Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

On 12/13/2020 at 8:15 PM, Anton Gorodecki said:

Rozumiem. Działaj. Pomożemy ci jak tylko będziemy mogli. Pamiętaj o tym. Miłego wieczoru, mordeczko.

Witam. Patcha samej gry mam 1.6 ale przy pobieraniu moda było napisane że też działa na 1.6 także... :062:
Zainstalowałem od nowa wszystko i to samo...a nawet zauważyłem że nie tylko brakuje mi przejścia z kor. do wys. ale i mag. woj. tam dalej...może jest jakaś opcja alby je ręcznie dodać do plików gry :037:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.12.2020 o 20:29, mendrek94☢ napisał:

Patcha samej gry mam 1.6 ale przy pobieraniu moda było napisane że też działa na 1.6 także...

Cześć.

Instaluj zawsze tak, jak napisane jest w pierwszym poście wstawki z modyfikacją, czyli w naszym przypadku albo na 1.0004 albo 1.0005. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Agrael zmienił(a) tytuł na Priboi Story 1.1.3
  • Agrael promuje ten temat
  • 1 miesiąc temu...

Witam. Zacząłem grać w tego moda i ....nie umiem grać. Potrzebuję pomocy. Zacząłem wykonywać polecenia po kolei od początku, zaczynając od generała na posterunku, który skierował mnie jelśi dobrze pamiętam do przywódcy kotów na wiosce. Ten z kolei odesłał mnie do majora na posterunku pod mostem, odbyłem wszystkie rozmowy chyba tak jak trzeba, zabrałem dokumenty z domku według polecenia Sidorowicza i dalej nie wiadomo co robić. Nie mam pojęcia gdzie iść, nie ma też żadnych dialogów z kluczowymi postaciami. Czyżby był to mod z serii "zgadnij co autor miał na myśli"?... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@chszarz bo jak weźmiesz jakieś dokumenty to masz w nich opis i info gdzie szukać następnych, plus przeważnie jakieś foto tego miejsca. Mod dla tych co znają lokacje ze Stalkera i będą w stanie skojarzyć miejsca nawet po małych detalach na zdjęciu plus po krótkim opisie.

Tu latasz od jednego dokumentu do kolejnego itd.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za podpowiedzi. Faktycznie w notatki spojrzałem tylko pobieżnie. A poradnika nie znalazłem.

No i pojawił się inny problem.... Mod nagle zaczął się strasznie wysypywać. Przyszła emisja, schowałem się pod mostem, postanowiłem pójść w kierunku Wysypiska i chyba nie dojdę, bo co 10 kroków jest wylot 😞

Udało mi się przejść przez ten obszar wylotów, ale jak zobaczyłem jak bandyci mają sprawność komandosów i strzelają z 100 -procentową skutecznością i do tego jest ich chyba cały pułk i zaczynają atakować ze wszystkich stron, to powiedziałem już dziękuję temu modowi. 

Edytowane przez chszarz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postanowiłem na chwilę się przeprosić z bandytami i zagrać dalej. Zamiast strzelać do nich poprostu ich ominąłem i pobiegłem dalej. Ale te wyloty to naprawdę uprzykrzają grę. Musiałem powtarzać całą akcję w laboratorium w Dolinie Mroku, bo po dotarciu do Baru gra się wysypywała przy wczytywaniu save'a z tej lokacji. Teraz dotarłem do Prypeci i też już zaliczyłem kilka wylotów. Mam ustawione minimalne parametry jakości i najwyraźniej to nie pomaga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mod na lokacjach ma nasrane krzaczków, złomu, wszystkiego ma nawalone na lokacjach względem podstawki i zauważalnie gorzej działał, pewnie ten overhaul, czy inszy lepiej już działa(wątpię). Na współczesnym PC musi chodzić, ale jak widać wylot na wylocie a tego nie pamiętam jak grałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.