Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

@tom3kb 

17 godzin temu, tom3kb napisał:

wrzuć pigułę przeciwko psi promieniowaniu zanim wejdziesz w jego strefę

pomogło

@kondotier

ale doktorek poległ

ktoś coś? jak to zrobić? najmusów nie da sie zabić a atakują przy moście, aha no i gdzie jest ten Trzcina koleszka Ponurego?

 

ss_cez137_10-04-20_12-58-12_(red_forest).jpg

Edytowane przez cez137
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tom3kb ale to nie leszy jest nieśmiertelny tylko ci najemnicy, jego to ja tam nie widzę w ogóle, czyli że co? za wcześnie jeszcze na las? bo w Limańsku to mam tylko tego Trzcinę znaleźć i tyle, może jeszcze polece do Klina i X8 i się wyjaśni co i jak

Edytowane przez cez137
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tom3kb może, nie wiem, nie przyglądałem się im, ale teraz to już nieważne bo skończyłem go, wróciłem do Limańska i poszedłem do Prypeci i do X8...i skończyłem tego moda, widzę inspirację metrem były.

Coś z tym spoilerem się chyba po######ło, nie mogę w niego wrzucić screenów.

Spoiler

ss_cez137_10-04-20_17-13-51_(collector22).jpg

ss_cez137_10-04-20_17-24-27_(collector22).jpg

ss_cez137_10-04-20_17-27-58_(collector22).jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

FATAL ERROR
 
[error]Expression    : fatal error
[error]Function      : xrServer::Process_update
[error]File          : D:\prog_repository\sources\trunk\xrGame\xrServer_process_update.cpp
[error]Line          : 39
[error]Description   : <no expression>
[error]Arguments     : Beer from the creator of 'S_ACTOR '; initiator: 0x00000001, r_tell() = 3761, pos = 3700, objectID = 0

Witam wszystkich, mam wylot chyba z tym logiem przy zadaniu ze Spryciarzem ,jak jesteśmy już w tunelu i zaczyna się scenka następuje wylot.

Edytowane przez kanon1022
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cez137 Zrób spojler i od razu go powiększ Enterem. Dla trzech zrzutów wystarczy 5 kliknięć. Następnie ustaw kursor na samej górze w spojlerze. TO konieczne !!! I teraz klikasz w plusa na zrzucie który chcesz mieć pierwszy. Kiedy wskoczy do spojlera, znów kliknij enter i + drugiego zrzutu, itd. do ostatniego. Jeśli chcesz zrzuty w spojlerze dodatkowo opisywać, to po wstawieniu klikasz Enter co najmniej 2 razy. Wtedy pomiędzy zrzutami masz przerwy do których możesz wstawić kursor i zrobić opis.

Możesz popraktykować na tym powyższym wpisie. Otwórz go do edycji, wstaw kursor do spojlera, powiększ go enterem. Następnie na zrzucie kliknij LPM i jak się zamleczy, przeciągnij do spojlera.

Albo do spojlera wklej zrzuty na nowo, a te poza nim normalnie usuń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kanon1022 parametr class jest nieprawidłowo zapisany w konfiguracji obiektu (nieokreślony w ciągu argumentów). Tako rzecze Zaratustra.

A tak na poważnie, to podrzuć zapis. Może u mnie pójdzie. Tylko proszę bez Szybkich Zapisów. Tylko Twarde.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Goniec z obstawą siedzą w chałupie z czerwonym kółkiem. Żeby było śmieszniej za pierwszym razem chyba mi się tam nie zespałnowali, bo biegałem po całej mapie jak kot z pęcherzem. Znalazłem ich dopiero po ponownym wczytaniu zapisu.

ss_charon_10-04-20_20-08-43_(dead_city).jpg.458e06acf0b4b9af02af77229a7fabbc.jpg 

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Anton Gorodecki napisał:

Goniec z obstawą siedzą w chałupie z czerwonym kółkiem. Żeby było śmieszniej za pierwszym razem chyba mi się tam nie zespałnowali, bo biegałem po całej mapie jak kot z pęcherzem. Znalazłem ich dopiero po ponownym wczytaniu zapisu.

ss_charon_10-04-20_20-08-43_(dead_city).jpg.458e06acf0b4b9af02af77229a7fabbc.jpg 

U mnie jest dokładnie  taki sam problem. Tylko że wczytywanie zapisu nic nie daje. Niby na mapie widziałem jakieś postacie ale jak dobiegłem do tego punktu to było pusto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

10 godzin temu, cez137 napisał:

@Reaper musisz najpierw odpocząć na materacu pod ścianą tam gdzie masz znacznik i dopiero będzie gadka 

Dokładnie tak zrobiłem, Morgan woła do siebie i to tyle, rozmowy zacząć nie mogę, Pozdrawiam

W otwartej konsoli pokazuje problem z plikiem ogg.

 

S.T.A.L.K.E.R._ Call of Pripyat 05.10.2020 08_08_01.png

Edytowane przez Reaper
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Reaper hmm? dziwne jest to że Morgan stoi na sali a nie siedzi w swoim kantorku, może to jest problem? u mnie był w kantorku wf-istów:033: spróbuj może wczytać kilka razy grę, może usiądzie na dupie w kantorku, nie wiem, jak to nie to to już sprawa dla mechaników bo ja sie na tym nie znam

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, cez137 napisał:

@Reaper hmm? dziwne jest to że Morgan stoi na sali a nie siedzi w swoim kantorku, może to jest problem? u mnie był w kantorku wf-istów:033: spróbuj może wczytać kilka razy grę, może usiądzie na dupie w kantorku, nie wiem, jak to nie to to już sprawa dla mechaników bo ja sie na tym nie znam

Dzięki za odpowiedź Niestety wcześniejszy zapis też nie rozwiązał problemu. Morgan i Duszman stoją dalej w tym samym miejscu i żadnej interakcji.

Edytowane przez Reaper
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie śmigają, wielkie dzięki.

Choć z drugiej strony mam już powoli dość. Idę do Klina na przystań, gadka(odpala się film) i mam wylot. Wczytuje i tym razem słyszę sapanie pijawki na filmie, myślę będzie grubo, wrzuca mnie w grupę najmów, środek nocy, pijawka mnie goni, najmy urządzają kanonadę we mnie(co tam pijawka).... normalnie to co lubię... no i jak robię szybki zapis mam wylot.

Ale tak ogólnie to mod bardzo fajny, zapewne było by lepiej gdyby nie mój komputer z dirtu.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dwa zakończenia za mną - muszę przyznać, że mod świetny - grupa Morgana pokazana w całej okazałości

Bawiłem się przy nim dobrze - nie za długi - nie za krótki

Moim zdaniem dobrze się wkomponowały mechaniki z Anomaly/Misery - brak brak brak i zbieranie czegokolwiek żeby mieć cokolwiek :D

Brak emisji to dla mnie wada - wprowadzają element chaosu i losowości którego mi tu brakowało i to mocno

 

i to tyle w tej przygodzie - szukamy następnej

  • Dodatnia 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.