Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Mam Bug-Trapa gdy próbuję dostać się do Budynku A Instytutu, gram jako Powinność. Bardzo chcę się tam dostać, bo mam do zapłacenia sankcje, i nie można dalej grać, bo nie mogę dowodzić oddziałami. :( FATAL ERROR Jak jest Can't open section 'lcT'   to przed   Przed IcT jest dziwna kratka, ale jej tu nie widać wygląda to mniej więcej tak:  '#IcT' tylko ,że wygląda ona inaczej i nie idzie jej tu skopiować :(

FATAL ERROR [error]Expression    : fatal error[error]Function      : CInifile::r_section[error]File          : E:priquelsourcesenginexrCoreXr_ini.cpp[error]Line          : 443[error]Description   : <no expression>[error]Arguments     : Can't open section 'lcT' stack trace:
Edytowane przez snoork
  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
Windows 7 64 bit
Proc: AMD Athlon 64 x2 Dual Core Procesor 5200 + (2 CPUs) -2,7GHz
Pamięć: 2048 RAM
Karta Graficzna: NVIDIA GeForce 8600 GT 512 MB
Przeszedlem  mody od Zaurus TS2  i nie bylo takich problemow, Czyste Niebo , Zew Prypeci działają Bez Problemu a mod TFW  MASAKRA wczytuje po 3 do 5 minut nieraz na minimalnych ustawieniach. POMOCY czy coś da się z tym zrobić ?
PS mam TFW 3,8 + fix na wyloty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Win 7 ma większe zapotrzebowanie na pamięć  niż XP mam taki sam procek  3gb ramu nvidię 9400 u mnie  na 7 część modów bardzo zwalniała więc przeszedłem na xp na to wychodzi że musisz dokupić ram Win7 64bity widzi więcej niz 4gb ramu. .Aha sam system win 7 zajmuje 1gb pamięci więc na grę z modami wymagającymi więcej pamięci to za mało.

Edytowane przez anatol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak SmokeHead mam gorszy procek i gra walczy z cieniem bez zarzutu, nawet ta trochę skaszaniona beta działała bez zarzutu, problem zaczyna sie z grą, obie wersje, gdy przekraczasz 9 lub 15 tauzenów zaufania/waleczności/reputacji, wyloty mam jak przy biegunce.

Szturmowik da ci spokój jak jesteś pod dachem a on kogoś upoluje lub jak "dasz mu kosza" w postaci w/w Jurij kilogramów ołowiu, stali no chyba, że znajdziesz moda i włączysz go do gry tj. moda na amunicje uranową!!!

 

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RAM juz wiecej nie da rady bo to jest juz max na płyte głowna :(

Windowsa nie chcial bym zmieniac bo czasem lubie pyknac w Mortala komplete edition a na Xp moge zapomniec.

Sprubuje z tym gamebosterem a jak nie to mam drugi dysk wiec spróbuję na niego wgrac Xp  gre i mod i zobacze co z tego bedzie

Dzieki za Porady ruszam do działania

 

OK, teraz uruchamia sie i wczytuje w 1min 30 sec, na minimalnych ustawieniach, gdy dam na niskie strasznie sie tnie

to i tak dluzej niz inne czesci stalkera

 

czy da sie jeszcze szybciej??? Czy ten mod jest aż tak Pamiecio żerny i tak musi być ?  A moze mam nieaktualą lub złą wersję tego MODA tj. TFW 3,8 ?????

Edytowane przez martin6988
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak jest w tym modzie, im wiecej NPC tym bardziej zong, wszystkie inne czesci stalkera chadza bez zarzutu na normalnych ustawieniach a takze mody a ten nawet na minimum nie daje rady,

Wiec Doszedlem do wniosku ze jest on jakis trefny,

w sumie i tak jest to cos bez sensu, bo jak sie cos zaczyna to i konczy,  a to wygląda najwyrazniej na takie niedorobione ... coś  (do limanska nie wolno itd...  Nieporozumienie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 1 miesiąc temu...

Po dwóch latach znów odpaliłem moda z najnowszą wersją. Pierwsze co mnie miło zaskoczyło to teksty w języku Polskim. Ogólnie modyfikacja o wiele lepiej się prezentuje w porównaniu do tego co było sprzed dwóch lat. Brakuje mi tylko fixów bugów i usprawnienia ailife, bo obecny jest zbyt wojenny. Fajnie by było gdyby powiększyli możliwość interakcji z npc. Głównie chodzi mi o zwykłych stalkerów. Jak dla mnie to fabuły do tej modyfikacji nie potrzebnie chcą robić. Gameplay jest w miarę przyjemny pomijając te wywalanie do pulpitu co jakiś czas. Mogli by dodać jakiś kreator postaci, jakąś ekonomię wprowadzić i utrudnić trochę grę. Jak by na takim czymś stał TFW to bym był w 100% usatysfakcjonowany.

 

A przy okazji... Szperałem trochę w ustawieniach i przez przypadek zmieniłem rozdzielczość ekranu, która nie jest dostosowana do mojego monitora, no i mam czarny ekran. Jak można to zmienić?

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

@Agrael Prace nad modem zostały wznowione jakiś czas temu.  Powstała TFW Anon Edition w której jest naprawione parę rzeczy denerwujących wcześniej. Twórca moda jakiś czas temu deklarował, że rozkminił rzecz jaka uniemożliwiała mu tworzenie tego moda.. jednak jakiś czas temu zamilkł i nic w temacie moda się nie dzieje..

 

Można założyć, że z powodu natłoku obowiązków odpuścił sobie tworzenie moda..

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś czytałem że twórca miał dodać Monolit jako grywalną frakcję. Miało to chyba polegać na tym że dołączaliśmy do jakieś frakcji i zwyczajnie w świecie trzeba było zniszczyć inne ugrupowania i potem w CEA..byłaby możliwość przyłączenia się do sekciarzy i znów walczyć przeciw dawnym kompanom. 

Ogółem to ludzie mieli naprawdę masę fajnych pomysłów na to jak rozwinąć TFW. Ale jest jak jest. 
Sam grałem wiele razy. Ale po jakimś czasie robi się to nużące. Mod tylko i wyłącznie polega na zniszczeniu innych frakcji. 

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Agrael mod TFW miał być przetarciem dla moda w którym zakładalibyśmy swoją własną frakcje i rozbudowywali ja.

 

A co do monolitu to nie tylko on miał być dodany ale też ścieżka fabularna dla wszystkich frakcji. Podobno istniała napisana fabuła dla najemników.. jednak plan upadł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.