Skocz do zawartości

Problem z instalacją


Twister

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Otóż mam taki problem , podczas instalacji wszystko się zacina :) tzn. gdy się załaduję

ponad połowa nic nie mogę zrobić ctrl+alt+del nie działa nic nie reaguje . Wcześniej miałem zainstalowanego stalkera i wszystko było ok . stery mam dobre , kompa czystego .

Wie ktoś czym to jest spowodowane ?

Procesor : 2.4 celeron http://www.stalkerteam.pl/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/tongue.gif 1 gb ram 256 mb grafiki ati radeon 9550

Z góry dzięki za pomoc ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby co mam orginał ;] . ale co do sprzętu to chyba wystarcza bo jak miałem wcześniej zainstalowane to gra chodziła całkiem płynnie rozdzielczość 1024 i wysokie detale. czasem przycinało w jakichś bardziej skomplikowanych lokacjach . a jak wasze rady nie poskutkują to wiecie co jeszcze mogę zrobić ? ;( .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A sprawdź najnowsze stery do grafiki, czasem program lubi nowsze ale jak mówisz, że wcześniej Ci działał to może jednak na starszych lepiej działał. Wiesz ja znam ludzi dla których stwierdzenie "format jest dobry na wszystko" i się z tym zgadzam ale tak nie zawsze jest spróbuj wszystkich opcji jak nie to ostateczność format. Tak ja myślę co zrobisz twoja wola, może spróbuj odtworzyć warunki na których Ci chodziło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi nie wyskakuje błąd tylko wszystko mi się zacina http://www.stalkerteam.pl/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/lightbulb.gif

Tez raz tak miałem z inną gra i przyczyna okazała się prozaiczna. Otóż mam dwa napędy dvd, z których jeden jest naprawdę stary (ma ponad trzy lata i wypaliłem na nim dużo płyt), a drugi nowszy i to właśnie on odczytywał poprawnie płytę, ten starszy nie chciał. Może więc Twój problem ma właśnie takie podłoże?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego napisałem przeważnie. Ja przez przypadek "zepsułem" napęd LG. Jeśli chodzi o starsze napędy, to mimo pozoru nadal się one trzymają. I Twister, jak już wszystko sformatujesz, to zainstaluj system i tylko niezbędne programy. Polecam tak: Windows Doctor - czyszczenie pamięci, rejestru, optymalizacja. XnView lub ACDSee Photo Manager - menadżer plików graficznych. PhotoFiltre lub Adobe Photoshop - edytor graficzny. Total Commander - menadżer plików. Notepad++ - programistyczny edytor tekstu o łatwej obsłudze. OpenOffice - edytor tekstu, arkusze, bazy danych, prezentacje. UltraISO - rozbudowany edytor obrazów płyt ISO. GoldWave - zaawansowany edytor audio o łatwej obsłudze. Reszta według uznania. Konfiguracja na minimum 512 Mb RAM-u. Większość z tych programów jest płatna, ale warto się w nie zaopatrzyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.