Skocz do zawartości

Wiedźmin: Edycja Rozszerzona


Rekomendowane odpowiedzi

Po zakupie nowego komputera, Edycja Kolekcjonerska instalowała się tylko kilka minut.

Patch 1.5 znajduje się pod tym adresem: http://www.idg.pl/ftp/gry_9123/Wiedzmin.Patch.1.5.The.Witcher.html Usuwa m.in. zabezpieczenie wymagające oryginalnego dysku w napędzie.

Wiedźmin - kościany poker (strategia)

W tym filmiku zobaczycie moją grę w kościanego pokera (tzw. Yahtzee) w Wiedźminie. Pokażę wam swoją strategię, której używam przez cały czas.

Koniecznie zobaczcie końcówkę filmiku, gdzie szczegółowo opisałem swoją strategię.

P.S. Być może są lepsze strategie i szczerze nie znam się na pokerze, ale ta bardzo mi pomogła pokonać wszystkich przeciwników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 lat później...

najglebiej.jpg
Takiego odkopu to dawno nie było, ale skoro już ktoś kiedyś założył temat o Wiedźminie I to, czemu by tego nie wykorzystać ? :hammerdrill:
Postanowiłem sprawdzić, jaki jest maksymalny poziom naszej postaci w grze.
Przy wykonaniu każdego zadania mamy możliwość ( na oko ) uzyskać 43 może 45 lvl. Tak więc żeby zdobyć każdy talent do rozdania trzeba tłuc potwory na potęgę.

W akcie III polowałem na Kuroliszki w Jaskini na Bagnach. Dobiłem tam do 40 poziomu.
Dopiero w akcie V postanowiłem dalej zdobywać poziomy na potworach - chyba najlepszym do tego miejsca okazała się krypta Kruka. Wybijamy potwory, medytujemy i tak w kółko do znudzenia.
Było to dosyć czasochłonne a z każdym zdobytym poziomem zmniejszała się ilość punktów doświadczenia jakie '' lecą " z potworków.

Przy wbiciu 50 poziomu nie otrzymujemy już żadnych talentów do rozdania. Dostajemy wtedy status " Legendarny Wiedźmin ".
Ja się zawziąłem i dalej siedziałem w krypcie. W końcu zdobyłem 60 poziom, ale status się nie zmienił.  Darowałem sobie wbijanie kolejnych poziomów, bo raczej nie ma to większego sensu. W sumie to wbiłem 61, ale to dzięki reszcie zadań w grze.
Tak to się prezentuje. 
20900_screenshots_20181230200330_1.jpg

  • Dodatnia 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.