y_D-Ch4GmUY.jpg  bBCoracfrac.jpg

Fj-uBOJ_RwU.jpg  iwCRAMf9jcY.jpg

Źródło: vk.com

  • Dodatnia 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjęto mnie do zamkniętej grupy testerów "Severe Reality". Na razie są w niej 43 osoby.

*Pograłem dosłownie kilka godzin w "SR". Mod oparty jest o SGM 1.7. Graficznie to zupełnie coś innego. Jest bardzo ładny. Dodano różnorodną trawę i wszelkie możliwe usprawnienia graficzne z rodziny "Absolute..." i "Atmosfer".   

Spoiler

p83GZLM.png

5sfkzJY.png

T5B8F3E.png

Jeśli chodzi o rozgrywkę, to początkowe zadania niczym się nie różnią od wersji 1.7 SGMa. Dotarłem do Tartaku... i nie mogę opuścić tej okolicy:D Spawn przeciwników jest tak duży, że co zabiję grupę zombi, najemników czy bandytów, to zaraz pojawiają się kolejne drużyny wrogów. Ginąłem często (gram na najwyższym poziomie trudności), ale uzbierałem sporo fantów w schowku-plecaku. Teraz trzeba będzie tachać to do handlarza:021:. Pękły pierwsze dwa osiągnięcia i nagrodowe schowki:041:

Spoiler

hFH9flH.png

LlA2UaG.png

dSRFVbb.png

nZUxgL4.png

PjgxYz7.png

tpt0xcR.png

Broń w tym modzie wygląda bardzo ładnie. Oczywiście na razie widziałem kilkanaście modeli, ale bardzo przyjemnie się na nie patrzy:) i jeszcze przyjemniej z nich strzela. Dodano efektowne efekty wizualne podczas prowadzenia ognia (dym, iskry itp.)  

Spoiler

EC4gY4D.png

P4OoqcL.png

nSdrcRe.png

7bQDabE.png

 

Zrezygnowano całkowicie z HUDa. W górnej środkowej części ekranu mamy dwa paski pokazujące zdrowie i wytrzymałość. Okazjonalnie pojawiają się ikonki głodu, przeciążenia etc. etc. Na mapie w PDA widać wrogów, sojuszników i neutrałów. Fajny jest ten "krzyżowy" kursor.

Spoiler

uRTb5UV.png

loQjXii.png

Dawno nie grałem w żadnego SGMa (jak wiecie ostatnio sporo tłumaczyłem) i pewnie z tego powodu bardzo przyjemnie poznaje mi się uroki tej nowej wersji UfDGtBt.gif

*Informacje zamieszczam za zgodą jednego z autorów moda - Witalija Karmackiego.

  • Super 2
  • Dodatnia 4
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Anton Gorodecki Fajnie to wygląda, jak coś w moim stylu, stalker+fajna grafika i efekty (niestety po Anomaly ciężko przywyknąć do czegoś mniej "wypasionego" graficznie) no ale skoro w pierwszym poście jest podane, że mod ma bazować na SGM 1.7 to wnioskuję, że to jakaś wersja rozwojowa zgadza się? Plus taki, że jak widać polonizacja pasuje, ale jeśli to wersja rozwojowa to poczekam na oficjalną premierę :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polonizacja pasuje, ale jest też trochę nowych plików/linijek w plikach. Czy jest to wersja rozwojowa, to się jeszcze zobaczy:P kiedy ją ukończę. Przenoszę teraz graty na sprzedaż na Skadowsk i ginę na potęgę. Bandyci się chyba na mnie uwzięli:cussingwhite:

Edyta: w folderze textures meshes jest sporo plików z grażdanką, które niestety powodują wyloty i trzeba je potem poprawiać na "krzaczki". Na razie poprawiłem ze 20 takich nazw.

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

System schowków jest taki sam jak w wersji 1.7. Szukamy luźno leżących przedmiotów (zwykłe schowki), schowków SGM i jednorazowych artefaktów do szybkiej teleportacji. Ruszyłem na poszukiwanie zestawów narzędzi i w fabryce znalazłem kilka cennych przedmiotów:D

S.T.A.L.K.E.R.  Call of Pripyat Screenshot 2020.07.11 - 20.31.06.52.png

Mod ma zabezpieczenie przeciw oszustwom na zmianę udźwigu, ale na razie zbytnio nie cierpię z tego powodu. Biorę grę taką jaka jest :snipersmiley:

  • Dodatnia 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 5 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.