Skocz do zawartości

SGM 2.2 + Gunslinger mod


Wojownik

Rekomendowane odpowiedzi

@roman.b Cześć, mam ten sam problem jak Ty. Podpowiesz jak użyć spawnera? Nie używałem jeszcze.

Udało się. Wczytywałem save przed atakiem na oddział Powinności i w końcu się udało znaleźć wszystkie dokumenty.

Edytowane przez prozmus84
Rozwiązano problem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@roman.b W SGM 2.2 z tego co chłopaki pisali lub w tej wersji z Gunslingerem nie ma tego wątku jak i też tego z Płotką i Wilkiem i kilku misji od szefa bandytów w Leśniczówce. 

Podobno w zwykłym SGM 2.2 już nie było tych wątków, ostatni raz można je było spotkać w SGM 2.0 bodajże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@roman.b Przeglądałem swoje save i po dostaniu się do Doliny Mroku przez bańkę zrobiłem tam kilka misji głównych i dodatkowych. Potem wróciłem do Prypeci i zrobiłem kilka misji typu LAB X18, odnalezienie Wojskowego i chyba w trakcie bycia w Prypeci dostałem wiadomość z kwatery głównej o pójściu na Magazyny. Poszedłem do Doliny Mroku, wykonałem parę zadań + zadania dla Wolnościowca i po znalezieniu 3 dokumentów i wykonaniu pobocznych zadań poszedłem na Magazyny Wojskowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to mam po zabawie :023:

Sam znalazłem dwa bugi, ciekawe ile było po drodze, które wpłynęły na przyszłe misje. Pierwszy jest taki, że jak złupisz truchła tych z powinności to nie pokazują się dokumenty. Drugi jest taki, że jak za bardzo się oddalisz (tylko blisko bazy) od eskortowanego tego z wolności na Dolinie mroku, to znika możliwość zakończenia zadania.

W oryginalnym SGM 2.2 nie miałem takich problemów.

Edytowane przez roman.b
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Narzędzia dla techników które znalazłem. Na Zatonie w Zakładzie Utylizacji na końcu rury na którą jest wejście po drabince po zachodniej stronie zakładu. W żelaznym Lesie pomiędzy betonowym słupem a ogrodzeniem na lewo od wejścia do laboratorium.  Na Jupiterze  w kompleksie przeciwlotniczym Wołkow pod tyłem UAZ-a przy stacji radarowej,  W Prypeci w Porcie Rzecznym w części południowo-wschodniej (dokładnie nie pamiętam). Spersanonalizowany Wintorez na Jupiterze był dachu wieży na którą wchodzi się po żelaznych schodach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kanon1022  Przypuszczam, że na 1. pytanie odpowie ci on,                                a na 2. ona.

                                      110053059_wrbita.jpg.b9ed96f86f50cd98304080a3ffcecb6b.jpg                                   1873531539_wrka.thumb.jpg.6bddd394e6e83aaf40a8273ad2c41932.jpg

                     

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kanon1022 Co ciekawe autor już nawet zrobił temat z 4 postami o dodatkach do 1.12: https://vk.com/topic-186393989_46613825

 

#EDIT:

Jest i wersja 1.12:

Google Drive: https://drive.google.com/file/d/1AlgceYBO5moXJRsoF7SbGS7oRdSO6GnZ/view

Yandex: https://yadi.sk/d/R1BDaGe3rhMcoA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kanon1022 Teoretycznie powinno działać, ale nowa zawartość dodana w 1.12 ( a obstawiam, że takowa jest) już działać nie będzie - w sensie to co nowe w tej wersji będzie miało krzaczki lub brak tekstu.

Więc na razie polecam Ci grać na starej wersji, a jak będę miał chwilę to pobiorę 1.12 i zobaczę jak sprawa wygląda, podejrzewam, że duża część będzie pasowała, ale nowe rzeczy na bank będzie trzeba przetłumaczyć i wydać spolszczenie do wersji 1.12 - pytanie tylko brzmi - ile tego jest :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kanon1022 Z Yandexa musisz mieć konto na yandex, żeby pobrać bo paczka ma większy rozmiar niż wynosi limit do pobierania bez konta. A jeśli chodzi o GoogleDrive to tak, ja też nie mogę pobrać, ale da się to obejść korzystając z tego filmu:

Spoiler

 

W wersji polskiej nie ma tego filmu, ale chyba powinieneś sobie poradzić :P Ja pobrałem z Yandexa (tyle, że mam na nim konto), ale na razie nie instalowałem, a i tak będę prędzej czy później musiał to zrobić, żeby pliki tekstowe porównać.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.