Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problemy z kodami w czerwonym lesie. 1. Problem z kodem do tego tunelu koło lasu (tam gdzie jest snajper monolitu). Znalazłem pendriwea naukowca w lesie (był w ciele doktora) i pisała tam część kody do tunelu obok lasu: y = 6. Nie wiem co to znaczy, ale próbowałem wpisywać różne kody (w tym ten) i nic, Jeśli wiecie jaki jest kod do tego tunelu to napiszcie. 2. Kod do drzwi w x19. Weszłęm do labolatorium x19 (labolatorium ze sterownią muzgozwęglacza) i gdy przeszłem przez korytaż to zobaczyłem zamknięte drzwi z konsolą kodów. Wpisałem losowe kody, a drzwi nadal zamknięte. Jeśli wiecie jaki jest kod do drzwi w labx19 to napiszcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od problemów z Priboi Story jest odpowiedni dział http://stalkerteam.pl/forum/97-priboi-story-v-113/ Jest tam też kompletny poradnik. Odnośnie bunkra na Radarze brakuje ci jeszcze jednej cyfry kodu, do znalezienia w Dolinie Mroku. Kod do drzwi w X10 ma Dezik Lohnar na Magazynach Wojskowych.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam.Jestem nowy i gram w Priboi Story wersja ze spolszczeniem 1.1.3 a Cień Czarnobyla to 1.0006. Gdy gra się zapisuje automatycznie to mogę dalej grać. Jeżeli zapisze grę to przy ponownym wczytaniu grę wywala.To samo się dzieje, gdy chcę porozmawiać z Barmanem lub Woroninem. Jestem laikiem w te sprawy i proszę o fachową pomoc.Pozdrawiam. kubekpop-wysłałem do ciebie e-maila i prosze o odpowiedź.Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PRIBOY STORY ver. 1.1.3...jest dla patch 1.004/ 1.005 PRIBOI STORY OVERHAUL v.3.2.5...jest dla wersji patch 1.005 Priboi Story - Ukryte Zagrożenie 1.3..jest na 1.004 Priboi Story - Ukryte Zagrożenie 1.4..jest na patch 1.004 Ja polecam właśnie ten ostatni wersję 1.4...przednia zabawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Arni68 Problem z save'ami przy spolszczeniu ps wynika chyba z wersji samego Stalkera (dokładniej - czy to wersja "pudełkowa" czy z CDA). Ten sam problem ze spolszczeniem Priboia miałem (sądząc po lekturze priboiowego wątku na konkurencyjnym forum nie ja jeden) gdy grałem na wersji z CDA, na "pudełkowym" tych problemów nie ma. Czyli - albo będziesz grał w anglojęzyczną wersję moda, lub, jeśli masz taką możliwość, powinieneś zainstalować Stalkera "pudełkowego". Na patchu 1.006 PS w wersji 1.1.3 u mnie chodzi stabilnie. Piboia mam tego dołączonego do CDA a Stalkera "pudełkowego" - gra wykrzaczyła się może ze trzy razy.

Edytowane przez mogart
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Widzę że, dawno nikt tu nie zaglądał. Odświeżę więc temat pytaniem o to, czy zaczynając przygodę z Pribojem, robić to od wersji 1.1.3, czy go sobie podarować i zacząć od razu od Ukrytego Zagrożenia. Poczytałem przewodnik po 1.1.3 i opis UZ, oba ciekawe. Szukając coś dla siebie, myślałem też o Apokalipsie. Co byście mi zalecili. Każda opinia się liczy, a ja liczę na szeroki odzew :thumbsup: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Pewnie taki lajkonik jak ja modów nie powinien recenzować i polecać, ale co tam. Najwyżej się zbłaźnię ;) Kondotierze Priboie czy Apokalipsa. Wszystko zależy od tego co w grze lubisz. Jeśli chcesz masy nowego sprzętu, nowych mutantów, emisji, zarośniętej zony i w sumie schematycznych misji (idź do danej lokacji, wybij wszystko co żyje, weź papiery, wróć) - znajdziesz to w PSach. Ukryte Zagrożenia dodają nowe zadania poboczne ale nadal jest schematycznie. Do tego dla mnie uz 1.4 ma pewną nielogiczność, która psuje zabawę. Jeśli wolisz w sumie liniowo prowadzoną fabułę, za to z bardziej rozbudowaną "filmową" narracją, bez masy nowych broni (za to z kompletnie przegiętym karabinem którego jedyną wadą jest brak granatnika :D) to mody Zaurusa są dla Ciebie.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Mam problem , ponieważ zawsze kiedy dostane jakiegoś nowego questa ,nigdy nie zaznacza mi na mapię. Zawsze mam znajdź dokument #2 o opuszczonym mieście (lub coś w tym stylu) gdyby nie poradnik nic bym nie mógł zrobić narazie jakoś sobie radziłem ,ale teraz jestem w x16 i nie wiem gdzie jes wejście. Proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

[FATAL ERROR

[error]Exp[b][/b]ression : header().graph_guid() == ai().game_graph().header().guid()
[error]Function	 : CALifeSpawnRegistry::load
[error]File		 : D:xray-svnxr_3daxrGamealife_spawn_registry.cpp
[error]Line		 : 93
[error]Description : Spawn doesn't correspond to the graph : REBUILD SPAWN!


stack trace:

No i to samo jak w przypadku SGM MOD do ShoC przy wczytywaniu nowej gry.

Edit: cichy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka wersja nie wiem , od kumpla pożyczona , a nie wiem jak sprawdzić , grałem na podst. dorzuciłem wlaśnie gamedata obok bin i nową grę włączyłem.

Dogrywałem ten plik do 1.0004 bo wydaje mi się, że taka wersja ale na bank nie powiem.

Ha , mam wersję 1.0000.

Pisz po Polsku. cichy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko skasuj i najpierw porządnie zainstaluj grę we właściwej wersji - takiej jak podana w instrukcji moda. Jeśli masz 1.0000, to instaluj odpowiedni patch. Sprawdź czy działa. Priboi to fajny i mało problematyczny mod.

Wystarczy 1.0004

suharex, ta gra kosztuje 10 zł...

Używanie pirackiej, jest nie tylko nieuczciwe, ale po prostu głupie. Takie wersje i cracki powodują masę błędów.

Nie dublujemy postów LD.

Edytowane przez LordDino
  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok syf ten priboy , grafika ze pozal sie Boże...

Kilka dni temu skończyłem Priboi Story Overhaul i moja opinia o nim jest diametralnie rożna od Twojej.

Tak w sferze grafiki jak i stabilności. Poczytaj w temacie o nim.

Uwaga malakasa daje Ci ukierunkowanie na nowsze wersje i wtedy nie będziesz ględził.

Wgraj PSOh a się przekonasz.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.