Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Da się robić sojusze?

Sojusze ?

Jeżeli jesteś w danej frakcji to nie możesz wziąć ''sojusz'' z inną, tak to właśnie działa, walka o każdy skrawek ziemi, żadnych negocjacji. Ale możesz mieć kompanów w swojej drużynie, pierwszy jaki do ciebie dołączy to będzie gość z frakcji do której zdecydujesz się przyłączyć, możesz też innych stalkerów werbować, pamiętam że się dało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi właśnie o to co piszesz up że tych neutralnych stalkerów sobie przeciągasz na swoją stronę np w modzie Zew Monolitu było tak że jak ktoś leżał ranny z wrogiej frakcji dawałeś apteczkę i do ciebie przystawał źle się wysłowiłem "sojusz"  

FATAL ERROR[error]Expression    : fatal error[error]Function      : CScriptEngine::lua_error[error]File          : E:priquelsourcesenginexrServerEntitiesscript_engine.cpp[error]Line          : 180[error]Description   : <no expression>[error]Arguments     : LUA error: ... clear skygamedatascriptstfwweapon_manager.script:577: C stack overflow
 
a to co jest?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najnowsza wersja TFW to 3.8 - Czyli taka sama jak u nas, tylko że z tego co pamiętam u nich siedzi na forum autor tego moda, więc zapewne pomaga na bieżąco. Tak czy siak spróbuj tego:

Tutaj masz fix który naprawia wypady do pulpitu przy zapytaniu o pracę - https://dl.dropbox.com/u/66826401/fix1.zip

( Wrzucić do gamedata/scripts ) 

Pamiętaj też że obowiązkowo trzeba mieć patch 1.5.10 

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy mod nie ma jakichś błędów w skrypcie, ale ciało, które mam zadanie przeszukać zespawnowało mi na dachu pewnego budynku w Jantarze na który nie sposób się dostać...  :sad: Macie pomysł jak tam wejść, ew. ściągnąć te zwłoki? Ja próbowałem godzinę i nie ma tam żadnej drabiny ani nie da się wejść na żaden dach z którego można by przeskoczyć.

post-3659-0-35470400-1360569856_thumb.jp

post-3659-0-28673600-1360569858_thumb.jp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

InnyParagon- dzięki za pomysł, przejrzę plik actor w poszukiwaniu tego dystansu i dam znać

 

nati20:

- Wzięcie zadania ponownie nic nie daje. Przynajmniej u mnie. Ciało spawnuje się w tym samym miejscu.

- Wyjście z Jantaru nic nie zmieni. Skrypt uruchomił już się wraz z wzięciem zadania od Docenta Susłowa na Bagnach.

- Granatem tam nawet nie dorzucę a nawet jeżeli, to nie wyląduje w rejonie ciała z powodu niewidzialnej ściany.

 

Granatnika nie próbowałem, ponieważ nie stać mnie na modernizację broni a co dopiero zakup granatnika i amunicji do niego. A na kodu na pieniądze nie chce wpisywać ani trainera z taką funkcją włączać.

 

Niestety nie udało mi się rozwiązać problemu alternatywnymi metodami. Twórcy moda powinni przejrzeć skrypty przed kolejnymi wersjami...

Edytowane przez Krwawy Baron
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Do limańska teleportowałam się za pomocą władcy zony mimo że zabraniali. Zrobiłam to na koniec bo miałam taki kaprys. Nie ma tam nic ciekawego, raczej pusto tam było chyba tyko na placu budowy byli wrogowie. Ogólnie nie polecam by mnie naśladować i nie dlatego że były problemy z gra bo nie miałam tam ani jednego wypadu ale dlatego że nie ma tam nic ciekawego i to strata czasu. Opróżniłam schowki, wybiłam wrogów na budowie i to tylke. Zaoszczędzicie czas jeśli sobie darujecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niczego się nie spodziewałam, przecież pisze że zrobiłam to na koniec gdy już przeszłam gre dlatego że miałam taki kaprys, chciałam zobaczyć czy faktycznie złapie buga, zakazany owoc i te sprawy. Pisze jedynie do tych co mają podobne zachcianki żeby sobie darowali bo wieje tam nudą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Gram frakcją CN, zająłem kordon i kilka przyczółków na wysypisku. Oddziały CN usilnie chcą przejść na agroprom, sami oczywiście sobie nie radzą w ogóle, jak idę z nimi to na pierwszym postrunku jest ok 15 powinnościowców, a potem dochodzą kolejni jako posiłki... Ostatnio sam wybiłem ze 30, ludki z CN oczywiście padają jak muchy nie zabijając nikogo po czym znów muszę czekać łaskawie na spawn oddziału który przyjdzie na posterunek, a że idą z Kordonu to trwa to niemiłosiernie długo. Tak ma być, że polowę czasu gry czekam na posiłki? zdobywam te punkty kontrolne po czym muszę czekać bóg wie ile aby łaskawie przyszli? Jak pójdę dalej to dostanę pestkę i padam, a jak odpuszcze posterunek to zaraz znów go zajmują wrogie oddziały. Jest na to jakiś sposób? Dodam jeszcze, że jak zajmę inny przyczułek niż "chce" CN to nie przychodzą z pomocą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Denerwująca sprawa, grając bandytami miałem bardzo podobny problem. Z tego co pamiętam, gdy przejmie się pierwszą wrogą bazę, w twoim przypadku będzie to baza Oporu na Kordonie, to Czyste Niebo powinni prócz swojej bazy na Bagnach, spawnować się także na Kordonie. Niestety tak jak piszesz, problem polega na tym że z Kordonu na Agroprom jest spory kawałek i odziały będą długo szły. Na ten problem nie ma żadnej rady, ewentualnie możesz użyć swojego radia aby odziały się pośpieszyły, ale nie wiem czy to podziała, po prostu trzeba czekać na danym posterunku. 

A co do przejęcia innego przyczółku to nie jest to jakiś błąd, po prostu odziały Czystego Nieba czy każdej innej frakcji nie będą tam szły, każdy punkt masz zaznaczony na mapie w PDA, i w pierwszej kolejności musisz właśnie je zdobyć. 

Czasem jest warto ''wyczyścić'' jakiś punkt na mapie gdzie są wrogie odziały aby można było opóźnić kontratak wroga. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.