Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

@Arni68 mogą być problemy w stylu: w modzie brakuje jakichś tekstur, źle się pobrał.

Albo niektóre foldery lub pliki są w grażdance i windows nie widzi, ewentualnie jest w odwrotnie nazwy i foldery trzeba zmienić na takie w grażdance.

Poniżej przykład jak to było w innym modzie, nie w twoim :) tak wrzucam tylko jako przykład

 

Naprawiłem błąd z wyświetlaniem się Kruka i jego grupy we fioletowo-niebieskiej formie, a także szajkę Leny i Szerszenia. Zastosowałem prosty myk, zmieniłem w gamedata/textures/act nazwy dwóch folderów:
Ворон na Âîđîí
i Контробандист na Ęîíňđîáŕíäčńň 
Należy też zmienić nazwę folderu:
 Шайка Лены na Řŕéęŕ Ëĺíű
i Шершень na Řĺđřĺíü
(można stąd kopiować krzaczki do nazw czterech folderów).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Arni68 Fioletowe tekstury powodują pliki opisane grażdanką. Trudno mi powiedzieć które to są, bo grałem na rus podstawce i ten problem u mnie nie wystąpił.

Te foldery dla przykładów jakie podał @tom3kb, dotyczą tylko i wyłącznie 1. części moda Czas Sojuszu.

U Ciebie będą to inne. To dość żmudna robota, bo trzeba przejrzeć katalogi w modzie, znaleźć te opisane grażdanką, tak katalogi jak i pliki, a następnie zmienić ich nazwę na robaczkową. A to nie jest takie proste.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Arni68  Trochę dziwne z tymi fioletowcami, bo nie sądzę, aby  @Anton Gorodecki tego nie usunął robiąc spolszczenie.

DODANO:

Poczytałem wpisy innych grających już ze spolszczeniem. Żaden z nich nie sygnalizował takiego problemu.

Moja rada na początek, to reinstalacja moda.

 

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Arditi:

torrent: https://stalkerportaal.ru/load/zov_pripjati_repack/kanuvshie_v_nebytie_repack_ot_spaa_team/135-1-0-3260

path 2.1: https://disk.yandex.ru/d/IEj_X_zQWu9_hQ

tradycyjne pliki: https://disk.yandex.ru/d/u-85-0M86_wzrw

fiks - kłaść na path 2.1: https://disk.yandex.ru/d/rIndvL3uWHJTCA

https://ap-pro.ru/forums/topic/1640-kanuvshie-v-nebytie/page/68/

Ссылки на загрузку:

» Загрузить «Канувшие в небытие» с ФО: Yandex Disk | Drop Files [3,14 ГБ]
Чистая модификация

» Загрузить «Канувшие в небытие» с ФО: Yandex Disk [5,16 ГБ]
Игра + модификация. Версия от Brat904

» Загрузить «Канувшие в небытие» с Торрент: Stalker-Torrent [5.17 ГБ]

Патчи:

» Загрузить патч для «Канувшие в небытие» с ФО: Yandex Disk | Drop Files [8,2 МБ]

Фикс для чистой модификации


Фиксы:

» Загрузить фикс для «Канувшие в небытие» с ФО: Yandex Disk [110 КБ]

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żaden problem, poczekam z góry dzięki :D

21 minut temu, tom3kb napisał:

Jasne ale dopiero jutro mogę wrzucić. ;)

A z innego źródła to tylko w wersji po rosyjsku mogę ci znaleźć bo tu spolszczenie było zaimplementowane od razu w moda.

Niestety bariera językowa nie puszcza :x ale i tak dzięki za pofatygowanie się

17 minut temu, vidkunsen napisał:

Arditi:

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Doścignął mnie błąd braku pamięci przy próbie przejścia do Martwego Miasta z Prypeci i nijak go nie mogę ominąć.

[error]Line          : 336
[error]Description   : <no expression>
[error]Arguments     : Out of memory. Memory request: 65287 K

Nie pomaga zmniejszenie grafiki na minimum oraz zmiana rozdzielczości na możliwie najniższą.  Przydałby się jakiś fix na zoptymalizowanie mapy. 

Ogólnie mod fajny ale jak dla minie tylko do tego momentu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Stanley u mnie procek 3x3.2ghz, 4 giga ramu i grafika gts 450 amp z 1gb pamięci, win 7 64bit. Niby twoja grafa mocniejsza ale jak zerknąłem w testy to wydajnościowo wypada podobnie. Ja grałem na średnich.

Pamięci na kompie masz chociaż 4gb czy tylko ze 2gb bo jak widzę jeszcze windows xp. A jeśli 2 to może być trochę mało bo w takim kompie u mnie było już gorzej z graniem w niektóre mody.

 

W pierwszym poście jest ten twój error i sugestia żeby zmniejszyć ustawienia trawy, patrzyłem też na rus forach czy jeszcze coś radzą. Może zbij je suwakiem do zera i wtedy spróbuj wejść na lokację. Bo nie pamiętam jak trawka jest ustawiana jak się tak ogólnie zmienia wszystkie opcje wysoko/średnio/nisko.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Stanley Tak jak pisano wyżej, gęstość trawy, wszystko dotyczące słońca i cieni na zero. Odległość widzenia nie dalej jak na połowę. A do skrótu pulpitowego dodaj parametr -noprefetch, który "wczytuje na raty".

No i sprawdź, czy w opcjach dla moda jest możliwość grania ze zgodnością dla XP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Agrael zmienił(a) tytuł na Pogrążony w Niebycie

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.