Jump to content
Sign in to follow this  
kamil190

Severe Reality - nowe zdjęcia z moda

Recommended Posts

Mod ma bazować na SGM 1.7. Aby go pobrać, trzeba napisać PW do twórców.

19 czerwca - Desert Eagle:

Spoiler

s1jKKJ3FIgg.jpgmrBBYzIESMk.jpgYtHrSUQi1qw.jpgb7pDEKk1tDk.jpg

8 czerwca - Barrett M107:

Spoiler

EWnGQxSOoQE.jpgxEuHhEOjrBc.jpg

NPC'e:

Spoiler

Dur2SFboKnw.jpgMNHsYHXhTU8.jpg4HKBbOo2wKI.jpgp_I9_2BFeyM.jpgk33R4lDOgBw.jpgtcRLEjPWBBQ.jpgfqR0MvEikc0.jpgRYNMfdj5YT8.jpgG-_mll3Fof0.jpgOsSn5RXfjtg.jpg

Wideo:

Spoiler

Pogoda:

Spoiler

R60vrHpfLxI.jpgnT9-zLzBBbc.jpg4l42wc-4Slg.jpgGGsTYn5oD0M.jpgXFJHsmhIJY8.jpg7JktwXfEaKg.jpgGgPAz2Hhink.jpg

I inne screeny:

Spoiler

u7jNMSaW7qA.jpgl-3McQ2SGak.jpgp72WQJSl8Lg.jpgqXk2fUmWZP0.jpgZ3gMMWoSJpM.jpg8fZCRMwc0UI.jpg5-uQX7hgxFs.jpgFj-uBOJ_RwU.jpgiwCRAMf9jcY.jpgmQ8T-kdBVPM.jpgvmZ7pZIhtPo.jpg7SzPfHzyvyo.jpgY_D-Ch4GmUY.jpgbBCoracfrac.jpg

Źródło: vk.com

Przyjęto mnie do zamkniętej grupy testerów "Severe Reality". Na razie są w niej 43 osoby.

*Pograłem dosłownie kilka godzin w "SR". Mod oparty jest o SGM 1.7. Graficznie to zupełnie coś innego. Jest bardzo ładny. Dodano różnorodną trawę i wszelkie możliwe usprawnienia graficzne z rodziny "Absolute..." i "Atmosfer".   

Spoiler

p83GZLM.png

5sfkzJY.png

T5B8F3E.png

Jeśli chodzi o rozgrywkę, to początkowe zadania niczym się nie różnią od wersji 1.7 SGMa. Dotarłem do Tartaku... i nie mogę opuścić tej okolicy:D Spawn przeciwników jest tak duży, że co zabiję grupę zombi, najemników czy bandytów, to zaraz pojawiają się kolejne drużyny wrogów. Ginąłem często (gram na najwyższym poziomie trudności), ale uzbierałem sporo fantów w schowku-plecaku. Teraz trzeba będzie tachać to do handlarza:021:. Pękły pierwsze dwa osiągnięcia i nagrodowe schowki:041:

Spoiler

hFH9flH.png

LlA2UaG.png

dSRFVbb.png

nZUxgL4.png

PjgxYz7.png

tpt0xcR.png

Broń w tym modzie wygląda bardzo ładnie. Oczywiście na razie widziałem kilkanaście modeli, ale bardzo przyjemnie się na nie patrzy:) i jeszcze przyjemniej z nich strzela. Dodano efektowne efekty wizualne podczas prowadzenia ognia (dym, iskry itp.)  

Spoiler

EC4gY4D.png

P4OoqcL.png

nSdrcRe.png

7bQDabE.png

Zrezygnowano całkowicie z HUDa. W górnej środkowej części ekranu mamy dwa paski pokazujące zdrowie i wytrzymałość. Okazjonalnie pojawiają się ikonki głodu, przeciążenia etc. etc. Na mapie w PDA widać wrogów, sojuszników i neutrałów. Fajny jest ten "krzyżowy" kursor.

Spoiler

uRTb5UV.png

loQjXii.png

Dawno nie grałem w żadnego SGMa (jak wiecie ostatnio sporo tłumaczyłem) i pewnie z tego powodu bardzo przyjemnie poznaje mi się uroki tej nowej wersji UfDGtBt.gif

*Informacje zamieszczam za zgodą jednego z autorów moda - Witalija Karmackiego.

@Anton Gorodecki Fajnie to wygląda, jak coś w moim stylu, stalker+fajna grafika i efekty (niestety po Anomaly ciężko przywyknąć do czegoś mniej "wypasionego" graficznie) no ale skoro w pierwszym poście jest podane, że mod ma bazować na SGM 1.7 to wnioskuję, że to jakaś wersja rozwojowa zgadza się? Plus taki, że jak widać polonizacja pasuje, ale jeśli to wersja rozwojowa to poczekam na oficjalną premierę :P

Polonizacja pasuje, ale jest też trochę nowych plików/linijek w plikach. Czy jest to wersja rozwojowa, to się jeszcze zobaczy:P kiedy ją ukończę. Przenoszę teraz graty na sprzedaż na Skadowsk i ginę na potęgę. Bandyci się chyba na mnie uwzięli:cussingwhite:

Edyta: w folderze textures meshes jest sporo plików z grażdanką, które niestety powodują wyloty i trzeba je potem poprawiać na "krzaczki". Na razie poprawiłem ze 20 takich nazw.

System schowków jest taki sam jak w wersji 1.7. Szukamy luźno leżących przedmiotów (zwykłe schowki), schowków SGM i jednorazowych artefaktów do szybkiej teleportacji. Ruszyłem na poszukiwanie zestawów narzędzi i w fabryce znalazłem kilka cennych przedmiotów:D

S.T.A.L.K.E.R.  Call of Pripyat Screenshot 2020.07.11 - 20.31.06.52.png

Mod ma zabezpieczenie przeciw oszustwom na zmianę udźwigu, ale na razie zbytnio nie cierpię z tego powodu. Biorę grę taką jaka jest :snipersmiley:

Zabezpieczenie przeciw oszustom - są 2 podstawowe trainery, obydwa dają radę.

Dają radę bo wpływają na moda nie będąc fizycznie częścią moda.*

* oba są gdzieś na forum.